Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

sağsalim atlatabilmişsin o günleri bravooo

zaten hayatımıı başkalarına göre yönetmek zorunda kalıyoruz ya o çıldırtıyo beni millet ne dermiş ne derse desin 1 ay snra unuturlar ne dediklerini

oyy oyy doğru bu tarafıda var işin..zaten o aileler ,etraf işin içine girmese ölürler...annelerin savaşı zaten apayrı birşey ..

ayyy zaten ne oluyosu bu ailelerin anlaşmazlığı yüzüne oluyo.annem alıngan zaten eşimin annesi de içindekini hooop söyler zor günlerdi vesselam ama güzel anı olarak kaldı bende.iki aileden de uzaktayım çok şükür

yağğğmurrr kuzum tebrik ederim seniii :)
mail attım sana bak :)

oyy senin işin baya zormuş benim annem biraz milletin lafına bakmaz. biraz diyorum çünkü bazen bakabiliyo :) 3 yıllık evliyim ve bebeğim yok henüz düşünmüyorum hamile olupta evlendiğimi düşünenlere çoook sağlam kapak olmuştur diyorum kendi kendime bazen sende inşallah bu süreci mutlu bir şekilde atlatırsın canım benim
sağsalim atlatabilmişsin o günleri bravooo

teşekkür ederim allaha şükrediyorum düşününce cidden zor günlerdi.evlenceğime bile sevinemiştim diyebilirim vallahi

zaten hayatımıı başkalarına göre yönetmek zorunda kalıyoruz ya o çıldırtıyo beni millet ne dermiş ne derse desin 1 ay snra unuturlar ne dediklerini
aynen öyle yaa. bizim tarafa da nişanlımın tarafa da söyledim. düğün günü bi kişi çıkıp da gelinliğin kötü saçın kötü olmuş gibi olumsuz bişey söylerse herkesin burnundan getiririm o düğünü diye. tırstı herkes. inş düğünümü berbat etmez bi densiz

canım tbrkler inşallah bi ömür mutlu olursunuz
amin canım benim inşallah allah razı olsun

çok şükür atlatmışsıın cnm..uzakta derken sen neredesin onlar nerede cnm?

sağol cnm inş. yaa deli oluyorum düşündükçe. millet laf eder diye rabbimin nasip ettiği bebeğe hayır mı dicem. çok mantıksızlar yaa

canım o kadar düşüncesiz olcaklarını zannetmiyorum ya demezler herhalde dimi ?

iyi yapmışsın gözdağı vermek iyidir

amin canım benim inşallah allah razı olsun

çok şükür atlatmışsıın cnm..uzakta derken sen neredesin onlar nerede cnm?

çooook şükür canım çok şükür. ben istanbuldayım onlarda farklı farklı şehirdeler.burda kafama göre takılıyorum karışan yok eden yok ohhh mis mis vallahi allah bozmasın

canım o kadar düşüncesiz olcaklarını zannetmiyorum ya demezler herhalde dimi ?
demez olurlar mı hiç canım yaa. kıskançlığından yapan bile çıkıyo. sende tedbirini al bence.

iyi yapmışsın gözdağı vermek iyidir

bizimkiler bilirler benim deliliğimi. damarım tutarsa gelinliği bile çıkarır gitmem düğüne falan. o yüzden bişey diyen çıkmaz da. karşı tarafta bilmiş çok. bakalım napcaz

onları da nişanlın halleder artık

o damar bende de var ama düşünecek adam yok karsımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…