Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

düğünümde suratım asık olacağına hiç gitmem ben o düğüne. o kadar arkadaşş. sıkmasınlar canımı

bende bizimkinin kıskanclıklarından korkuyorum
vay efendim göğsün acıldı
vay efendim fotoğrafcı sana baktı
vay o adam sana niye uzun uzun sarıldı öptü kim o adam ?
vay efendim bilmem ne...
kıskanclık krizleri tutmasa bari ogün :26:

ohoovvv olmazki ama :))) bence tutmaz sonuçta sürekli onuda öpücükler başını kalıdramaz fazla

vallahi düğün ü burnundan getiririm. onlarda akraba daha çok. hele bi kız öpsün. yaptığını kat kat çıkarırım ama tabi yapma ihtimali de yükse. seninkinin aynısı benimki de tatlış.

ohoovvv olmazki ama :))) bence tutmaz sonuçta sürekli onuda öpücükler başını kalıdramaz fazla

vallahi düğün ü burnundan getiririm. onlarda akraba daha çok. hele bi kız öpsün. yaptığını kat kat çıkarırım ama tabi yapma ihtimali de yükse. seninkinin aynısı benimki de tatlış.

aksi gibi bende kıskanc değilim şekerim yaa
ayrıca yapar yağmurum emin ol yapar kara kara düşünüyorum dış mekan cekiminde ne yazpıcaz diye adam poz verdirmek için kolumu falan tutmaya kalkarsa başına gelicekleri düşünemiyorum artık

ahaha fena hemen sessizce fotocuya arkadaş uzak dur son çekimin olabilir uzaktan söyle ben poz veririm de :)))))

artık damatlığın ceketini çıkardığıyla kolları sıvamaya baişlar ha ha ahaaa ay bi an benimkini anlatıyosun sandım. aynı yaa. ama ben ondan daha çok kı9skancım

ahaha fena hemen sessizce fotocuya arkadaş uzak dur son çekimin olabilir uzaktan söyle ben poz veririm de :)))))
aynen ufak bi uyarıda bulunacagım =)
artık damatlığın ceketini çıkardığıyla kolları sıvamaya baişlar ha ha ahaaa ay bi an benimkini anlatıyosun sandım. aynı yaa. ama ben ondan daha çok kı9skancım
aman cok dikkat o zamaaan o gün en güzel gününüz olcak kuzum benimm sakiiin derin nefesss
kızlar öpüyorum ben sizi çıkmam gerek görüşürüz kendinize iyi bakın

öptüm bebeğimm

Ayy ne güzel yakında düğün var yaniii :) Darısı başıma :) gerçi daha çook var ama olsun çok özeniyorum burdaki resimleri gördükçe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…