Hi bu kadar utanmamtm....

Ay kızlaaarr,bugün nişanlıma bir güldüm bir güldüm yarıldım resmen,arkadaşlarla birlikte "eskidji"denen alışveriş mekanına gittik bi halı aldık ordan da,nişanlım aldı omzuna halıyı boyu da 1.90'a yakın irice olduğu için,halıyı da dikine tutmuş manyamış,halıyla birlikte 3 metrelik bir nesne gibiydikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3bi eliyle de elimi tutmuş kapıdan çıkıyoruz,saf saf bana bişeyler anlatıyo aşkım benim yaa,o anda "küüüütt"diye bir ses biz şok olduk halıyı eğmeyi unutup lafa dalınca,çıkış kapısına bi bindirdi ama halıyı,yerlere yattık arkadaşlarla,ölüyoruz gülmekten herkes dönmüş bize bakıyo bakmalılar da zaten biz kapı yıkılacak sandık bi an:roflol:kendisi bizim en ufak sakarlığımızla dalga geçer çünkü,akşama kadar dilimize düştü oooohh canıma değsin...kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
vavvvv hadı beee gunlukhayatta bırbırınızın canına yetmıonuzda burda damı buldunuz bırbırınızı Allah ıyılıgınızı vermesın :enbuyukkk: gelın gorumceyı bıle bırlestıren forum kk :enbuyukkk:

senın kocen nerde nan bısey demıyomu yat dıye demıyosa soyle desın
hade -tatlicadiarzu-

canlarım ben balayında ortakulak ıltıhabı olmustum sag kulak tamamen iptaldi, sol kulagımda da tıkanıklık var ama hafıf. işitme engellıyım yani delikafadulden
aksam kuzucugumdan erken uyudum, gece bır ara uyandım üzerimde bır karartı ne oldugunu anlayamadım.
-bismillahirrahmanırrahım bismillahirrahmanırrahım bismillahirrahmanırrahım (dıye defalarca besmele cektım :roflol:)
-seda benim korkma onur üstün acılmıs onu örtüyorum (o an duymadıgımı unuttu herhalde delikafadulden)
- annecim annecim aaaa sen kimsin!!!! (utanarak söylüyorum ama evli olduğumu unuttum eve hırsız girdi sandım:roflol::roflol::roflol:)
- korkma benim korkma benim!!!
en sonunda akıl etti de ışığı açtı ben titreyip dua okuyorum kurbanlık koyun gibi :roflol::roflol: bir an gözgöze geldik sonra gitti su getirdi hemen, ne korkuyosun ya falan dedi.
ne bileyim şaşırdım seni görünce dedim kafamçokkarıştı
o an o benden daha fazla şoka girdi :roflol::roflol:
suyumu içip hemen uyumusum :roflol::roflol:
Allaaaaaaaah öldüm gülmekten.evli oldugunu mu unuttun.:roflol:sana ben nediyeyim emiiiiiiiiiiiiii

vavvvv hadı beee gunlukhayatta bırbırınızın canına yetmıonuzda burda damı buldunuz bırbırınızı Allah ıyılıgınızı vermesın :enbuyukkk: gelın gorumceyı bıle bırlestıren forum kk :enbuyukkk:

oyyy çok seviyorum kediciğimi ben bakma öle gelin felan dedim ablam o benim yaaŞeniz

kızlar apartımız var aprtın birinde bi sorun vardı babam bakıcak bende boş mu diye bakıcam gidip

neyse gittim ben saf saf kapıyı vurdum açan yok anahtarla dan diye açtım kapıyı adam don paça

karşımda ben anahtarı çekiyorum bakmamak için anahtar takıldı gitmio adam uyku sersemi manyak gibi

anahtarı çektim tabi o sırada arkaya çakılmam çabası neyse zar zor kaçtım ordan:roflol:

