Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

arkadaşlar ağustos ayı için topik açıcam listeye adını yazdırmak isteyenler oraya gelsin

topiği açtım kızlarr temmuz ayı bittiğinde ordan devam ederizz aynı şekilde benim yarın regl günüm bakalım hayırlısı inşallah olmam da ağustos ayını hamile olarak karşılarım:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Kızlar hamileyiimmm 1225 beta hcg değerim regl günüm 1 gün geçti ve şu an 3 milimlik bi bebeğim var,Allah herkesin gönlüne göre versiin inşallahhhhh...

Kızlar hamileyiimmm 1225 beta hcg değerim regl günüm 1 gün geçti ve şu an 3 milimlik bi bebeğim var,Allah herkesin gönlüne göre versiin inşallahhhhh...

canımmm benimm tebrik ederim çok ama çokk sevindimmm:dance::dance::dance::dance: hayırlı uğurlu olsun bebişin allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayıda nasip etsin allahımm bana da nasip etsin yarın regl günüm inşallah bende hamileyimdirr benim için dua et tatlımm tekrar hayırlı olsun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Teşekkür ederim kızlar beklemenin ne demek olduğunu gördüm hepinize dua edicem Allahım isteyen yürekleri geri çevirmez..

inşallahh canımm allah hepimizin dualarını kabul etsinn tekrar yürekten kutluyorum senii allah bana da bu sevinci yaşatmayı nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canımm senden bi ricam var şuan ateşin kaç derece ölçüp yazabilir misin bana bende dereceyle ölçüyorum ama hep 36. 7 falan çıkıyo hamile olanların ateşleri yüksek oluyormuş da merak ettim bendeeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

canım tebrik ederim.çok sevindim.allah sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin.bizlerede dua et.....

merhaba hanımlar, bu ay 3 denememizdi 1 ağustosu yani pazar gününü bekliyorum. Geçen ay 2 gün gecikmem olmuştu kan testimde beta hcg 7,6 çıkmıştı ve hemen ertesi sabah yani gecikmenin 3. günü kanamam oldu hem ovulasyon testi kullanarak yumurtlama takibi yapmıştım hem de doktor kontrolünde. bu ay da sadece ovulasyon testi kulandım. Fakat yumurtlama günüm tatile denk geldi ve 1 hafta boyunca hergün yollardaydık ve hergün yüzdüm bunun bir sakıncası olur mu bilmiyorum hayırlısı artık...Kasıklarım 2 gündür ağırıyor ara ara sancı oluyor, göğsüm de bu sabahtan itibaren şişti ve ağırıyor.bakalım pazartesi sabahına yani ayın 2si sabahına kadar bekleyeceğim... Hepimiz için hayırlı olanı diliyorum...

canım sanmıyorum bi etkisi olsun yaptıklarının. kendimizi çok sıkıp beklenti içine giriyoruz. inşaallah hayırlısıyla hamilesindir..güzel haberlerini beklioruzz:)

kızlar beni listeden çıkırın 6 ağustostu kan testi yaptırdım tatilden önce negatif çıktı moralim çok bozuk

evet ateşim yüksek oluyoo ama öyle rahatsız edecek şekkilde değil yanaklarım çok kızarıyo al al oluyoo bide sırtımdan acayip terler akıyo diğer insanlara göre daha sıcağım ama evett..

canım tebrik ederim.çok sevindim.allah sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin.bizlerede dua et.....

teşekkür ederimmm aminnn tabi ki dualarım sizlerle hergün takip ediyorum güzel haberler almak için ..Allah gönlümüze göre versin inşallah

6 mayıs-11 haziran-14 temmuz son üç adet dönemim..23 temmuz ve 27 temmuzda korunmasız ilişikiye girdik..bugun belımde ve kasıklarımda fazlaca ağrı var,göğüslerimde şişti..sizce nedendir? hamilelik belirtisi bu kadarda erken belirti vermez sanırım..

6 mayıs-11 haziran-14 temmuz son üç adet dönemim..23 temmuz ve 27 temmuzda korunmasız ilişikiye girdik..bugun belımde ve kasıklarımda fazlaca ağrı var,göğüslerimde şişti..sizce nedendir? hamilelik belirtisi bu kadarda erken belirti vermez sanırım..

günaydınn kızlar bugün benim regl günüm işte heycanla beklediğim an geldi ama şuan için bişi yokk inşallah da olmam ya bakalım bi gelişme olursa yazarım buraya inşallah hamileyimdir ya ama içimden sanki regli olucakmışım gibi geliyoeyvahedigeldismile

bende senin gibiydimm canım her an hasta olucakmış hissi yaşıyordumm.1 gün sabredebildim idrar testi yaptım ve çift çizgiyi gördümm darısı senin de başına inşallah burda olan bütün kızların başınaaa

kızlar ben regli oldum geldi yine kırmızılar bu ay da olmadı ne yazıkki demek ki nasip değilmiş anne olmak için henüzz daha vaktim varmışş ama üzülmedim çünkü alıştım artık eşime aşılama yaptıralım dedim kabul etmedii o yüzden moralim bozuk biraz bi türlü aşılama konusunda eşimi ikna edemiyorum hiç yanaşmıyo doğal yolla çocuğumuz olsun istiyoo ama olmuyo olmuyoo iştee neden bunu anlamamakta güçlük çekiyoo aşılamada doğal bi yöntem ama kabul etmiyoo iştee daha zamanımız var olur diyo çocuğumuz ama çevredeki insanlar sorunca hep ben cevap vermek zorunda kalıyorumm çok sıkıldım artık bu ay full çalışmıştık ilk olarak ama yine olmadı olmadı nasip değilmişş bu sefer yakı işlemi uygulucam bakalım olcak mı adetim bitsin eczaneden alıcam inşallah tutar da hamile kalırımm.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…