Hi bu kadar utanmamtm....

yok biz nişanlıyızz:1rolleyes:

sırada evlilik var kısmetse.. okullar bitsin.. ama bu gidişle zor.. bigün o dumur bi gün ben.. nereye kadar... KK ordusunun bi neferide benim galiba.. :roflol:

Allah tamamını erdırsın canım benım ne dıyeyım ama sonun nasılsa kacıp kacıp kk. geleceksın o yuzden sorun yok yane bızım gıbı aynen

ay yazık ya :çok üzgünüm:

wallaha kahkahalar atarak geceyi noktalıyorum ben de...
anacım yatın artık hepiniz yeter allah sonumuzu hayır etsin:roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol: ayy yazıkk yaaaaaaaaa

ayyy resmennn koptumm üü rü üüüüüüü ahahahahh:roflol:

bak sen tirbiyesizeeeklava::roflol:

allah iyiliğini versinnnn gısss:roflol:

-tatlicadiarzu-nan hala 19 uye okuyo gıdın yatın yahu
hade kapattık tükanı sabah gelın:roflol: yatacam bırakıp yatamıyom barı mılletı dagıt dıyo eşim cok zeki herif yahu:roflol:

:1shok::1shok::1shok: anammmmm inanmıyorummm çok fecii bi durum yaww:1shok:

tamam tamam,bunuda yazip bu sefer kesin gidiyom,,,,

daha nisanliyiz,gezmeye gittik nisanlimla(simdiki kocamla)gitmisken,evde kusun yemi bitmistide onuda alalim dedik,neyse girdik bi kuscuya,eee hertaraf kus,kus yemi,,,
ben girdigim gibi kasadaki adama cok bilmis bi tavirla,kus yemi varmi,,,diye sormammi,adam bi bana bakti,bi nisanlima,demezmi abla burda kus yeminden baska bise yokki zaten,ben oldum rezil,ama caktirmadim tabi,neyse ciktik,bu sefer nisanlim basladi,ya harika bi soruydu,cok dusundunmu bunu demezmi,dedim sus rezil oldum zaten,,,,,,,,,

devami gelir akidisler merak etmeyin,bende bu naniklik olduktan sonra,,,,,,,,-tatlicadiarzu-

-tatlicadiarzu-nan hala 19 uye okuyo gıdın yatın yahu
hade kapattık tükanı sabah gelın:roflol: yatacam bırakıp yatamıyom barı mılletı dagıt dıyo eşim cok zeki herif yahu:roflol:

aman ıyı beee sende bosver kocanı mocanı gunun sıtresını atıoz ıste sende bosver

haşarı kedii ve cancuuu sizin aranızda ne var diyin bakim. kim kimin nesi....hihoyyyt
şeffaf bir KK için lülülülülülü

Konuyu Toplam 22 Kullanıcı okuyor. (19 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
cancu, anifora, badatta, biopelin, bulutsuzluk, edngc, Elis, eminik, esra8608, firegirl, HARZEM, haşarı kedi+, ikrar, Kanarya, KEDERSıZ, niltt, rebel__black__000, semaveela, Sineks+

kıslarrr yazmayanlar şişşşşt size diyorum çabık sizde dökülünnnn

:roflol::roflol: yarıldım eridim bittim mahvoldum ben ya...:roflol:

kız onu bunu bosver de sen asıl sımdı nanık oldun nedemek bu nısanlımla(sımdıkı kocamla)ılahıı kus yemı mı bunun yanın da mı? kaydirigubbakcemile3 :roflol:

ay olaydan cok eşinin cok dusundunmu demesıne patladım ya kaydirigubbakcemile3

ben görümceyim o gelinnn heheheheh:jeyyar::jeyyar:

vavvvv hadı beee gunlukhayatta bırbırınızın canına yetmıonuzda burda damı buldunuz bırbırınızı Allah ıyılıgınızı vermesın :enbuyukkk: gelın gorumceyı bıle bırlestıren forum kk :enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…