Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Estafurullah canım biliyorum senin hassasiyetini ,sensiz olur mu senden önceki arkadaş kendisi çıkmak istedi, o yüzden sıra sana çabuk geldi, ben de okudum senin için Allah kabul etsin muradını versin inşallah
Amin Canım benim çok teşekkür ederim. Sizinle beraber dua ettiğimden beri güzel şeyler oluyor hayatımda. Hayırlı olduğuna inandığım şeyler oluyor. Temiz kalpli insanlara rastlamış olmalıyım ki dualarım kabul oluyor şükürler olsun :) iyi ki varsınız

Kızlar benim bitti haber veremedim siradaki arkadasimiz kiminya da bitiremeyen varsa onun adina okuyayim

Hasbiyallahu lâ ilâhe illâ Hû, aleyhi tevekkeltu ve Huve rabbül arşıl azıym.”
Sıra bende kızlar, duam; Allah'ım anneme şafi isminin kudretince şifalar ver, bütün hastalara şifalar ver.. Hayırlı rızık kapıları aç ki bana senden başkasına muhtaç olmayım, evsizlere ev, açlara rızık, kimsesiz çocuklara yuva ver. Senin dinini İsmini kötüye kullanmaya çalışanlara fırsat verme ailemi ülkemi ve milletimi koru ,dua arkadaşlarıma da dualarını nasip et inşallah, amin.
1. Cuel 1000 tane
2. GirLookingForLove 1000 tane
3. Bisquits 1000 tane
4. B bitutampapatya 1000 tane
5. Selenofil 1000 tane
6.. segazel 1000 tane
7. Tuuba890 1000 tane okudu

Amin canım gönülden amin diyorum... Duanı bitirdim Rabbim kabul eylesin

Bildirim yapamasam da yogunluktan dolayı,sırası gelen herkes icin okudum Allah kabul etsin:)

Sıra bana gelmiş. Duamı paylaşayım arkadaşlar;
Allahım benim,ailemin,sevdiklerimin,buradaki arkadaşlarımın ve müslüman kardeşlerimin günahlarını bağışla. Ülkemizi refaha aydınlığa selamete ulaştır. Babamın işlerinin yolunda gitmesini nasip eyle. Kardeşimin hakkında hayırlısı olan üniversite hangisiyse onu bizlere razı eyle.
Dualarımda istediğim o insanı hayırlı bir vakitte nasip eyle. Benim ve buradaki arkadaşlarımın gönlünden geçenleri hakkımızda hayırlı eyle. Amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…