Hi bu kadar utanmamtm....

bir gün ablam lisede ben orta okulda nasıl birbirimize girmişiz bir kavga ediyoruz ki haksız olan da benim kabul edeyim yıllar sonra:))annem bile susturamıyo bizi şiddet yok ağız dalaşı var :)) annem artık ee yeter be deyip terliği bir fırlattı ama(hani şu beyaz ortopedik terlikler var ya ağırdır biraz)güya bana atacak ablana laf yetiştirme diye ben aradan bir sıvışmışım terlik ablamın elmacık kemiğine bir yapıştı,ertesi gün kalktığında gözü morarmıştı yumruk yemiş gibi,kimseyi de inandıramamıştı zavallım,okula güneş gözlüğü takıp gidiyodu,soranlara da (o zamanlar ayna grubu modaydı)"ayna grubunun fanatiklerindenim o yüzden takıyorum bu gözlüğü demişşşkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3hep benim yüzümdenn....kaydirigubbakcemile3

ayyy işicemmmm yawww altımaa :roflol: zerrin özer gözlükleri heee ayyyy

ayyyy ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy valla ben öldümm yaaaaaaaaaa:roflol::roflol:

yazıoo yazıoo sunnet olma merakı kız mılletıı snakesssss,formdan gozunu alamayıp wc ye gıdemıyen cancuyu yazıoooo,kendısıne gelecek ortapedık terlıgı ablasına gelınce ayna grubu fanatıgı olan acılı ablayı yazıooo yazııooo.ohhh ohhh masallah cok konu cıkacak dahaa :jeyyar:

kızlar benden buukdar.. valla dagıldımkaydirigubbakcemile3.. Allah razı olsun herkesten.. güldüreniniz bol olsun insallah...

ii geceler fıstıklar.. gzeller, şirinler...delikafadulden daha ne diyem size..hihoyyyt öptümm cok Şeniz

sanada iyi geceler bebeeeeğem;valla yarmaya,yarılmaya devam tüm hızımızlaahihoyyyt

ıyı geceler canımcım hepımız ıcın guzel bı geceydı dıe dusunuorum gorusuruz.

cancu nerde cıkamadı mı daha wcden o yapıodu degerlendırmeyı yoklugunu hısseddırmıyeyım ben yapayım barı
Konuyu Toplam 12 Kullanıcı okuyor. (11 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
rebel__black__000, 1905, AyseciQ, cancu, fatma hale, Kanarya, kuskonmaz, semaveela, Sineks, TATLI_CADI_, tuğba61
alkisalkisalkis

kanarya.. izin ver bunu fıkra gibi anlatam millete olurmu...:roflol: günün hikayesi sectim bunu...:roflol:

çıktım nannn resil oldum bu kadar kişiyee :mymeka: uzun sürmedii kıslarrr hemencik hallettim çıktımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…