Hi bu kadar utanmamtm....

kısslar ben cıkıyorum yarına goruszz sayfa 70te kaldım :) kıss sınekss dişi maymun hee :roflol:
anaam basımda dıkıloooo optum hepınızızı

:roflol::roflol:

kısslar ben cıkıyorum yarına goruszz sayfa 70te kaldım :) kıss sınekss dişi maymun hee :roflol:
anaam basımda dıkıloooo optum hepınızızı
ŞenizŞeniz :roflol: yarın erken gel döktür...bekliorumm delikafadulden

muhabbetinizin icine etmek gibin olmasinda bayanlar,en utandigim anlarimdan birini paylasmak istiyom,beni can kulagiyla dinleyin,,

simcik ben ben yeni dogum yaptigim zamanlardi,lohusayim,kaynanam ,kaynatam geldiler,oturuyoruz ben ciktim yukari oglumu emzirdim,sonra oglum kucagimda ,verdim kaynatama torununu,bende kahve yapicam,anam mutfaga gitmemle ne gorem:1shok:benim memisler ortada gomlegin dugmeleri acik,ben nasi oldum biliyonuzmu,nasi o kahveleri verdim,gordumu gormedimi bilmiyom ama,,iyisallah gormemistir,sanmiyomyakaydirigubbakcemile3

anaaaammm nası yaneee memişlerrr ortada :1shok::1shok::1shok:

benımı dedım canımcım 19 yaaa guccukum ben dahaa.yaaa ne olaylar gectı goruon yaaa

eee anam masallah yanı resımdekı gıbıyse gorulmeyecek gıbı mı baksana masallah tuttututuuuu.ama yok canım gormemıstır.gormemıstır.gormusmudur kı ewet ewet gormuste olabılır naniknanik

ya kızlar bu arada yenı bı konu actım bı bakın nolur ben koptum kesın cok egleneceksınız.ılk kım yorum yapmak ıster?

daha evlendiğimizin 2. haftasıydı hala alısamamıstım.:roflol:

avatar belli edio kendini:roflol::roflol:
benımı dedım canımcım 19 yaaa guccukum ben dahaa.yaaa ne olaylar gectı goruon yaaa
isenide ögrenmiş oldum ne güzel..bende 23 ama bende cocukuuummmmkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
bana sormuştu canım ama cevapladığın iyi oldu bende 19 um denk geldikaydirigubbakcemile5
yerimseniben
hımmm aaa cok sevındım ben de asi olunca uzerıme alındım kusura bakma oldu bı kere
bak burdanada komik bisey cıktı.. anacım bizim herseyimiz komedi oluyoo kızlar dikkat...:roflol::roflol:

ole valla topıgın adı yalnıs olmus zaten hıc bu kadar utanmamıstım degıl hıc bu kadar gulmakten kırılmamıstım yada hıc bu kadar kopmamıstım daha uygun olurdu herhalde :enbuyukkk:

bende bir doğum anımı anlatacağım ama benimki komikyen ziyade ....bir ananın zavallı halleri
bu arada o kişi ben oluyorum
sezeryanle doğum yaptım...2 gün hastanede yattıktansonra hastaneden çıkma zamanı geldi
benim hamileliğim biraz problemli geçmişti(..oğlumun sağlık durumuyla ilgi)bir problemdi...dr um.. çocuk doktoruna gösterin ondan sonra çıkarın dedi ...çocuk dr u çocuk cerrahisi görsün ondan sonra çıkarın dedi...ben artık ağlıyorum.....acımı felan unuttum koşturuyorum...çocuk cerrahisi ise bu çocuğu bir ultrasyona sokalım ondan sonra dedi
ne acı hissediyorum...ne bişey.. sadece koşuyorum ve ağlıyorum...
neyse ultrasyon sonuçlarını dr verdik doktor dediki bu çocuğun hiç birşeyi yok çıkabilirsiniz..... deriiiin bir ohhh dedikten sonra birde farkettim ..(..utandığım an burda başlıyor)üzerimde pijama altımda kocaman bir hasta bezi ...çıvış cıvış her yerim darmadağın...süslü püslü giyinmiş hastaların ortasında bir ben ...kendimden geçmiş bir şekilde nasıl utandım ....nasıl kaçıyorum .en son hatırladığım herkes bana bakmaya devam ediyordu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…