Ay kızlaaarr,bugün nişanlıma bir güldüm bir güldüm yarıldım resmen,arkadaşlarla birlikte "eskidji"denen alışveriş mekanına gittik bi halı aldık ordan da,nişanlım aldı omzuna halıyı boyu da 1.90'a yakın irice olduğu için,halıyı da dikine tutmuş manyamış,halıyla birlikte 3 metrelik bir nesne gibiydikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3bi eliyle de elimi tutmuş kapıdan çıkıyoruz,saf saf bana bişeyler anlatıyo aşkım benim yaa,o anda "küüüütt"diye bir ses biz şok olduk halıyı eğmeyi unutup lafa dalınca,çıkış kapısına bi bindirdi ama halıyı,yerlere yattık arkadaşlarla,ölüyoruz gülmekten herkes dönmüş bize bakıyo bakmalılar da zaten biz kapı yıkılacak sandık bi an:roflol:kendisi bizim en ufak sakarlığımızla dalga geçer çünkü,akşama kadar dilimize düştü oooohh canıma değsin...kaydirigubbakcemile3

ayyyyy :roflol::roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol:
senın kocen nerde nan bısey demıyomu yat dıye demıyosa soyle desın
hade -tatlicadiarzu-
ikrar ya senin yorumların bile beni krize sokuyo ya.....:roflol::roflol:

kızlar apartımız var aprtın birinde bi sorun vardı babam bakıcak bende boş mu diye bakıcam gidip

neyse gittim ben saf saf kapıyı vurdum açan yok anahtarla dan diye açtım kapıyı adam don paça

karşımda ben anahtarı çekiyorum bakmamak için anahtar takıldı gitmio adam uyku sersemi manyak gibi

anahtarı çektim tabi o sırada arkaya çakılmam çabası neyse zar zor kaçtım ordan:roflol:
:emir_bebek::emir_bebek::roflol:

muhahahaaa :roflol:
yazık adama:roflol:

bu daha kotu saat 12yı gectıgıne gore anlatabılırım artık.arkadas anlatıo kendısı hemsıre nobete gıttıgı bıgun hastaneye anıden bı acıl tlf ambulans ıstenıo bı otele.neyse ambulans otele gıdıo alıo hastaları ve gerı donuo.bızımkı de meraklı dort gozle beklıo gecenın bılmem kacı otelde ne olur dıe.ambulans gelıo hastanenın onune derken bı bakıo bızımkı uzerı orulu ırıce bısey actırmıolar takıı hastaneye gırene kadar gırıolar bı baksalar cıft meger bunlar ılk gece korkusunu abartıp kılıtlenıp kalmamıslar mı?artık sabaha kadar sakınlestırıcı vuruolar cıfte ve ayırıolar aılelerıne haber verıolar ve ayrılıncada carsaflarla goturuo aılelerı yanı soyleyecegım su kı bu cıft kadar utanan yoktur herhallde

ay çok kötü be allah kimsenin başına vermesin :1shok:

yine istanbulda geziyoruz.3 silahsörleer gibi daha önce okuyan bilir.ben,ablam kuzen.
moda dayiz ama.tabi ücümüzde manken gibi,güzelce giyinmisiz,makyajlar o bicim,ben takmisim gözlükleri,sengözlerimebaksanabhavali havali gidiyoruz,karsidanda 2 yakisikli geliyor,hemen kendimize ceki düzen verdik,yolda yürürken,gülmekten yürüyemeyizde,karsidan gelen iki yakisikli,konusa konusa geliyor,bende icimden diyorum ki,kesin simdi bunlar güzelligimize laf atacak.cocugun teki diye diye bana ne dedi begenirsiniz.şakkıdıkörler haftan kutlu olsun.bende tabi arkami dönüp demedigimi birakmadim.kötükedihüsoeeeee takarsan zerrin özerin taktigi yuvarlak gözlükleri olacagi,bu.....kizlar sakin gülmeyin,o zamanlar o gözlükler modaydii.......

