Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

hiç konuşmuyorum. dün akşamda eve gidince tlf kapattım açıkcası gün içinde hiç aramadı diye bozuldum ondan kapattım. hem arasın istiyorum hem aramasın saçmasapan duygu içindeyim yani.bu dün akşam bizim evin önüne gelmiş normalde hep gelip arabayı parkettiği biyer var o beylikdüzünde oturuyor ben güngörende sırf beni baalkondan 5 10 dklığna görmek için gelirdi hep.tabi benim tlf kapalı oldğu için ulaşamamış sabah iş için çıkınca gördüm orda:KK43: ildefa bu sabah öyle bi konuşmuş olduk ama oda çok kısa.ben bırakayım işe dedi yok dedim servise gittim. söyleyecek birşey bulamıyorum yeterince çekiniyorum zaten sadece beni affet seni çok seviyorum bukadar dedi. tek iletişimimiz bu şimdilik. ben ona bitti demedim bana zaman ver bu konuda babamın nekadar katı oldğunu biliyorsun dedim. yani durum net değil herşey beklemede şuanda..:S

sen nasıl ogrendın peki?

heeeyy ben geldim:) bi kaç gündür evimin işleriyle uğraşıyodum nete girmeye vaktim olmadı,napıyosunuz bakalım?

sen nasıl ogrendın peki?

aramızda bir konu geçmişti çook alakasız birşey yüzünden babasının ismini google girdim. birsürü gazetede haberi var 2002 yılalrında hep .
sonrada hiçbirşey demedim.cumaydı zaten iş çıkışı buluşacaktık. o akşam sordum. oda anlattı. utana sıkıla. hep anlatacaktım ama sensizlikten çok korktum cesaret edemedim vs.. sonrada uzadıkça uzadı buseferde bukadar zaman niye anlatmadın dersin diye anlatamadım dedi. hep içimde bi yaraydı falan vs.. hayatımın en kötü gününlerinden biriydi heralde .

banane :KK19: cabuk sıkılırım ben :KK19:
Ne zaman geliyosun İzmit e :KK53:

senın dugunune gelıcem ıns:):)):ahahhaah belkıde gelemıycem ozaman yok kız kaymaya gelmeyı dusunuoruz orda bulusak senle ama suan sezon bıttımı

olsun kısss affet bi kerelığine
vala bılemıorum ı ablası hep topıklerde gezıo hep yakalıorum

heeeyy ben geldim:) bi kaç gündür evimin işleriyle uğraşıyodum nete girmeye vaktim olmadı,napıyosunuz bakalım?
naptın kıs bayram temızlıgımı?

aramızda bir konu geçmişti çook alakasız birşey yüzünden babasının ismini google girdim. birsürü gazetede haberi var 2002 yılalrında hep .
sonrada hiçbirşey demedim.cumaydı zaten iş çıkışı buluşacaktık. o akşam sordum. oda anlattı. utana sıkıla. hep anlatacaktım ama sensizlikten çok korktum cesaret edemedim vs.. sonrada uzadıkça uzadı buseferde bukadar zaman niye anlatmadın dersin diye anlatamadım dedi. hep içimde bi yaraydı falan vs.. hayatımın en kötü gününlerinden biriydi heralde .
anladım canım hayırlısı ama bu konuda cokda uzerıne gtme babasının hatasını o odemesın yazık.
sen bıran annenle konus bana kalırsa

hoşgeldiiin.seninle tanışmış mıydıık mabel:44::44:

nazar boncukum senle tanışmamıştık sanırım :) 26 yaşındayım,nişanlıyım,12 mayısta evleniyorum inşallah..onun hazırlıkları içersindeyim işte..avrupa yakasında ikamet ediyorum anadolu yakasına gelin gitcem :)

kolay gelsin sana.. bittimi işlerin

teşekkür ederim canım ya bitti gibi bişi tam gaz devam ediyor hazırlıklar..sizlerde ne var ne yok bakalım..

X