Hiç adet görmemiş olanlar

ervatuana kardeş candanote1983@hotmail.com ekle sizinle bir görüşelim inşallah. bi fikir alışverişinde bulunalım ben bursaa çok uzaktayım ama olmazsa giderim 3 saat kısa bi süre laparoskopik ameliyat çok çok iyi 15.000 tl çıkarmı bilmiorm taksit yapsa keşke hoca bende memurum çünkü

tmm eklerim inş msnem ha ile başlıyor kabül edersin.

Şuanda yutkunamıyorum.bu konuyu ilk defadır görüyorum.okumaya başladım ve çooook üzüldüm.ama öylesine bir de sonu açtım,inanamadııııımmm!!!EY YOKTAN VAR EDEN ALLAHIMM,sana şükürler olsun.ELHAMDÜLİLLAH

Bu ne güzel bir mucize böyle:KK16:
Allah'ım o kadar büyük ki imkansız görüneni mümkün ediyor
Dua etmenin, umutlu olmanın önemini bir kez daha anladım.
Rabbim bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin:)))
Nasıl mutlu oldum anlatamam
Sizin durumunuzdaki diğer insanlara da şifa versin inşallah...

olanlara ben bile inanamıyorum hala :) cinsiyetlerini hala tam öğrenemedik ama büyük ihtimal ikiside kız dedi, 4. 5 aylık olduk, dualarınızla inşallah sağlıklı bir şekilde ikisini de kucağıma alırım :)

biricik busecik skype da ismini arıyorum bulamıyorum tam olarak bir adres verebilrmsn. doktor hastane ismi sorcam çünkü bu doktor da baya pahalı istedi maddi gücüm yetermi bilmiorum

merhaba arkadaşlar

uzun zamandır nete giremiyorum.size gelişmelerle ilgili bilgi vermek istedim.doktorum aşılamadan tüp bebeğe karar verdi.çünkü çok fazla yumurtam oluşmuş.eğer aşılama yaparsa 5 iz ve 6 ız olma ihtimali yüksekmiş.o yüzden tüp bebeğe geçti.pazartesi günü 4 yumurta topladılar.bu sabahta hastaneden aradılar 4 yumurtadan sadece 1 i döllenmiş diğerleri kalitesizmiş. açıkçası biraz üzüldüm.ama yinede ümitsiz değilim.yarın döllenen embriyom transfer edilecek.dua ediyorum.İnşallah tutar.

canım ben sana bişey sorucam bunu benim adıma öğrenebiliirmisin doktorundan bende hipohipoysam ve gonal iğne yediysem bu benim yumurtalarımı büyütse dahi faydasız mı oluyo ben istanbuldan bahçeci kliniğiyle irtibata geçtim oda hipohipoların gonal kullanması faydasız dedi şimdi ben boşuna mı gonalle tedavi gördüm türkiyeye geldiğimde tüp bebek deniycem sen nerde tedavi görüyosun cnm yardımcı olursan sevinirim sen benim umudum oldun çünkü

canım, gonal f içinde bizim eksiğimiz olan fsh yok, o yüzden yaramaz diye düşünüyorum, eğer hipo isen, menogon gibi ilaç lazım bizim gibilere, bundan sonraki tedavilerinde menogon kullan, hemen olmazsa üzülme , benim 4. tedavimde oldu :)

olanlara ben bile inanamıyorum hala :) cinsiyetlerini hala tam öğrenemedik ama büyük ihtimal ikiside kız dedi, 4. 5 aylık olduk, dualarınızla inşallah sağlıklı bir şekilde ikisini de kucağıma alırım :)

cnm beni hatıladın galiba bende hiç adet grmedim evliyim ama kaç sene oldu halen hamile kalamadım bacım sende adet gremiyordun nasıl hamile kalmışsın :KK49: bu ara çok mutlu oldun rabbim ikizlerini sana bağışlasın :nazar: :nazar: dilerim başımıza bide facebook kullanıyor musunuz ulaşmak istiyorum size :KK5:

cnm beni hatıladın galiba bende hiç adet grmedim evliyim ama kaç sene oldu halen hamile kalamadım bacım sende adet gremiyordun nasıl hamile kalmışsın :KK49: bu ara çok mutlu oldun rabbim ikizlerini sana bağışlasın :nazar: :nazar: dilerim başımıza bide facebook kullanıyor musunuz ulaşmak istiyorum size :KK5:

canım hatırlamaz olurmuyum seni, en son hakkımda ne konuşmuştuk hatırlamıyorum ama evli değildim,sonra sen kayboldun...
zeyneple karşılaşmışsınız, söyleyince hemen hatırladım seni, buralardayım, yaz bana, en son mr çekilmiştin sanki öyle hatırlıyorum, benim eksiğim hormonmuş, eksik hormon yerine konunca Rabbimin sayesinde çok şükür 5 aylık hamileyim :)
senin biran önce rahim filmi çekilmen gerekiyor özetle bunu öneriyorum sana canım... sende mail adresim var, buradakiyle aynı isimle, hatırlarsın, oraya yazabilirsin