senınde hıkayelerın yavrım ya su at cıflıgı aklımdan hıc cıkmıyo
bıde cocuk dıyoya atlardan gelıyo oluyom ya :roflol::roflol:
:icecream:lülülülülülüsırnaşık şey
yine istanbulda geziyoruz.3 silahsörleer gibi daha önce okuyan bilir.ben,ablam kuzen.
moda dayiz ama.tabi ücümüzde manken gibi,güzelce giyinmisiz,makyajlar o bicim,ben takmisim gözlükleri,sengözlerimebaksanabhavali havali gidiyoruz,karsidanda 2 yakisikli geliyor,hemen kendimize ceki düzen verdik,yolda yürürken,gülmekten yürüyemeyizde,karsidan gelen iki yakisikli,konusa konusa geliyor,bende icimden diyorum ki,kesin simdi bunlar güzelligimize laf atacak.cocugun teki diye diye bana ne dedi begenirsiniz.şakkıdıkörler haftan kutlu olsun.bende tabi arkami dönüp demedigimi birakmadim.kötükedihüsoeeeee takarsan zerrin özerin taktigi yuvarlak gözlükleri olacagi,bu.....kizlar sakin gülmeyin,o zamanlar o gözlükler modaydii.......

hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol: hadi hiç bişeye gülmim ama o gözlüklere bgülerim işteeeeeeeeeeeee:roflol::roflol:sırnaşık şeydelikafadulden

ılahı gulme desende koptum artık bı kere.krız bu laf anlamıo soyledım onceden kocısımın krampını bıle dınlemedı dıe.kor haftası haaa :roflol: :roflol: :roflol:

harbiden mi :roflol::roflol: nan KK nelere kadirsin :roflol::roflol:

valla aynen ole hem olmasa bıle kusus bız konusmuoz yat mat demezdı kı.kotu kotu bakar gene kaynatıon mu anlat bakalım benden neyım kaldıysa ben yatıom ıyı geceler der gıderdı :nazar:

kardesşim sünnet olacak.. bizimkiler salon tutmuslar..
1 gün önce akrabalar tanıdıklar nasıl dolusmus sabah eve..
gelen tatlı çikolayta falan getiriyosırnaşık şey.. bunlar yetmemiş benim baanneme.. beni kuzenimi aldı tatlı almaya götürdü-tatlicadiarzu-..
babaanne almayalım buradan dedim dinlemedi.. gitti 2 kilo baklava aldı..
neyine alıosa.. neyse eve gittik .. ertesigün oldu.. benim canım tatlı cekio..
ben onca tatlı arasından gittim baannemin tatlısını almısımkafamçokkarıştı.. yedikce yedim yedikce yedim..
benim midem bi bozuldu.. bide allak bullak oldum.. kustukca kusuorum.. nan akasmındada sünnet var..kafamçokkarıştı
beni hastaneye yetiştirdiler.. zehirlenmişim..:roflol:
serum takıldı falan.. ben kendime geliorum.. aklıma geldi sünnet var.. :1rolleyes:
bide kalkamazsın dediler:çok üzgünüm:.. ben nasıl aglıyorumm sünnet olucam ben sünnet olucamm ben.. diye..
nan manyakmıyım neyim.. sünnet olurmu hiç kız yahuuu.. akadar doktora hastaya hemşireye resil oldumm:çok üzgünüm:

:icecream:lülülülülülüsırnaşık şey

[/B]hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol: hadi hiç bişeye gülmim ama o gözlüklere bgülerim işteeeeeeeeeeeee:roflol::roflol:sırnaşık şeydelikafadulden

:roflol: kanarya ben moda anlamam gülücem:roflol::roflol:

ılahı gulme desende koptum artık bı kere.krız bu laf anlamıo soyledım onceden kocısımın krampını bıle dınlemedı dıe.kor haftası haaa :roflol: :roflol: :roflol:
kizlar cok ayip amaaaa gülmeyin dedim yaaaaa,askolsun,hani tamam simdi olsa gülün derim de siz bilmezsiniz belki o zaman öyle modaydi,haaa böyle dedim diye benide yasli sanmayin,en fazla sizden 8-10 yas büyügümdür..

X