Hi bu kadar utanmamtm....

bacagımı sıyırdıgım günün sonraları (arka sayfalarda dişi maymun konusukaydirigubbakcemile3)

sevgilimle gezioruz yine.. aşkımda cok matraktır.. beni 2ye katlar:asigim:...
bebegim sana hediye alıcam ama secemiyorum dedi:eek:..
ben cıldırıyorum hediye alacakmışhihoyyyt...
sen seç sen seç diyorum:icecream:... bu kıs kıs gülüobenneyaptımki..
nan nie gülüosun diorum:1closedeyes:.. bosver diyoo:1rolleyes:...
sonra bu geldi elinde hediye paketi.. ama kıs kıs gülüo hala:kızgın:..
ben bi güzell aldım acıyorum:emir_bebek:.. nan ne göreyim.. kafamçokkarıştıbi kutu agda.:roflol:..
nan diorum ne alaka:kızgın:.. bu gülüo..
nan gece rüyama girdi o halin nan diyo..:roflol:
nan oldu olacak agdamıda yapaydın dedim.:roflol:.
ogün yapmayı düşündüm ama elim yatkın degil demezmi.:roflol:. edepsizz.:dilcikar:

bacagımı sıyırdıgım günün sonraları (arka sayfalarda dişi maymun konusukaydirigubbakcemile3)

ben bi güzell aldım acıyorum:emir_bebek:.. nan ne göreyim.. kafamçokkarıştıbi kutu agda.:roflol:..
ogün yapmayı düşündüm ama elim yatkın degil demezmi.:roflol:. edepsizz.:dilcikar:

kafasına yapıstırsaydın edepsıze bak kaydirigubbakcemile3:roflol:

inanmıorum ya supper ıkılıe bakkk ılahii ayyy bugun sabah olur mu bole.dunde uyumadım beneennnnnn

bende bir doğum anımı anlatacağım ama benimki komikyen ziyade ....bir ananın zavallı halleri
bu arada o kişi ben oluyorum
sezeryanle doğum yaptım...2 gün hastanede yattıktansonra hastaneden çıkma zamanı geldi
benim hamileliğim biraz problemli geçmişti(..oğlumun sağlık durumuyla ilgi)bir problemdi...dr um.. çocuk doktoruna gösterin ondan sonra çıkarın dedi ...çocuk dr u çocuk cerrahisi görsün ondan sonra çıkarın dedi...ben artık ağlıyorum.....acımı felan unuttum koşturuyorum...çocuk cerrahisi ise bu çocuğu bir ultrasyona sokalım ondan sonra dedi
ne acı hissediyorum...ne bişey.. sadece koşuyorum ve ağlıyorum...
neyse ultrasyon sonuçlarını dr verdik doktor dediki bu çocuğun hiç birşeyi yok çıkabilirsiniz..... deriiiin bir ohhh dedikten sonra birde farkettim ..(..utandığım an burda başlıyor)üzerimde pijama altımda kocaman bir hasta bezi ...çıvış cıvış her yerim darmadağın...süslü püslü giyinmiş hastaların ortasında bir ben ...kendimden geçmiş bir şekilde nasıl utandım ....nasıl kaçıyorum .en son hatırladığım herkes bana bakmaya devam ediyordu..
:1hug: ama bu bi annenin en dogal hali.. ayy cok duygulandım aslında.... valla bakk..a.s

anaaaammm nası yaneee memişlerrr ortada :1shok::1shok::1shok:

ELİS anam koptum ama çok kötü olmuş yaaaa:roflol:

eee anam masallah yanı resımdekı gıbıyse gorulmeyecek gıbı mı baksana masallah tuttututuuuu.ama yok canım gormemıstır.gormemıstır.gormusmudur kı ewet ewet gormuste olabılır naniknanik

avatar belli edio kendini:roflol::roflol:

isenide ögrenmiş oldum ne güzel..bende 23 ama bende cocukuuummmmkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

yerimseniben

bak burdanada komik bisey cıktı.. anacım bizim herseyimiz komedi oluyoo kızlar dikkat...:roflol::roflol:

napem,ben buyun iste,manyagim azicik,yok yok tamamen kacigim,,,sonra bigun esim krem almis bana,bende hemencik hayatinda krem gormemisler gibi ,aldim surdum suratima,bide diyom Allahim ne guzelde kokuyo,yaaa bikac dakka sonra suratim oldu kazik gibi,sanki biri biyandan biri bi yandan cekiyo,dedim benimkine ya senin aldigin su krem varya,nasi bise oyle suratim kazik gibi oldu,
adam basladi gulmeye,ya bukadar salak olabilecegini dusunmedim,yoksa aciklamasini yapardim sana dedi,uzerini okusana yuz kremimi o,sac kremi demezmi-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

ben yatiym akidisler,iyi geceler,bol muhabbetler size,hep boyle gulun iyisallah:Saruboceq:

arkasi yarinyerimseniben

napem,ben buyun iste,manyagim azicik,yok yok tamamen kacigim,,,sonra bigun esim krem almis bana,bende hemencik hayatinda krem gormemisler gibi ,aldim surdum suratima,bide diyom Allahim ne guzelde kokuyo,yaaa bikac dakka sonra suratim oldu kazik gibi,sanki biri biyandan biri bi yandan cekiyo,dedim benimkine ya senin aldigin su krem varya,nasi bise oyle suratim kazik gibi oldu,
adam basladi gulmeye,ya bukadar salak olabilecegini dusunmedim,yoksa aciklamasini yapardim sana dedi,uzerini okusana yuz kremimi o,sac kremi demezmi-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
aaaaaaaaaaaaa.......:roflol::roflol: avazım cıktıgı kadar bagırmak istiyorummmm:roflol:

