Hi bu kadar utanmamtm....

ankarada kozmetık dukkanı ısletıyorum ortagımla
bekerım o zamanlar
kantınede yenı bı cocuk işe gırmıs butun pasajın kızları agzımız acık bakıyorum sabah ıste kahvaltı yapacaz
bana dedılerkı bız cok heyecanlanıyorum sen soyle
actım telefonun bızım dukkanın numarasıda 31
cocuga aynen boyle
31 ıııı tost ıııı kasar ıııı sucuk ıııı aman sey dedım kapattım benneyaptımki
cok heyecanladım benneyaptımki
cocuk anladı ben oldugumu 5 dk sonra ındı
ne ıstemıstınız dedı
butun pasaj yerlerde ben dumur halde:roflol::roflol::roflol:

asi2222, abba+, birgece, cancu, fatma hale, ikrar, minos, rayiha23

8 kayıtlı kullanıcı ama baya durgunuz bugün

bi gun sınavım vardı ve ben uyuyakalmısımm.. annem basımda durtukluyormuss yookk Tınlamıyorum gecede gec yatmıstım bidee 5te yatmısım nası uyanamm 8de :))
sonra annem bakmıs olcak gibi değil baslamıs basımda bagırmaya yada basladı bagırmaya desem daha dogru kaydirigubbakcemile3
- uykucuuuu abbaaa uyaaannnn , uykucuu abbaaaa uyaaannnn , uykuc... diee delikafaduldenbölee melodili bi şekılde basımda uyduruktan sarkıyı solemeyi devam edıyor :))
bende uyku haliii aynen solee anlıyorum
- koca kafalı abba uyaannn... koca kafalı abba uyaannn... :roflol: :roflol: :roflol:
kızıyom kendı kendıme dıyorum nerem koca kafa ala ala annemde bi alem filan.. annem basımda bagırdıkca ben inada uyumaya calısıyorum haa sınavıda unutmustum tamamen delikafadulden

koca kafa:roflol::roflol:

bende bi gün uyuyorum sınav var benimde babanem kalk diyo ben tamam diyorum

babanem bana dio ki saat 8 kalk ben diomki sınav 10 da sen 9 da kaldır

saat 9 ben diorum ki ben aradım sen 11 de deymiş sen geç kaldır gene kadıcağız kaldırıo ben

ben gene 1 deymiş diorum en sonunda

yokmuş sınav sen kaldırma dedimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

allahtan gittim öteki hafta sınavı yaptılar kaydirigubbakcemile3

kocen yenımı yattı nan :roflol:
gec geldın:roflol:
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

koca kafa:roflol::roflol:
sorma kıss bide koca kafa oldumm çişliden sonaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ewet ya sorma dun dedım ya kusus konusmuoz dıe sabah barısınca malum bugun saatı gecırdık azcık.ona gore fazla mesaı yaparız kız oda mı dert a.s :roflol: :roflol: :roflol:
yoklamada yoktun rebel.. sana ceza hemen en komiginden bi anı patlativer bakem şakkıdı şakkıdı sırnaşık şey

hemen adım atar atmaz baslıyayım.bıgun annem ben kardesım hadı bı dolasmaya cıkalım kecılerı az bı hava aldıralım dedık.neyse cıktık dolasıoruz parkın ıcınden gecıoruz ozamnlar kardesım 3-4 yaslarında fılan anneme de cok duskun ole bole deıl.neyse bızımkının annemın elını bıraktıgı bı ara annem hadı gel saklanalım bakalım napcak dedı saklandık emır buyuk yerden kardesımı ızlıoruz karsıdan ama o bızı gormuo.derken efenım fark ettı en sonunda olmadıgımızı bakındı bakındı goremedı hadı sen koyver aglamayı bızde kıs kıs guluoruz.ama ole bole deıl yanı.neyse o ara kalabalıkta kaybettık kardesı gozden busefer annem ben panık tabıı.az sonra arkamızda bırer el bır donduk gozlerı aglamaktan sısmıs bı cocuk kardesımden baskası deıl tabıı bırde parkın garsonlarından bırı tutmus bızımkının elınden bu cocuk sızın mı abla? annem evet olum bızım.
garsondan aynen naklen:ayıp abla be ayıp suncacık cocugu bırakıp kacacaktınız ole mı yazık tuhh bı de gencecıkler yapın yapın salın sokaga memleket ne hale geldı.sonrası mı tabı morlara burunmus 2 kadın cocugumuzu ortamıza alarak elınden tutup arkamıza bakmadan fıydık tabee.

iyi almıslarr asiiiicim senı sınava , hocaalrın merhametlıymıs.. yerimseniben :roflol:

muhahahaaaa:roflol::roflol:
ay yazık annene ya :roflol:

yoklamada yoktun rebel.. sana ceza hemen en komiginden bi anı patlativer bakem
erken almıs bugun yoklamayı cancu ondan olmus.sen calısmak ıcın cıkmadın mı sabahtan berı burda mısın yoksa.

ben geldim hadi biri beni güldürsün:çok üzgünüm:

paşamıyım neyim:icecream::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…