Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

bende 28 haziranı bekliyorum kızlar :)))) 3 temmuz evlililk yıldönümümz inş mutlu bi haber veririm eşime :))

kısalar 6 yılık bekleyişle bu ayda 25 ni bekliyorum offffffff offfffffffffffffffffffffffff son günler geçmiyo

stres oluyorum günden güne akannehir
şu başımdan geçen dış gebelik olayı beni derinden yine etkisi altına almaya başlıyor galiba. o kadar da boş tutmaya çalışıyorum ki kafamı ...

ben bu durumdan bişey anlamıyorum çünkü gebelik belirtileri ve regl belirtileri aynı şeyler. bence en doğrusu beklenen adet tarihinin geçmesinden sonra idrar testi sonra da kan testi yaptırmak.

kısalar 6 yılık bekleyişle bu ayda 25 ni bekliyorum offffffff offfffffffffffffffffffffffff son günler geçmiyo
canım bende 5 yıllık bekleyiş içersindeyim..ve bu 5 yıl gecmişimde 3 gebelik kaybım var..
her kayıpta daha sıkı bağlandım hayata olucak birgün bekliyorum o tatlı zamanı:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım senle aynı günü bekliyoruz benimde 2 temmuz regl günüm inşallah mutlu haberi alırız allah dualarımı inşallah geri çevirmez:):)

evet canım aynı günüz..rabbim şu mübarek 3 aylar hürmetine dualarımızı kabul eder inş..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
,bu ay bizimde yüzümüz güler..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar bende 2 temmuzu bekliyorum meraktan ölücem bu ilk ayımız daha stres oldummafoldumben

aminnnnnnn canım inşallah allah bu topikte olan herkesin dualarını kabul etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…