Herşeyi dinleyen meraklı dedikoducu elti sorunu

Şiddet olacağını sanmam abisi o kadar cahil bir insan değil kaldı ki buna ben bile müsade etmem her ne kadar kötü olursak olalım izin vermem dövmesine ama tartışırlar bilemiyorum belki giydi elimem benim geceliklerimi midem bulanıyor düşündükçe eşim abisinin de haberi olması gerektiğini düşündüğü için abisine söylemek istedi babasının haberi yok bundan akşam ben olacak o yüzdem bilemiyorum kp çok bilgili biri o ne yapması gerektiğine konuyu önce ona açacağız o daha iyi bilip yol gösterecek bize insallah bizim evimizi taşırlar tek üzerine bastığımız ve ısrar edeceğimiz nokta bu

Madem taşınmaya bütçe yok , annenizin evine gidin . Kocanız da istiyorsa gelsin. Bu ne be?!

Canim ya , siz gerçekten çok toysunuz . Eşine kimsenin duymayacağı sekilde anlatın , merak etmeyin bu rezillikler ayyuka çıkmadığı müddetçe öldürmez, adam bilmez mi 40 yıllık karısının huyunu.

Bugün konuşacağız önce eşimin babasıyla Sonra da onun yönlendirmesine göre abisiyle anneme biraz önce çıtlattım taşınma işini eğer mutlu olacaksınız gidin tabii ben destek olurum size dedi önce babanızla konuşalım Sonra sizin istediğiniz olsun yine ama baban bilmeden öfke ile hareket etmeyin dedi

Kim kime bakmış
Kim kimi doğurmuş
Kim bu anneler kvler hep kafam karıştı
Sizin anneniz gerçekten yok canım daha bikez yattılarmı dedi
Eşiniz düğünün ertesi hapise girmişken sizin derdiniz eltimi ben çözemedim bu işi

Canım bir gece kaldılar yan yana diyen kayınvalidem ama onu o anlamda demiyor yattılar kalktılar bir gecede ne yaşamış olabilirler ki abartma yanlış görmüşsündür diyor. benim bunların bir çoğundan evime döndüğümde haberim oluyor eltimin yaptıklarından.Eşim Çıktıktan Sonra olan olaylar bunlar zaten cezaevinde ki süreçte bilmiyordum böyle seyler olduğunu kendimde de değildim ki çevreyi göreyim

Bunlar sizi oyalıyorlar gibime geliyor hayırlısı.

Öncelikle kapının kilidini en acilen değiştirin, eve sokmayın kesinlikle.
Başkasıyla gelse bile herkesi alır onu almam. Kovarım. Konuşmam. Yolmadığıma dua etsin hırsız dedikoducu. Sessiz kalıp susup oturmakla bişey elde edilmez.

Evin kilidini değiştir uzak dur selamı sabahı kes

22 yaşında evlenmene, aile apartmanında hırsız eltinle oturmana, düğünden 1 gün sonra eşinin hapse girmesine ailen bir şey demedi mi?
Eltim dışında hiç birine yorum yapmadı bir şey demedi aksine beni destekleyip bana sahip çıktı başka sorunuz var mı?

Güncelleme ekliyorum kızlar hemen sizlere
Eşimin babası ile görüştük durumu ve bizimle birlikte hem eltimle hem de eşiyle görüştü eşi böyle bir olayı ilk defa duyduğunu söyledi ve eşinin yaptıkları için özür diledi eltim yalan diye kendini yerden yere attı ama kp ilk defa bana yapmadığının farkında olduğunu söyleyince sustu kp taşınmamız için destek oldu Hayırlısıyla haftaya Salı buradan taşınıyoruz destek olan akıl veren herkese teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…