Hiç adet görmemiş olanlar

hayır canım ilaçsız adet görmedim göreceğimi de sanmıyorum,
doğumdan sonra yine hormon hapı kullanmaya devam ederek adet olabilirim
iğne tedavisi oldum, normal yolla hamile kaldım, tüp bebek falan olmadı yani :)

merhaba bende ilacsiz adet olmuyorum.ben hastaligimi daha yeni ogrendim hipogonadotropik hipogonadizm.evliyim bebek olmuyor 6 yildir tedavi goruyorum.sizin hastaliginiz nedir?

Merhaba biricikbusecik bugün forumda gezinirken bu konuya denk geldim bi okumaya başladım bi daha da durduramadım kendimi :)) inan bana şu 49 sayfayı sanki çok heyecanlı bir romanmış gibi bir çırpıda okudum bitirdimm :)) Ve senin adına çoook çoook mutlu oldum Allah bebişlerinin sağlıklı olmasını nasip etsin inşallahh :KK66:)) Allahtan umut kesilmezmiş bana birkere daha bunu gösterdin :)

Gökleri ve yeri yoktan var eden Allah’tır. O, bir işin olmasını dilerse, ona ancak "ol" der ve olur.

BASKA BIRSEY DIYEMIYORUM....

Biricikbusecık cok sevındım canım adına...Hayırlı olsun ınsallah

reyihan karkeşim ben bursada gürkan uncu isminde bir prof buldum laporoskopi yöntemi ile yapıyor.3 sat gibi bir zamanda başka yerden parça almadan orda oluşturulur dedi.ve çokda yapmış bu amaliyatı . ben çok araştırdım türkiyede çok fazla doktor yok bunu yapan işinin uzmanı olarak.Ama bende evli olduğum halde henüz olamadım bu amaliyatı çünkü özelde çalışıyor 15 bin istedi.Hastane ücreti dahil ,ömer özkan ateş kara tepe vb birkaç prof bu amaliyatın uzmanı ama onlar çok daha fazla istiyor parayı.
ve bu doktorun güzel tarafı bağrsaktan almıyor parçayı,ama yine 1,5 ay protez kullanırsın dedi
4 gün hastane.

kızlar bende 15 gun oldu olalı amelıyatı perıton zarından ama cok sancılı bır surec ve ben cok umutsuzum :KK43:

merhaba bende ilacsiz adet olmuyorum.ben hastaligimi daha yeni ogrendim hipogonadotropik hipogonadizm.evliyim bebek olmuyor 6 yildir tedavi goruyorum.sizin hastaliginiz nedir?

aynısı canım :) kader ortağıyız
özelden mesaj atıyorum o siteye gir üye ol, orda bizim hastalıktan, evli olup tedavi görenler var, her konuda birbirimize yardımcı oluyoruz orda

Merhaba biricikbusecik bugün forumda gezinirken bu konuya denk geldim bi okumaya başladım bi daha da durduramadım kendimi :)) inan bana şu 49 sayfayı sanki çok heyecanlı bir romanmış gibi bir çırpıda okudum bitirdimm :)) Ve senin adına çoook çoook mutlu oldum Allah bebişlerinin sağlıklı olmasını nasip etsin inşallahh :KK66:)) Allahtan umut kesilmezmiş bana birkere daha bunu gösterdin :)

duaların için teşekkür ederim canım, olanlara ben bile inanamıyorum hala :)
çok şükür 7. ayı da bitirdik dualarınızla :)

biricikbusecik canım banada o konuştuğunuz yeri msj yollarmısın bende hipo hipoluyum ve öğrenmek istediğim şeyler var Allah razı olsun şimdiden

Son düzenleme:
canım anlatamadım sana,tek eksiğim hormonmuş, eksik hormonu yerine koyunca hamile kaldım
mr sen çekilmiştin diyorum, en son görüştüğümüzde yani
bi daha haber almadım senden
bana mail adresimden ulaşabilirsin, o da sende var
rahim filmi çekilmen şart diye düşünüyorum
benim dr um sıradan bir kadın doğum dr u

biricikbusecik yazdıklarını baştan beri okudum bazı yerleri atladım çünkü fazla vaktim yoktu :) ama inan çok mutlu oldum,çok duyğulandım ağladım... bende ilaçlarla adet oluyorum fsh,lh degerlerim çok yüksek bana erken menepoz dediler çoğun olmaz hiç uğraşma dediler dünyam yıkıldı, ama hiçbir zaman allah dan umudumu kesmedim, evleneli 1 yılı geçti ama yaşım 34, bu yüzden vakit kaybetmeden yapılabilecek bir şey var mı diye çok araştırdım... nette dolaşırken ibrahim saraçoğlunun sitesini gördüm, sss bölümünü okudum benim gibi hormon değerleri yüksek bazı kişilere gönderdiği kürler işe yaramış,bende merak ettim telefon numarasını alıp hemen aradım ibrahim hocayla görüştüm, bana e2 hormonumun çok iyi olduğunu halen bi doğurganlık özelliğimin olduğunu söyledi ve bana 4 aşamalı bi kür gönderecegini söyledi şuanda 3. aşamayı kullanıyorum sonra tahlil yapıp değerlerimi kontrol edicem.... rabbim ol deyince olur... Allahım kimseye dert verip derman aratmasın, Allah hepimizin yardımcısı olsun gelişmeleri burdan sizinle paylaşıcam, aranızda saraçoğlunun kürlerini kullanan varsa nolur bana yazsın... şimdilik allaha emanet olun....

