Herkes mi böyle bi tek ben mi

Ben de ayni durumdayim. Bende ikiz var 36 yasindayim. Bebekler de 1.5 yasindalar. Sabah 6 da kalkiyorlar. Ben evden 6:30 da cikiyorum. Esim cocuklari krese birakiyor. Ben 7-4 calisiyorum. Cocuklari 4:30 da kresten al, eve git, yemek yap, yemek ye, ortaligi topla, cocuklari yatir 8 oluyor. Daha sonrasinda ertesi gunun yemegini yapiyorum ve 9:30 da yatiyorum. Daha kucuk olduklari icin gece uyaniyorlar. Onlarla ilgileniyorum ve ertesi gun yine ayni. Esim vardiyali calistigi icin aksamlari tek oluyorum cogunlukla. Hafta sonu temizlik camasir ve market alisverisim var. Allahtan temizlik icin yardimci buldum, o aradan cikti.
Dinlendigim tek zaman ise geldigim zamanlar oluyor. bogazima kadar ise batmis durumdayim is yerinde ama yine de sessizce calismak beni daha az yoruyor.
Yalniz degilsiniz ama esiniz biraz anlayissiz. Bir suredir esimle de birlikte olacak vakit ve enerji bulamiyoruz ama bu konu simdilik bir sorun olusturmadi aramizda.

Offf okurken uykum geldi saat 17.20 de. Sen bir meleksin bu adama haftada 2 gün ilgi/seks çok bile ayda 1 yeter.(o bile fazla mı diye düşündüm.) Hem çalışan kadinla evlen paradan vazgeçme, hem her şeye o yetişsin konforundan vazgeçme, hem ilgi bekle şeyinden vazgeçme hangi padişahın veliahtı bu pardon?

Moralinizi bozmak ve negatiflik yüklemek istemem ama
eşiniz sadece yarım yamalak bulaşık toplayıp , kalan işlerde kılını kıpırdatmamasına rağmen size benimle ilgilenmiyorsun diyor
yani biraz daha sizden yük alsa sanki sizin tüm sorunlar hallolur

iş bölümünüz biraz adaletsiz

bizde ilk evlendiğimizde nerdeyse bende tüm işleri sırtlanmışım bakmışım hayat enerjim bitmiş adam rahat maddi manevi ben sorumluluk altındayım

sonra bir bıraktım her şeyin ucunu , gözüm karardı yani, bi sallandık kendimize geldik, eskiye göre daha adaletli bir iş bölümü yaptık

Şu an robot süpürgeyle tüm evi süpürüp sildiriyor, sonra çamaşırları katlayıp yerlerine yerkeştirecek, banyoyuda yıkayacaktı fakat çocukla çok güzel oyun kurdular diye bu seferlik ben yıkadım

naptın kız? taktik ver şu erkekleri dize getirmede
Ya aslında çok da bişey yapmadım. Bütün sakinliğimle gözlerimi gözlerine diktim, evet hayatım epey toz olmuş, bezlerin yerini biliyorsun siliver bi zahmet demiştim. Donup kaldı karşımda bi anda, tamam bi toz alayım o zaman dedi.

Bilemiyorum, o an ben sakin baktığımı düşünüyorum ama içimdeki canavar gözlerimden fışkırmış da olabilir.. bişey geri adım atmasına sebep oldu :)

Zaman içerisinde yeri lafı gelince yüzüne karşı da defalarca söyledim, burada da yazdım.. Benimle hayatın yükünü paylaşmayıp üzerine bana yük olacak adamı aşkından ölsem yanımda tutmam. Benim eşime ihtiyacım yok, sadece sevdiğim ve yanında mutlu olduğum için yani ben istediğim için onunla birlikteyim. Sanırım bunu bilmek ve hissetmek bana sevgi kadar saygı duymasını, sınırları zorlamamasını sağlıyor.

Aynı böyle benim de hayatım
Bi tek eşim yemeği yapıyor
Ama gerisi aynı
Üstelik eve iş getirdiğim bir işim var
Sürekli çalışmam gerekiyor
Eşim isyan ediyor
Geçen sene çok kavga etti benle
Ama yoruluyorum napayım

Ben haftasonu yemek yapıp kavanozlara koyuyorum eve gelince pratik oluyor. Kıyafetleri haftasonu ütüleyip herkese 5 günlük kombin hazırlıyorum işe giderken kolay oluyor. Cumartesi temizlik günü eşim ile birlikte yapıyoruz. Haftaiçine ne kadar az iş kalırsa kafanız o kadar rahat olur

Sizin temponuza benzer bir tempoda çalışıyorum. İki çocuk var. Eve biraz daha erken geliyorum sadece. Eşim bulaşık da kaldırmaz. İlişkiye az giriyoruz, benimle ilgilenmiyorsun diye şikayet etse onun için hiç iyi olmaz.

Hangi yemekleri yapıyorsunuz mesela ? Örnek menü verebilir misiniz ? Kavanozlara sıcak koyduğunuz için hiç bozulmuyor demi ?

Sizce sorun eşinizin şikayetimi?
Yani o şikayet etmese böyle evde görevli gibi yaşamaya devammı edeceksiniz?
Herşeyi siz yapıyorsunuz birde üstelik haftada 2 sefer beyefendiye seks.
Üstüne birde şikayet etme hadsizliğinde bulunuyor.
Oh ne güzel

Benim çocuğum yok ona rağmen en geç saat 22.30da yatağa geçiyorum. İşten eve gelip devamında ev işi yapmak insana yetiyor. Kocanızla da fingirdeşme oranınızı gayet başarılı buldum. Biz haftada bir yaparsak birbirimizi tebrik ediyoruz:)

O kadar lafı ben kocama okutsam 3 gün hastaneden çıkamazdı. Maşallah sizinki şahane gamsızmış.

konu sahibi bunu da okut eşine. bu kadar iş yapsam onun üstüne benden isteyen adamı yatırıp ben yaparım, on gün üstüne oturamaz.

mühendis olmuş kadınsın kendini köle etmişsin şu işe yaramaza. yazık vallahi. boşansan çocuğunla bol bol vakit geçirirsin, ona da daha çok faydan olur. ama sen kaynananın doğurduğunu büyütmekle vakit harcıyorsun.

Konunuzu okuyunca bu video aklıma geldi. Biraz komik ama acı bir gerçek.

Bu erkekler
Bu erkekler neden bu kadar bencil pislik. Est. Valla bir işin ucundan tutsun onzaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…