Herşeyimi kıskanan komşumla geçen bitiş hikayesi

Bu tip iliskileri gördükçe seçici olmam mesafe koymam ve komsuluk samimiyet icin zamana birakmamda ne kadar hakliyim.anladim okurken bunaldım bos işler bunlar ..

Hayır öyle düsünmeyin. Burda öyle gereksiz konular vardı ki...

Komşu önemli umarım artik sizi üzmez. Bir sorunu olduğu belli. Takılmayın fazla

İnanın bin yazım seklinizden belkide içimden böyle geçti kırmak değil amacım kesinlikle kankinizi gözden geçirin muhakkak ciddiyim :) yok yok kapatmayın benim gibi çıkıntı yüzünden konu kapanmamali

Konu sahibi, kimseye derdinizi beğendirmek zorunda değilsiniz. Beğenmeyen sağ üst köşeden s olup gider. Üzülmüş, içinizi dökmüşsünüz. İyi de yapmışsınız.

O şeytan kadından uzak durun. Kankinizle de görüşün ama aşırı güvenmeyin bence.

Anladıklarım : Apartman halk eğitim merkezi gibi herkes bir şeyler yapıyor, iletişimi kesmişsiniz çok da iyi yapmışsınız ama peşinizi bırakmaz gibi arsız ve yüzsüz
Anlamadıklarım : Niçin sizi bu kadar üzene kadar beklediniz ve sonuç
Çıkardığım ders : Apartmanda tek bir kişiyi dahi tanımadığım bir kahve arkadaşım olmadığı için üzgündüm ama bu tarz konuları görünce aman aman diyorum iyi yapıyorum galiba

Mesleğiniz ne ki ??ben mi anlayamadım

Valla ticari kafası fenaymis birde ramazan dediğiniz için soruyorum bütün bunlar 1 ay içinde mi oldu bitti yani ... 1 yıldır lojmandayum evime aldığım kişiler bellidir. parkta bahçede herkesle selqmlqsirim havadan sudan konuşurum ama evime herkes giremez .Samimi olduğum kişiyle de hergun görüşmem zaten ...
Ne kadar isabetli bir karar verdigimi daha iyi anladım

cahilden dostum olacağına âlimden düşmanım olsun diye bir atasözü vardır sizinki de o hesap. bu tip insanlarla ne mal oldugu anlaşıldığı anda ilişkiyi kesmek gerekli.

Konunuzu kapattırmak istediğiniz düşünülerek bildirilmiş, yorumunuzdan da kapattırmak istiyorsunuz diye algıladığım için topiğinizi yorumlara kapadım ama açtırmak isterseniz özel mesajla bizlere ulaşırsınız veya yorumların altındaki şikayet et butonuna basarak konuyu açtırmak istiyorum yazıp gönderirsiniz hemen aktif ederiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…