Arkadaşlar neovajen oluşturma ameliyatı olanlar varmı istanbulda olmaya niyetleniyorum. Prof süleyman engin akhan a karın içine girmeden dışardan hallederim diyor ne dersiniz zormu kaç günde yürürüm acaba bu ameliyatı olanlar yazarlarsa çok sevinirim.

canım hatırlamaz olurmuyum seni, en son hakkımda ne konuşmuştuk hatırlamıyorum ama evli değildim,sonra sen kayboldun...
zeyneple karşılaşmışsınız, söyleyince hemen hatırladım seni, buralardayım, yaz bana, en son mr çekilmiştin sanki öyle hatırlıyorum, benim eksiğim hormonmuş, eksik hormon yerine konunca Rabbimin sayesinde çok şükür 5 aylık hamileyim :)
senin biran önce rahim filmi çekilmen gerekiyor özetle bunu öneriyorum sana canım... sende mail adresim var, buradakiyle aynı isimle, hatırlarsın, oraya yazabilirsin

cnm tek mr çekerek mi hamile kaldın benden de rahim flimi istediler cok zormuş korktum çekemedim ama çekmeye düşünüyorum yani şimdimr ceksem büyük sorunum ortada kalkacak mı evet zeyneple konuşuyorum facebookta sana facebookta ulaşma imkanım var mı hangi dr git:nazar:

cnm tek mr çekerek mi hamile kaldın benden de rahim flimi istediler cok zormuş korktum çekemedim ama çekmeye düşünüyorum yani şimdimr ceksem büyük sorunum ortada kalkacak mı evet zeyneple konuşuyorum facebookta sana facebookta ulaşma imkanım var mı hangi dr git:nazar:

canım anlatamadım sana,tek eksiğim hormonmuş, eksik hormonu yerine koyunca hamile kaldım
mr sen çekilmiştin diyorum, en son görüştüğümüzde yani
bi daha haber almadım senden
bana mail adresimden ulaşabilirsin, o da sende var
rahim filmi çekilmen şart diye düşünüyorum
benim dr um sıradan bir kadın doğum dr u

canım anlatamadım sana,tek eksiğim hormonmuş, eksik hormonu yerine koyunca hamile kaldım

peki cnm adet gördün mü ilaçsız doğumundan sonra tekrar adet görebilir misin normal yollamı hamile kaldın

peki cnm adet gördün mü ilaçsız doğumundan sonra tekrar adet görebilir misin normal yollamı hamile kaldın

hayır canım ilaçsız adet görmedim göreceğimi de sanmıyorum,
doğumdan sonra yine hormon hapı kullanmaya devam ederek adet olabilirim
iğne tedavisi oldum, normal yolla hamile kaldım, tüp bebek falan olmadı yani :)

merhaba canım gecmısı tam okumasamda ılk sayfaları okudum rahımı olmayan ve evlendıkten sonra ogrenen bı akrabamı kocası terk etmıstı.bak ne guzel ılk sayfalarda dedıgın kısıylemı evlendın cok sevındım adına Rabbim saglıcala kucagına almayı nasıp etsın canım bende 2 yıllık evlıyım hersey yolunda ama bebıs hala bı turlu gelemedı Rabbim ısteyen herkese nasıp etsin:KK49::KK49::KK49::KK49:

merhaba canım gecmısı tam okumasamda ılk sayfaları okudum rahımı olmayan ve evlendıkten sonra ogrenen bı akrabamı kocası terk etmıstı.bak ne guzel ılk sayfalarda dedıgın kısıylemı evlendın cok sevındım adına Rabbim saglıcala kucagına almayı nasıp etsın canım bende 2 yıllık evlıyım hersey yolunda ama bebıs hala bı turlu gelemedı Rabbim ısteyen herkese nasıp etsin:KK49::KK49::KK49::KK49:

evet, 6 yıl kadar peşimi bırakmadı ve beni ikna etti :)
bu sitedeki herkes için dua ediyorum canım, Rabbim herkese hayırlı evlatlar nasip etsin :)

evet, 6 yıl kadar peşimi bırakmadı ve beni ikna etti :)
bu sitedeki herkes için dua ediyorum canım, Rabbim herkese hayırlı evlatlar nasip etsin :)

Allah razı olsun canım ılk okudum hemen dua ettım demekkı hıc bır zaman umut kesmemk lazım Rabbimden Rabbim kucagınada almayı nasıp etsın cnm banada dua et olurmu :KK16::KK16::KK16::KK16:

X