Hi bu kadar utanmamtm....

Deniz deyince aklıma geldi.Arkadaşlarla tatile gitmiştik.üç arkadaş denizdeyiz.Bizim kızlardan biri acayip havalı.Bir erkek görse kırım kırım kırıtır.Acayip yani.Yüzmede bilmiyor hatun.Güneşlenirken üç delikanlı dikkatini çekmiş hemen farları yaktı hatunum.Hadi koşun denize girelim dedi.Bizde kalktık yürüyoruz.giderken diğer arkadaşım hadi biz giriyoruzda sen neriye geliyon elinden tutup yüzdürelim istersen diye dalga geçiyor bizimkiyle.Dedi top oynayalım suda.Girdik üçümüz başladık voleybol oynamaya bizimki topu devamlı ağına düşüreceği gençlere doğru fırlatıyor gençlerde sabırla topu bize geri atıyor .Bir iki derken bizimki işi abarttı.Bunu yaparkende nasıl keyif alıyor gülmekten kırılıyor bir yandan da.Baktık genç delikanlılardan biri topu almış eline bize doğru geliyor .Bizimki hemen gördünüz mü bu iş bu kadar çok sürmez demiştim size diye böbürlenmeye başlamıştı ki çocuk bir başladı buna bağırmaya.''Sen ne yapmaya çalışıyorsun topu bize doğru atarak.Babanın uşağı mı var senin birde ayağına bekliyorsun topu .Bak şimdi ben bu topu veriyorum bir daha da buraya gelirse keserim anladın mı beni ''dedi topuda sahile doğru fırlattı attı.Diğer arkadaşımla birlikte başladık gülmeye bizimki sinirlendi eve bir kaçışı var bir daha bizimle dışarı çıkmadı sanki biz onu zor duruma düşürmüştük.Deli kız.

sabah sekerleri.....hihoyyyt

daa yeni uyandım.. az önce baglantım koptu.. gözleim yumuk yumuk geldim valla..lülülülülülü
yav siz yine formunuzdasınız.. :roflol:
daha gözümü acmadan delirmiş gibi niye güldürüyosunuz beni yaaaaaaa:roflol:
nan abba gec biriktirip biriktirip mi yazdın yavrucum...:sm_cool:

rep kullanamoyorumm kimseye.. kanarya, elis,abba,derya, rebel ve dahası... kullanamıyorum kızlar..:çok üzgünüm:

gece yarısına kadar oturdunuz fıkır fıkır tabi şimdi hepiniz uyuyorsunuz dimi.Kalkın çabukkkkkkkkkkk...
:roflol: :roflol: 2.30a kadar geyık yapmıslarr deryaam yaff :)) şimdi horrr hoorr uyuyorlardır tabee -tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile3
günaydın kızlay ay ben çok sevdim bu topiği.......
tunaydın canım :) bizde çookkk sevdıkkk + hepinizi çoooooooooookk sevıyorummmm kıssslarrrrr :asigim: :asigim: a.s.
kıss bende kuma filan çakıldın sandımm bu yine ıyıymıs yerimseniben delikafadulden
eliscim bu arzuda bizans gibi hepten sömürücüymüşş hee kaydirigubbakcemile3

bende onunda topu denıze fırlatıp o yuzme bılmeyen kızın aldıgını felan dusunduydum veya onlara hava yapceem die bogulma tehlıkesı gecırdı felan sandıyddımmm kaydirigubbakcemile3

varsayım isteyen olursaa bana gelsiiiinn bende dolu varrr delikafadulden delikafadulden

amanda aman topıcıgımızın guzıde kacıkları toparlanmıs mı gene tunaydın mıllet ben geldım hopppppppppp şişşşşşşttttt alkisalkisalkis :sm_cool:

aynen kuzum gece aşkımla konusuyorum ama aklım burda sabah olsun şunlaru şunlarıı yassceeemm dıom.. tabe o sırada aşkımın dedıklerını kacırıom dıo neyın var dıom uykum gelmıs herhal :roflol: :roflol:
rep kullanamoyorumm kimseye.. kanarya, elis,abba,derya, rebel ve dahası... kullanamıyorum kızlar..:çok üzgünüm:
beebeeemm bosver üsülmeeeeeeeeee :teselli:
asiiiiiiiii ve sen dısında rep veremıom bende ne garip bişey yawwss CADIARZU :1shok::1no2:

ay Allahim ya,cisim var zaten useniyom wcye gitmeye,koltugu temizletme bana,,,:roflol:

bende,bende,delikafadulden

abba,sanada teeskur ederim,bikac gundur iyi guluyom vallaa.s.,dunde okurken guluyomda,esimde diyo,tv izliyo bi yandan,dedi hayirdir,geldilermi,-tatlicadiarzu-

hoşgeldınızzz 9 kullanıcı yerimseniben
rebel ve sıneks hosgeldınız nan sabah nası uyandınız -tatlicadiarzu-

bu arada rep işini asiicim bana yasdıydı ziy.def.me 20gunde 1 aynı kişiye rep verebılıomusuzz...
benımde aklıma söleee bişeeeeeeee geldi :1rolleyes:
20 ve üstu arkadas cevremız olsun (çetemizi olusturmasının vaktı geldi ) hergun birimize rep veremmm sonarada rep manyaaa olup çıkalım delikafaduldendelikafadulden
ne dersiniz ?? sengözlerimebaksanab :roflol::roflol::roflol::roflol:

