Herşeyi dinleyen meraklı dedikoducu elti sorunu

Bizde bu olayları bilmeyen tek kişi kayınbabam böylem giderse onunla konuşacağım zaten edepsizler nasıl kendilerinde bu hakkı bulabiliyorlar

Bizde bu olayları bilmeyen tek kişi kayınbabam böylem giderse onunla konuşacağım zaten edepsizler nasıl kendilerinde bu hakkı bulabiliyorlar
Bizde de bilmiyordu dayanamadım anlattım ve bana öyle güzel tepki verdi ki keşke bunca zaman beklemeseydin dedi anneler ne şiş yansın ne kebap diyerek arayı bulmaya çalışıyor genelde ama babalar daha sağ duyulu en azından bende öyle oldu

Eşi duysa öldürür onu o kadar tırsıyor eşinden eşime de dedim babma ve abime söylememe ramak kaldı artık yeter dedim o da bir hatası daha olursa gidelim dedi eltim eşini görünce eli ayağı dolanıyor o kadar korkuyor ama yinede arkasından bildiğini okuyor adamın

Bunların hepsi Benim için o kadar kıymetli ki benim yaşım küçük diye benim üzerimde güç hakimiyst kurabilecek sanıyor ama ona gününü göstereceğim

O zaman böyle işlere kalkismayacak! Eşinden duyduğu korku, size karşı davranışlarının sebebini açıklıyor aslinda,acınası durumda olan kendisi ama ne yazik ki baskalarinin hayatini taciz ederek kendi sorunlarını yok saymaya çalışıyor.

O zaman böyle işlere kalkismayacak! Nasıl olsa rahat durmayacağı icin bir sonraki t acizinde neyle karşılaşmasını p lanladiginizi kendisine isittirin rahat dursun
Bu dedikleriniz kurtulmamın son şansı sanırım bunların hepsini dikkate alacağım hepinize teşekkür ederim

İki yıl kaldı yanlış yerde yanlış zamanda bulunmak diyelim şükür suçsuzluğu kanıtlandı beraat etti
Uyuşturucu madde kullanımı muhtemelen. Baskın yedilerse arkadaşlarıyla beraber

Susmadım zaten rezillik çıkardım annem geldi görümcem geldi beni çıkardı evden benim eşimde Benim evimde gözü var beni kıskanıyor diye kendimi parçaladım annem sen in böyle bağırmayla çözemezsin haklıyken haksiza düşme diyip gönderdi beni görümcemle

Yuhhhh ne kadar yüzsüz bir kadın , kaç yaşında elti hanım ?
İnsan eltisinin geceliklerini çalar mı yahu?
Eeee sonra baktı peki?

Yuhhhh ne kadar yüzsüz bir kadın , kaç yaşında elti hanım ?
İnsan eltisinin geceliklerini çalar mı yahu?
Eeee sonra baktı peki?
Bana ağlayarak getirip bunları bana eşim aldı seninkiyle aynıysa ben ne yapabilirim eve hiç girmedim bile görmedim bile dedi bende yalan söyleme anne anlattı eve girip çıktığını diye zarf attım ve bir kere havalandırmaya girdim sadece dedi düştü sazan gibi eltim 45 yasında

eltin çok karektersiz ve tehlikeli bir kadın sanırım parasız da geceliğini çalmış

eltin çok karektersiz ve tehlikeli bir kadın sanırım parasız da geceliğini çalmış
gerçekten çoktan doğru tespit onun karakteri yok biri omurgası yok sürüngen gibi yaşıyor inanın sürüngen dedim ama sürüngenlere hakaret.Ahlaksız terbiyesiz seviyesiz cahil

Kilidi değil komple kapıyı değiştik şükür şimdi bir tek kavga cıkarmayla mesafe kaldı sabrımı tüketti yani eli kulağında diğer ikisinin de olması
Kavgasiz mesafe olmuyor ya maalesef bu tur insanlar hic anlamiyor yuzune tukursen yarabbi sukur hesabi
Gecelik calmak felan ne demek terbiyesizlik

Kavgasiz mesafe olmuyor ya maalesef bu tur insanlar hic anlamiyor yuzune tukursen yarabbi sukur hesabi
Gecelik calmak felan ne demek terbiyesizlik
Ya ben dedim ki hep kavga etmeden aramıza mesafe koyalım illa ki yüzü yüze geleceğiz aynı apartmanda oturuyoruz benden yaşça büyük diye o olay anında ki patlamalar dışında hiç bişe yapmadım kavga falan ama iyice beni deli ediyor artık bunun birde Kardeşi var o da eşimin halası oluyo ikisini bir ezicem hatta artık yetti arttı bana edepsilikleri de terbiyesizlikleti de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…