Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Bilmiyordum bak öğrendiğim iyi oldu cnm benim

Hosbuldum canım sağol Bisquits listeye bnide alirmisin
Tatlım hoş geldin tabii ki alırız burası dostlar meclisi listedeki son arkadaş için okuyoruz şuan istersen şimdi dahil ol ya da yarın yeni duamıza.
Dua belirliyorum sonra listedeki herkes sırası gelince duasını yazıyor onun için dua ediyoruz

Bisquits Allah razı olsun canım benim ya okumuşsun benim için de. Tüm hastalar şifa bulsun inşallah. Ben giremedim kaçırdım galiba birini. Bugün okuyup tamamlayacağım inşallah son kişiye.

Selenofil Canım ben sağlığıyla sınanan insanlardan olduğumu düşünüyorum. Biri bitince diğeri başlıyor ama şükürler olsun derdi veren Rabbime dermanını da veriyor bir şekilde. Kesinleşmeden bir şey söylemiyim ama Allah'ın izniyle bir şekilde düzelecek bir şey. Dualarınız için Allah razı olsun. Seviliyorsunuz

“Hasbiyallahu lâ ilâhe illâ Hû, aleyhi tevekkeltu ve Huve rabbül arşıl azıym.”

“Allah’a güvendim (bana yeter) tanrı yoktur O vardır, ki ben de O’na bağlanıp işimi ona bıraktım; O arşın aziym rabbidir.”
Bu âyetteki duâyı ilk okuyan İbrahim Nebidir.

İbrahim aleyhisselâm Nemrud tarafından yakalattırılıp, mancınıkla ateş dağının içine fırlatıldığı zaman, havadayken Cebrâil isimli melek gelir ve sorar.

-Yâ İbrahim senin için ne yapmamı istersin?

İbrahim aleyhisselâm cevap verir:

-Allah’a güvendim. O bana yeter. Tanrı yoktur O vardır! Ben O’na bağlanıp, işimi ona bıraktım. Ki O arş’ın azîm rabbıdır.

İşte İbrahim aleyhisselâmın bu şekildeki ifadesinden sonra mûcize olur; ve İbrahim aleyhisselâm yavaş bir şekilde ateşin içine düşer fakat onu ateş yakmaz. Çünkü, Kur’ân-ı Kerîm’de anlatıldığı üzere "ateş soğumuş ve selâmet verici olmuştur" İbrahim Nebi için, Allah emri ile.

Bakın bu duâ için ne buyuruyor Rasûlullah salla’lâhu aleyhi ve sellem efendimiz bizlere:

-Kim sabah kalktığında ve geceye girdiğinde “Allah’a güvendim o bana yeter, Tanrı yoktur, arş’ın azîm rabbi olan O vardır” derse; bunu ister sıdk ile söylesin ister YALANDAN (inanmıyarak) söylesin, yedi defa söylediğinde Allah ona kâfi gelir.’ Ebû Davud.
Kızlar yeni duamız bu duadır. 1000 er defa okuyacağız,
Okuma süremiz 2 şer gün
"Allah bana yeter "

“Hasbiyallahu lâ ilâhe illâ Hû, aleyhi tevekkeltu ve Huve rabbül arşıl azıym.”

“Allah’a güvendim (bana yeter) tanrı yoktur O vardır, ki ben de O’na bağlanıp işimi ona bıraktım; O arşın aziym rabbidir.”

Kızlar yeni duamız bu duadır. 1000 er defa okuyacağız,
Okuma süremiz 2' şer gün
"Allah bana yeter "
1. Cuel 1000 tane
2. myzt 1000 tane
3. GirLookingForLove 1000 tane
4. Bisquits 1000 tane
5. B bitutampapatya 1000 tane
6. Selenofil 1000 tane
7. segazel 1000 tane
8. Tuuba890 1000 tane
9. B bybrc90 1000 tane
10. Pembis Hayaller 1000 tane

Cuel canım duanı bizimle paylaşır mısın

Yaaaaa vallahi çok beğendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…