-[/COLOR][/I][/B]

bu arada rep işini asiicim bana yasdıydı ziy.def.me 20gunde 1 aynı kişiye rep verebılıomusuzz...
benımde aklıma söleee bişeeeeeeee geldi :1rolleyes:
20 ve üstu arkadas cevremız olsun (çetemizi olusturmasının vaktı geldi ) hergun birimize rep veremmm sonarada rep manyaaa olup çıkalım delikafaduldendelikafadulden
ne dersiniz ?? sengözlerimebaksanab :roflol::roflol::roflol::roflol:[/QUOTE]

hos bulduk seker ya valla hos bulmanın karsılıgı buysa sahsen ben cok hosbuldum yanee yerimseniben ewet ewet bencede guzel bı fıkır ama burda veremıoz kardesım rep mep kımseye ozellıkle sana abbam ya ıcımde kaldı valla her yazdıgına verecem baskalarına verın dıo verıom verıom yok olmuo.sımdı bızımde bı cetemız mı olcak kızzz :içelim: ısımler bellı zzaten ama unuttuklarım olabılır ekleyın rıc ederım ben abbacık ası cancu sıneks,elıs ıkrar eee baska kım vardı yah huuuu CADIARZU

yoklama noldu kız yırttım mı yetıstım ama bugun demı? :ecrin_bebek:
eyvaaahhlaaarr olsunnnn....
yoklama almayı nasıda unuturum yaaa delikafadulden simdikk sutcu geldi sut aldım basında dıkıldım ocagın tasmasın deyee tabe orasıda ben unutuvermemle yetıstım cicim yoklamaya :teytey: :içelim:
abba,sanada teeskur ederim,bikac gundur iyi guluyom vallaa.s.,dunde okurken guluyomda,esimde diyo,tv izliyo bi yandan,dedi hayirdir,geldilermi,-tatlicadiarzu-
bişi diil tatlım a.s. a.s.
asıl delii olan enıste bılmıokı burda ne kızılca kıyamet kopuo ;-)

son olarak yazdıgımı alıntı yaparak görmeyende görsün istiyorum .. ayy ben bu lafa koptuumm yaaa :))) kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hee bide asinin :roflol: luna :)))) ( bilmeyen bkz: gecmıs sayfalara :roflol: :roflol: )

kız yaza yaza menekse oldum hadııı bundan sonra hangısı var ne olcam ya bıde benım kalbım bı tane kaldı amaaaaaa yaaaaaaa senağlama senağlama senağlama

ahahahaaaaa :roflol::roflol::roflol:

olsun kuzum acelesi yok verırısın bi ara repi :))
ayy ne fenayım beee istemem demıomda ver diom :roflol: kaydirigubbakcemile3

şimdik rebelcim bızim çetemıss okadar genıskııı ..
topişimize bizden baskalarıda yazıyor komık anılarını bizlerle paylasıorlar saolsun a.s.
yazmayıpta tek okuyanlarda var sonuc ıtıbarıyle bunun sayısı yok bacım kaydirigubbakcemile5
nik yazmaya kalksak alınanlar kırılanlar olur , ben kımseyı uzmek istemem oyuzden sarissanın actıgı bu topıkte kımler yazdıysa ve hergun kımler okuduysa bızım çetemız dahılındedır dıyorum :1hug: :1hug: :1hug: a.s. :içelim: :içelim:

ewt aynen bacım ya kanarya nırde geldı mı bugun bısey sorcam onaaa abba senınle tanıstıgımız su topık varya butun kızlar toplanalım muhabbetlerımızı burda yapalım dıe orda aanlamadıgım bısey yazmıs gorenınız oldu mu canlar yaa

ben ufakkene bizim mahallede bir düğün vardı..
araba tutmuşlardı salona gitmek için..
arabada tam bizim kapının önünden kalkacaktı
ben son kez bi wc gideyim dedim..neyse ben wc deyken
araba gelmiş korna çalmıştı annemler falan dışardaydı beni bırakıp
giderler diye korkumdan kornayı duyar duymaz kalkarken eteğimi taytımın arasına sıkıştırmışım
allahtan annecim hep tayt,şort giydirirdi bize ufakken eteğin altına..
küçük olmama rağmen çok utanmıştım
çünkü taytımı ve de popomu herkes görmüştü

abba ne terbıyesızsın nan :roflol::roflol:
:roflol: terbiyeslıkte kıdemlıyım :roflol: :roflol:
ahahahaaaaa :roflol::roflol::roflol:
:roflol: :roflol: :roflol:
abbaaaaaaaaaa koptummmm yaaa :roflol:
:roflol: bende yazarken klavyenın basında sırıtakaldım = kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

son olarak MOdaki karısıklık için kusura bakmayın a.s. sevgiler kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

oyy kıyamammm kujuuumm :teselli: a.s.

midem yanıyo bugun :çok üzgünüm:
yuzumde de lekelenmeler baslamıs benneyaptımki
gebelık lekesı benneyaptımki
canım sıkıldı ya gecmezsebenneyaptımki

midem yanıyo bugun :çok üzgünüm:
yuzumde de lekelenmeler baslamıs benneyaptımki
gebelık lekesı benneyaptımki
canım sıkıldı ya gecmezsebenneyaptımki

Canım geçiyor meraklanma geçmeseydi benimkiler geçmezdi hamileliğimde dillere destan bir güzelliğim vardı:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…