Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Kızlar Kusura bakmayın sabah biraz dualar ciddiye alınmıyor diye. segazel in ciddi bir sebebi olmasa kesin okurdu ben ona kefilim o yüzden onun yerine okudum.
Kusura bakmayın tekrardan, GirLookingForLove da tamamlayınca, sıra onun duasına geçecek canım eksiğin varsa yardımcı olalım

Canım yeni girebildim nete malum lys tercih dönemi, danışmanlık görevi yazılmış çalıştığım şehre gitmem gerekti bu sabah döndüm ne eksik varsa okur tamamlarım hızlıca.

Canim benim olsun benimde çok çok yoğun olup okumakta zorlandigim zamanlar vardı o zamanlarda beni az tamamlamadiniz şimdi ben eksikleri tamamlamada yardımcı olucam. Kızım şimdi uyudu hemen başlıyorum bende.

Canım yeni girebildim nete malum lys tercih dönemi, danışmanlık görevi yazılmış çalıştığım şehre gitmem gerekti bu sabah döndüm ne eksik varsa okur tamamlarım hızlıca.
Canım ben senin titizligini bildiğim için müsait olmadığını tahmin ettim:) okudum yerine. Başka arkadaşlar vardı da hem ısrar ettiler girmek için guruba hemde 5 gündür hiç bildirim yapmadılar
Neyse 6 kişilik gurubumuz bize yeter GirLookingForLove a geçicez bugün onun duası için okursun

Canim benim olsun benimde çok çok yoğun olup okumakta zorlandigim zamanlar vardı o zamanlarda beni az tamamlamadiniz şimdi ben eksikleri tamamlamada yardımcı olucam. Kızım şimdi uyudu hemen başlıyorum bende.
Estafurullah canım ne kadar itina gösterdiğini biliyorum, bu guruptaki 6 kişi hep dualarımdasınız umursamamak ayrı işi olmak ayrı o yüzden üzüldüm bi de Allah ın huzuruna çıkmaya çabalıyoruz, arkadaşımız değil ki tövbe haşa biraz özenli olmalıyız değil mi

Evet cnm doğru söylüyorsun. Ben başladım okuyorum şimdi eksikleri bugün tamamlayalım diğer arkadaşa geçelim artık

Sağol canım başlıyorum şimdi ben de.

Hanımlar herkese hayırlı cumalar benim benim herkese 1000 tane okumamin bi önemi yok gerek 2000 okurum ne kadar okuyabilirsem
Maksat gönüller huzur haklar helal olsun
Herzaman yardımcı olurum eksik var mı suan kaciridm ama okuyamayan varsa yardımcı okurum
Sevgi ve dua ile ❤

Arkadaslar cok cok cok ozur dilerim hepinizden bu ara yogun bir donem gecirdim size vakit ayiramadim lutfen affedin beni ne son kime ne okudugumu da bilmiorum bundan sonra insallah eksiksiz katilicam

Arkadaslar cok cok cok ozur dilerim hepinizden bu ara yogun bir donem gecirdim size vakit ayiramadim lutfen affedin beni ne son kime ne okudugumu da bilmiorum bundan sonra insallah eksiksiz katilicam
Canım hiç bir şey söylemediğin için çıktın sandım Cuel için 1000 tane okuyacaksın ama paylaşalım 500 sen oku 500 ben tamamlayıp GirLookingForLove a geçsin sıra

Önemli olan kaç tane okuduğun degil elbette canım benim, ben çırpınıyorum yardım edebilmek için, kimseyi zorda bırakmamak için. Ama duası yapılan kişiye ayıp oluyor, ben gerekirse 10.000 taneyi tek başıma da okurum duası yapılan kişinin ya gönlü kırılırsa, bilemeyiz, o yüzden hassas davranmalıyız. Okuyamayan haber verir zaten hemen tamamlarız

Aynen canim seninle hem fikirim guceniklik olmasin yeter
Kimseye ayip olsun bende istemem yardimci olurum her zaman

Canlarım ben çoktan okudum cuel arkadaşımız için merak etmeyin. Ben okuyorum girmediğim takdirde okudu yazabilirsiniz okuyamazsam mutlaka sizi haberdar ederim. Şu günlerde böyle olduğu için sizlerden özür diliyorum ama gruptan da çıkmayı hiç istemiyorum. Aklımdasınız daima. İkinci sırada başka biri vardı sanki ondan duamı geç paylaşmış bulundum :)

Duam: Allahım vatanıma, milletime karşı oynanan oyunları boz. Ülkeme ve tüm İslam memleketlerine huzur ve barışı daim kıl. Bu aciz kulunu bir an evvel sağlığına kavuştur. Derdine derman ol. Gönlünden geçen insanla bir an evvel hayırlı yollarda yürümeyi, güzel bir yuvayı nasip eyle. Beraber dua ettiği kardeşlerinin dualarını kabul eyle.AMİN

Estafurullah canım biliyorum senin hassasiyetini ,sensiz olur mu senden önceki arkadaş kendisi çıkmak istedi, o yüzden sıra sana çabuk geldi, ben de okudum senin için Allah kabul etsin muradını versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…