kızlar bende hipogonotrapk hipogonodizm ilaçla adet görüyordum üçüz doğum yaptım doğumdan 3 yıl sonra kullandığım ilaç artık tesir etmemeye başladı doktorum vucudun alışmış tepki vermiyor dedi başka ilaç verdiler eğer onlada gelmezse 33 yaşımda menepoza gireceğim şahsen menepoza girmek diğer normal diyorum normal kadınlar gibi etki yaparmı zaten biz böyle yaşamaya alışmışız :) bilmiyorum ne olacak ilacımın son 1 haftasındayım bakalım görelim sonucu yazarım bir arkadaş daha vardı ona mesaj attım bonedae oda bizim gibi doğum yapanlardan hala cevaplamadı sanırım siteye girirş yapmıyor

kızlar sizler ne yaptınız bakın pes etmeyin benimde rahim yoktu yumurtalıklarım yoktu ama ilaçla geldi hep ilaç içtim tedavimde kısa sürdü gebe kaldım o minicik rahim büyüdü üçüz doğum yaptım tam teşkküllü ünv hastanelerine gidin derim yada sağlam bir prof doktora görünün

çok mutlu olsum canım senin adına, Allah'ım sana evlatlarını bağışlasın, sağlıklı, hayırlı, uzun ömürlü evlatlar olsun...hikayen bizlere de umut oldu, inşallah Rabbim bize de nasip eder :) aynı hastalık bende de var ve doktorum kesin olmaz diye konuştu ama okuduklarıma göre amansız bir hastalığımız yok ve çocuğumuz olabilir. Hangi hastanede hangi doktora tedavi oldun canım?

çok mutlu olsum canım senin adına, Allah'ım sana evlatlarını bağışlasın, sağlıklı, hayırlı, uzun ömürlü evlatlar olsun...hikayen bizlere de umut oldu, inşallah Rabbim bize de nasip eder :) aynı hastalık bende de var ve doktorum kesin olmaz diye konuştu ama okuduklarıma göre amansız bir hastalığımız yok ve çocuğumuz olabilir. Hangi hastanede hangi doktora tedavi oldun canım?

Çok sağolun rabbim sizede nasip etsin kızlar hiç yılmayın banada öyle demişlerdi yıllar önce ama ege ünv başarı şansımın diğer hastalar gibi hatta sizler daha kolay hamile kalabilirsiniz demişlerdi ege ünv tedavi oldum öyle belirli birdoktorum yoktu o gün poliknikte kim denk gelirse dosyamı hemşireler veriyordu ayrıyetten açıklama yapmıyordum onlarda zaten proflara sorup öyle tedavi yapıyorlar

bende aynı durumdayım iki aşamalı ameliyat önerdiler birincisini oldum ikincisine hazırlanıyorum ALLAH ben ve benim gibi olan hastaların yardımcısı olsun...

Çok sağolun rabbim sizede nasip etsin kızlar hiç yılmayın banada öyle demişlerdi yıllar önce ama ege ünv başarı şansımın diğer hastalar gibi hatta sizler daha kolay hamile kalabilirsiniz demişlerdi ege ünv tedavi oldum öyle belirli birdoktorum yoktu o gün poliknikte kim denk gelirse dosyamı hemşireler veriyordu ayrıyetten açıklama yapmıyordum onlarda zaten proflara sorup öyle tedavi yapıyorlar

amin canım amin... çok okudum ege üniversitesinin adını ben izmirdeyim ama istanbula gelin olacağım. demek izmir yolları bana farz olacak bu uğurda :)

Sa kizlar ben konuyu internetten buldum ve bazilarini okudum cok guzel seyler okudum allaha sukur hersey allahdan .ve buraya yazmak istedim belki benim durumumda olan var belki icimi rahatlatirsiniz diye.benim bitane kizi. Var allaha sukur onun dogumunda cok kan kaybettim olumden dondum..mecburen rahimimi almak zorunda kalmiar.cok sukur yasioyorum bebegimin yanindayim ama isde ister istemez insan uzuluyo alkimdan hic cikmio adet olmamam bile bazen beni uzuO.kizima kardes getiremicem tabi allahda umit kesilmez.bildiniz doktor varmi iyi olan bn almanyadayim belki tedavi olunur brnim rahim agzim duruyomus cunki sindiden cok sagolun...

X