Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

düğünümde suratım asık olacağına hiç gitmem ben o düğüne. o kadar arkadaşş. sıkmasınlar canımı :KK47::KK1:

bende bizimkinin kıskanclıklarından korkuyorum :KK20:
vay efendim göğsün acıldı:KK20:
vay efendim fotoğrafcı sana baktı:KK20:
vay o adam sana niye uzun uzun sarıldı öptü kim o adam ? :KK9:
vay efendim bilmem ne... :KK9::KK9:
kıskanclık krizleri tutmasa bari ogün :26:

ohoovvv olmazki ama :))) bence tutmaz sonuçta sürekli onuda öpücükler başını kalıdramaz fazla :KK70:

vallahi düğün ü burnundan getiririm. onlarda akraba daha çok. hele bi kız öpsün. yaptığını kat kat çıkarırım :KK1: ama tabi yapma ihtimali de yükse. seninkinin aynısı benimki de tatlış. :KK9:

ohoovvv olmazki ama :))) bence tutmaz sonuçta sürekli onuda öpücükler başını kalıdramaz fazla :KK70:

vallahi düğün ü burnundan getiririm. onlarda akraba daha çok. hele bi kız öpsün. yaptığını kat kat çıkarırım :KK1: ama tabi yapma ihtimali de yükse. seninkinin aynısı benimki de tatlış. :KK9:

aksi gibi bende kıskanc değilim şekerim yaa :KK9::KK9:
ayrıca yapar yağmurum emin ol yapar kara kara düşünüyorum dış mekan cekiminde ne yazpıcaz diye adam poz verdirmek için kolumu falan tutmaya kalkarsa başına gelicekleri düşünemiyorum artık :KK1::KK1:

ayrıca yapar yağmurum emin ol yapar kara kara düşünüyorum dış mekan cekiminde ne yazpıcaz diye adam poz verdirmek için kolumu falan tutmaya kalkarsa başına gelicekleri düşünemiyorum artık :KK1::KK1:

ahaha fena hemen sessizce fotocuya arkadaş uzak dur son çekimin olabilir uzaktan söyle ben poz veririm de :)))))

artık damatlığın ceketini çıkardığıyla kolları sıvamaya baişlar ha ha ahaaa:KK1: ay bi an benimkini anlatıyosun sandım. aynı yaa. ama ben ondan daha çok kı9skancım :KK1::KK1:

ahaha fena hemen sessizce fotocuya arkadaş uzak dur son çekimin olabilir uzaktan söyle ben poz veririm de :)))))
aynen ufak bi uyarıda bulunacagım =)
artık damatlığın ceketini çıkardığıyla kolları sıvamaya baişlar ha ha ahaaa:KK1: ay bi an benimkini anlatıyosun sandım. aynı yaa. ama ben ondan daha çok kı9skancım :KK1::KK1:
aman cok dikkat o zamaaan o gün en güzel gününüz olcak kuzum benimm sakiiin derin nefesss :KK1::KK1:
kızlar öpüyorum ben sizi çıkmam gerek görüşürüz kendinize iyi bakın:KK54:

öptüm bebeğimm :KK54:

Ayy ne güzel yakında düğün var yaniii :) Darısı başıma :) gerçi daha çook var ama olsun çok özeniyorum burdaki resimleri gördükçe

X