Hi bu kadar utanmamtm....

hos geldın hayırdır sen nıe gecıktın bakım yoklamada sende yoktun ozaman ceza sıstemıne gectık sen baslıosun seker
kafamı vurmuşummm hımm bunu yemezler
sey bacagımı sütmüşüm bunuda anlattık
şeyy kustum yine bunudamı anlatmıstım...
şeyyy:ecrin_bebek: ben bi hikaye bulamda gelem en iyisi:çok üzgünüm:

kızlar biliyomusunuz ki bu asi küçükken televiyon izlerken izlediklerimde beni

izliyo sanıyodum akıla bak hatta o çocuk aklımla uzanmazdım oturudum ne biçim izliyo demesin

izlediklerim diyekaydirigubbakcemile3

asiiiiiiiiiii şekerim fıstıgım..:roflol::roflol: bebiş hiç alıntı yapmadım dedim bunu alayımda.. yarıldıgımı görsün.. alemsin kız..:roflol::roflol:

kızlar biliyomusunuz ki bu asi küçükken televiyon izlerken izlediklerimde beni

izliyo sanıyodum akıla bak hatta o çocuk aklımla uzanmazdım oturudum ne biçim izliyo demesin

izlediklerim diyekaydirigubbakcemile3
:roflol::roflol: bende hemen bi anımı anlatayım

babam ben tv izlioruz ben dondurma yiyiyorum.. ben abuk subuk soru soruorum.. bitaneside o adamlar oraya nasıl girmiş babaydı.. babamda olmuş işte girmişlr kalmıslar orda dedi bende elimdeki dondurmayı koştura kostura yapıstırdım tv ye sizde yalayın diye:icecream:

Son düzenleme:

:roflol::roflol::roflol::roflol:

asiiiiiiiiiii şekerim fıstıgım..:roflol::roflol: bebiş hiç alıntı yapmadım dedim bunu alayımda.. yarıldıgımı görsün.. alemsin kız..:roflol::roflol:

sıze ne dıyeyım ben daha haaa cok yasayın emı :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: cılgın seyler

sabredinde ben babamla olan hikayelerimi anlatim.. ben haylaz cocuk:icecream: babam dumur...

bende geldim.burdayim yoklama tamam mi.sf.okuyorum su anda.109.sf dayim geliyorum biraz sonra.....

ne linki yahudelikafadulden anam komediye bakdelikafadulden

ben seni gördü sandım:roflol::roflol:
yani asiiiiiiiiii hayal gücünün bu kadarı.. yavrum beyin hızın kaç:roflol:
ben yetişemiorum sana:roflol:.. yaşlandım sanırımkafamçokkarıştı

yani asiiiiiiiiii hayal gücünün bu kadarı.. yavrum beyin hızın kaç:roflol:
ben yetişemiorum sana:roflol:.. yaşlandım sanırımkafamçokkarıştı

kız abba gördü yazmışın yahu ne bileyim bendelikafadulden

anam beynim hızlı çalışıyooo

yaşlanmazsın korkma sende benden geri değilsin:roflol::roflol:

ne linki yahudelikafadulden anam komediye bakdelikafadulden

ben seni gördü sandım:roflol::roflol:

bı dudaktır gıdıo vallahı yok bole bısey :roflol: :roflol: anam bızım normal halımız trajık komedı baksana olay anlatmaya gerek yok kı :roflol: dunden zaten yanak çeberlerım ıflas etmıs bugun her guldugumde acıo uzerınıze afıyet dun bıde popomun bı kısmına fena yuklenmısım oturmıorum ezerıne yapmayın Allasen muslumana ezıyet senağlama

kızlar ben kücükken trt falan izliorum babamla:ecrin_bebek:...
tvde izzet altınmeşe var:1closedeyes:... bu vayleli vayleli diye garip bi sesle sarkı sölüo:1shok:..
ben daha küçükkurba sarkısından kurtulamamısım:ecrin_bebek:.. bide adamın beni var:1shok:.. ben bi hayran oldum adama..:roflol:
baba diorum bende isterim bundan.. "ben" diyemiyorum gösteriorum yanagımı.kaydirigubbakcemile3..
babam nasıl yapam ben sana diyo:sm_confused:.. ben aglıcam nerdeyse yanagımı gösterip
bas bas bagırıyorum baba bende istiorum bundan diye.:ecrin_bebek:.
babam aldı annemin göz kalemini eline.. kocaman bi yuvarlak yaptı.. oldum junior izzet.:roflol::icecream:..
bakkala gidorum sırıtıorum bakkal amcaya gözlerimi kırpıştırıpyerimseniben:ecrin_bebek:..
komşuya gidorum sırıtıorum gözlerimi kırpıştırıpyerimseniben:ecrin_bebek:...
sonra cocuklar soruyo bune diye ben ballandıra ballandıra anlatıyorum:icecream:..
ertesi gün apartmandaki cocukların hepsinin yanagında ben vardı:roflol:..

hala izzet amcamı görünce anılarım depreşir
junior izzet olaraktan hani:roflol:

kızlar sevdiğimle tatlılara bakıyoruz markette alıcam ben tiramüsü yemeyeli baya oldu:ecrin_bebek:

anam aşkıma anlatıyorum işte aşkım şu kadar zamandır yiyemedim tadını unutucam diye dil döküyorum:ecrin_bebek:

şansıma tiramsu yok neyse ben böle çen çen konuşurken densizin biri geldi

kulağımın dibinde arkadaşına bu sabah tiramusu yedim dedi ve gitti ben ölece kaldım anam nasıl yolmadım ben bu kıı diye düşün dur sonrakaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…