Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Kızlar hayatınızda olan bitene bi bakın sessizce, dualarım beklediğim yolla değil ama bambaska yollardan gerçekleşiyor yani sonuçlar aynı cümleyle ifade edilebilecek başka şeyler hayatlarınızı izleyin ettiğiniz duaları düşünün bi
Cuel için okudum
Yetistiremeyen varsa 200 tane fazladan okudum, alabilir

Cnm ben aldım o zaman o 200 taneyi tamamlanmış oldu benim. Misafirlerden yetistiremedim. Evett benimde öyle gerçekten bir şekilde gerceklesmeye başlıyor. Bu dualar sayesinde ve senin vesilen sayesinde Rabbim hayırlı kapilarimizin hepsini açsın inşallah bizi yanlışlardan kötülüklerden korusun inşallah

Canım benim amin, estafurullah hep birlikte oluşturduk bu güzel gönül bağını, Allah'ım en dar anımızda birimizin duasıyla rahmet etsin diğerimize :)

Kızlar 250 tane daha okudum, tamamlayamayan alabilir Cuel tamamlayacagız duanı tatlım innşallah kabul olacak

Canım ben 500 fazladan okudum sen 180 daha oku tamamlansın senin de
Tamam canım çok sağol .Çalışan olunca fazla Zaman olmuyor ya Akşam 180 tane okurum . Duayı ederken arkadaşımızın adını nSıl söylüyorsun .İlk defa site içersinde böyle bir şeye dahil olduğum için bilemedim canım

Kızlar süremiz var mı ? Ne zaman başladık idrak edemedim. Bugün de hastane işlerim vardı hiç fırsat olmadı. Birazdan başlayacağım inşallah geç kalmadım :/

Bende okudum bitirdim Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin hepimizin gönlüne göre versin . İyi geceler .Pazar gününe kadar dua okuma süresi olursa Malesef katılamayacağım tatile çıkıyorum birkaç günlüğüne .kendinize iyi bakın

Kızlar elbette herkesin kendine göre yoğun bir hayatı var hastalıklar çıkıyor misafir eksilmiyor çalışan kadın olmak zor ev hanımı olmak zor ve daha birsürü şey.. tabii ki bunları yapmazsak hayat yürümez ama manevi açıdan kendimize zaman ayırmazsak huzur bulamayız
Ben kendi adıma bir gün geciktirince duası yapılan arkadaşımın gönlü incinmiş midir diye korkuyorum, acaba istemeyerek ya da zoraki okuduğum hissine kapılmış mıdır diye çok korkuyorum
4-5 gün geçti hergün 200 defa okusak yine tamalanırdı. Ne diyoruz ki sonuçta; ' Allah bana yeter ' daha güzel bi cümle mi var
hem topiğimdeki kişinin hakkını müdafaa etmek için hem de gerçekten çok sevdiğim bir insanı mağdur ettiğim için çok özür dilerim ama bence ayıp oluyor
Cuel tatlım kusura bakma ikidir senin başına geliyor, ben severek okuyorum zaten tamamlıyorum bugün eksikleri

“Hasbiyallahu lâ ilâhe illâ Hû, aleyhi tevekkeltu ve Huve rabbül arşıl azıym.”

“Allah’a güvendim (bana yeter) tanrı yoktur O vardır, ki ben de O’na bağlanıp işimi ona bıraktım; O arşın aziym rabbidir.”

1000 er defa okuyacağız,
Okuma süremiz 2' şer gün
"Allah bana yeter "
1. Cuel 1000 tane OKUDU
2. GirLookingForLove 1000 tane OKUDU
3. Bisquits 1000 tane OKUDU
4. B bitutampapatya 1000 tane OKUDU
5. Selenofil 1000 tane OKUDU
6.. segazel 1000 tane
7. Tuuba890 1000 tane
8. B bybrc90 1000 tane OKUDU
9. @pembe hayallerr 1000 tane
Cuel için 3.000 eksiğimiz kaldı, ben bugün tamamlamaya çalışacağım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…