Ay çok güldüm ...Allah da sizi güldürsün emi...:roflol::roflol:
ben de sizlere bir anımı anlatayım da gülmeye devam edelim..
bir gün eşim ve ben şehirlerarası otobüs yolculuğu yapıyoruz..Geceyarısı...ben uyuyorum..
En önde şöförün tam arkasında oturuyoruz..
Birden ben şöförün başından yukarıya doğru bişeylerin havalandığını gördüm..Tavuk yada horoz gibi bişey kanatlanıp havalanmaya çalışıyodu..Ben de bağırmaya başladım ""bakın nooluyo..bakıın"" diye..
sonra eşimin beni dürtmesiyle uyandım..meğer o anda şöförün cebi horoz sesiyle çalıyomuş ve bende uykumda havalanan horoz görüyomuşum sesten etkilenerek..
Tabii bu olay üzerine herkes yarıldı gülmekten..:roflol::roflol:

:roflol::roflol: nan 4 sene oldu.. nişan var ben sonumuzu düşünemiyorum...:roflol::roflol:

oooo hanıma bak nısanı dusunuo bız adamlardan kacıp kacıp gelelım kız nısan dıo ben dedım az oncede evsız essız sevgılısız işsiz bi kk ordusu gelıo acsınlar onumuzu bındık bı alamete gedıoz kıyamete :eek:

bir gün eşim ve ben şehirlerarası otobüs yolculuğu yapıyoruz..Geceyarısı...ben uyuyorum..
Birden ben şöförün başından yukarıya doğru bişeylerin havalandığını gördüm..Tavuk yada horoz gibi bişey kanatlanıp havalanmaya çalışıyodu..Ben de bağırmaya başladım ""bakın nooluyo..bakıın"" diye..
sonra eşimin beni dürtmesiyle uyandım..meğer o anda şöförün cebi horoz sesiyle çalıyomuş ve bende uykumda havalanan horoz görüyomuşum sesten etkilenerek..

yok bu bole olmayacak kızlar yaaa :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

aglıyorummm yaa aglıyorummmmmmmmm:roflol::roflol:

:1hug: ama bu bi annenin en dogal hali.. ayy cok duygulandım aslında.... valla bakk..a.s

çok teşekkür ederim tatlım aslında benim aklıma geldikçe ağlıyorum.....
ama sonradan çocuğumda bir problem çıkmadığı:Saruboceq: için keyfim yerine geldiği için komikte görünüyordum...
o yüzden anlattım bunu
annelik duygusunu yaşamış birisinin bazı şartlarda gözü hiç birşey görmüyormuş
kaldıki ben süslü kokoş bir bayanımsenağlama

oooo hanıma bak nısanı dusunuo bız adamlardan kacıp kacıp gelelım kız nısan dıo ben dedım az oncede evsız essız sevgılısız işsiz bi kk ordusu gelıo acsınlar onumuzu bındık bı alamete gedıoz kıyamete :eek:
yok biz nişanlıyızz:1rolleyes:

sırada evlilik var kısmetse.. okullar bitsin.. ama bu gidişle zor.. bigün o dumur bi gün ben.. nereye kadar... KK ordusunun bi neferide benim galiba.. :roflol:

muhahahaaaa :roflol::roflol:

çok teşekkür ederim tatlım aslında benim aklıma geldikçe ağlıyorum.....
ama sonradan çocuğumda bir problem çıkmadığı:Saruboceq: için keyfim yerine geldiği için komikte görünüyordum...
o yüzden anlattım bunu
annelik duygusunu yaşamış birisinin bazı şartlarda gözü hiç birşey görmüyormuş
kaldıki ben süslü kokoş bir bayanımsenağlama
:icecream: yaa canım benimm yaaa.... ya gülcem gülemiorum ayıp olmasın diye...:eek:
Şeniz

bu daha kotu saat 12yı gectıgıne gore anlatabılırım artık.arkadas anlatıo kendısı hemsıre nobete gıttıgı bıgun hastaneye anıden bı acıl tlf ambulans ıstenıo bı otele.neyse ambulans otele gıdıo alıo hastaları ve gerı donuo.bızımkı de meraklı dort gozle beklıo gecenın bılmem kacı otelde ne olur dıe.ambulans gelıo hastanenın onune derken bı bakıo bızımkı uzerı orulu ırıce bısey actırmıolar takıı hastaneye gırene kadar gırıolar bı baksalar cıft meger bunlar ılk gece korkusunu abartıp kılıtlenıp kalmamıslar mı?artık sabaha kadar sakınlestırıcı vuruolar cıfte ve ayırıolar aılelerıne haber verıolar ve ayrılıncada carsaflarla goturuo aılelerı yanı soyleyecegım su kı bu cıft kadar utanan yoktur herhallde

X