Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Zikir terkipleri de var sureler üzerinden terkiplerde :)
Bi başka terkip hergün 57 ayetel kürsi ve 3249 defa ya mecid çekilecek maddi manevi bütün dertlerin sona eriyor kapılar açılıyor müthiş bi terkip

Mesela zikir çekerken başına ya cami zikrini eklersek dualarimiz daha hızlı kabule şayan olur :) mesela vedud mu çekicez: ya cami ya vedud
Ya da ya camiul ya vedud gibi

Her hangi bir dileğiniz için aşağıdaki dua tertibi yapılır.

Zilzal suresi(3 defa)

Bismillahirrahmanirrahim.

• İza zülziletil erdu zilzaleha
  • Ve ahracetilerdu eskaleha
  • Ve kalel insanü ma leha
  • Yevmeizin tühaddisü ahbaraha
  • Bienne rabbeke evha leha
  • Yevmeiziy yasdürun nasü eştatel li yürav a’malehüm
  • Fe mey ya’mel miskale zerratin hayray yerah
  • Ve mey ya’mel miskale zerratin şerray yerah
İnşirah suresi(11 defa)

“Elem neşrahleke sadrak.Ve veda’na anke vizrak.Elleziy engada zahrak.Ve rafa’na leke zikrak.Fe inne meal usri yüsran innemeal usri yusra.Fe ıza ferağte fensab ve ila rabbike ferğab.”

Fil suresi11 defa)

Bismillahirrahmanirrahim.

Elem tere keyfe fe’ale rabbuke bi ashab-iî fil. Elem yec’al key-dehümfi tadliylin ve ersele aleyhim tayren ebabile termiyhim bihi-caretin min sicciylin fece’alehüm ke’asfin me’kûl.

11 defa “Allahümme salli ala seyyidina Muhammedi’nin-nebiyyi’l-ümmiyyi ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.” okunur.
Daha sonra kıbleye dönülerek 786 defa “Bismillahirrahmanirrahim”okunur ve niyetinde istenilen şey için dua edilir.Bu işleme 7 gece devam edilir.Allah’ın izniyle ne istenirse,isteğine kavuşulur.

Herkes dileğini yazsın isterseniz.66 ihlas 134 ya samed celle celaluhu , zikrini uygulayalim ilk önce
bir hafta boyunca hergün . dua bitiminde herkesin dileğini okuruz her gün.
Allah duada ısrarcı olanları sever :)

Zikir terkipleri de var sureler üzerinden terkiplerde :)
Bi başka terkip hergün 57 ayetel kürsi ve 3249 defa ya mecid çekilecek maddi manevi bütün dertlerin sona eriyor kapılar açılıyor müthiş bi terkip
Benim baska dualarim var o yuzden katilamayacagim hayirli olsun basligi cok sevdim bu arada

Teşekkür ederim canim dualarin bitince ya da azalinca firsat bulduğun zaman dahil ol bize :)

Bugün okuduğum bütün zikirleri bu başlik altindaki dua arkadaşlarima da gönderiyorum:) 3270 hasbunallahu venimel vekil, 181 ya mübdi ya muid, 20 ya cami ya vedud, 14 ya vehhab, 66 ya allah amin iyi geceler

Arkadaşlar bugün herkes 1000er tane la ilahe illallah okusun(zikir yaparken dua maksatlı olduğu için regl dönemindeki arkadaşlarda okuyabilir) .ve Allahın en sihirli zikri la ilahe illallah tır, açamayacağı kapı yoktur. Fakat yemek olarak düşünün ,ne kadar çeşit yaparsak o kadar güzel olacaktır :) yoksa Hz Allah bir tek zikir gönderirdi,değil mi :)
Pazartesiden itibarende bu terkibi uygulayalım.
Gazzâli’den; Her kim maksadına ulaşmak,insanlar arasında kabul görmek veya saadet içinde olmak,dilek ve hacetinin kabul olmasını ister ise bu zikirlere devam etsin.(el-Kevâkibül Lemmâah,19)

Dünya ve ahiret saadeti ve isteklerimiz için.
Pazartesi günü: ” La havle ve lâ kuvvete illâ billahil aliyyil azim.(1000 )”

Salı günü: “Allahümme salli alâ seyydina muhammed.”(1000)

Çarşamba günü: “Estağfirullahel azim.(1000)”

Perşembe günü.” Sübhânnellâhi ve bi hamdih.(1000)”

Cuma günü:” Ya Allah”(1000)

Cumartesi günü: “Lâ ilâhe illellâh.”(1000)

Pazar günü: “Ya Hayyü Yâ Kayyûm(1000)”

Bu sabah 500 la ilahe illallah
20 ya cami ya vedud
110 ya cami ya alim
110 ya cami ya aliyy( ebced hesabina göre benim zikrim 'ya aliyy' :) )
184 ya cami ya mukaddim
66 ya allah ya vekil
14 ya vehhab
Okudum. Allah başta bana ve aileme (peygamber efendimiz önce kendine sonra ailene ve sonra herkese dua et diye buyuruyor) ,sonrada bu başlık altında dua için toplanmış bütün kardeşlerime bu esmalarin faydasını göstersin, kalplerimizde olan dualarimizi hakkimizda hayirli kilsin, amin :)

Kızlar ses verin nerdesiniz :) #tek başına dua eden gencin dranı

500 daha la ilahe illallah, 520 ya cami ya samed, 184 ya fettah okudum :)

canım benim bu konu güncel olsa keşke ne güzel şeyler paylaşmışsın Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…