Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

1. Uygulama Duhan suresinin 54. ayetini 1136 defa okuyun, ara ara da tekrar edebilirsiniz, çok etkilidir
2. 313 ayetel kürsi okuyun bir haftaya kalmaz kısmetiniz çıkar karşınıza
3. Cuma günü abdest alıp 2 rekat tövbe namazı kıl, 18 defa cuma suresini oku bir haftaya çıkar nasibin karşına
Daha da var ama reklamlardan sonra

Kızlar kaçırmışım muhabbetleri nasipler kısmetler canlar Allah güzel gönlünüze göre versin. Yrna hangi dua ile başlıyoruz Bisquits cim cnmcim
Gel gel bebeğim ortam şenlik yeri elimde çok güzel dualar var ama seçemedim konu ne olsun, sevgi itibar bereket sağlık duanın kabulü....

Ya da esma hatmi yapalım isterseniz, ama biraz zor oluyor, ben bu gün 16.641 ya latif hatmi yaptım ve topik esmalarımızı çekip sureyi okudum

Amin canim inşAllah Aslında bende şimdi istemiyorum yani hayırlısı diyorum Allaha bıraktım zamanida mekanida kisiyide herşeyi
Şimdilik en çok atanmak aileme katkida bulunmak istiyorum sonrada yağuşuklu zengin bi:koca

Bunlar çok çok ama çok güzel inaniyorum ki çok etkilidir
Allah razı olsun canim

Gel gel bebeğim ortam şenlik yeri elimde çok güzel dualar var ama seçemedim konu ne olsun, sevgi itibar bereket sağlık duanın kabulü....

Duanın kabulu olsun bence çünkü zaten dualarin içinde sevgi bereket sağlık var. Ya da çoğunluk ne derse hepsi kabulum canlar

Arayı açma hep böyle uğraş
Çok cesur gördüm seni adam seni imana mı getireceek (yüzüne bakılmaz biri ya da kötü huylu olursa yatar kalkar dua edersin )yoksa , dinden imandan mı çıkaracaaak bilmem senin duanı yaptım dedim Allah'ım ilk onu everelim, erkek olsun bi de nefes alsın yeter didim
Şimdi onlar düşünsün

Segazel in de duasını tamamladık, Allah'ım Latif ismiyle icabet buyursun
Bugün 1900 defa tevbe suresinin 129. ayetini (aşağıda paylaştım) Allah rızası için okuyacağız, Allah'ım benim, ailemin ve dua arkadaşlarımın gönlümüzden geçenleri hakkımızda hayırlı kıl ve bizlere bahşet, Sen yedi kat yerin , yedi kat göğün ve arasındaki herşeyin sahibisin, bize imkansız görünenleri oldurmak için bir 'ol ' emrin yeter, tamam olan 99 ismine ,kudretine ve azametine sığınıyorum ,amin.
Fe in tevellev fe kul hasbiyallâh(hasbiyallâhu), lâ ilâhe illâ hûve, aleyhi tevekkeltu ve huve rabbul arşil azîm(azîmi).

Anlamı:Bundan sonra eğer onlar dönerlerse, o zaman onlara şöyle de: “Bana, Allah yeter (kâfidir), O’ndan başka ilâh yoktur. Ben, Allah’a tevekkül ettim (güvendim). Ve O, azîm arşın Rabbidir.”
Bugün tamamlanması gerekiyor kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…