Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

harikasııın nurdan allah kabul etsin

mercanfen üzülmek yok dedik ama takma bu kadar. allah izin verdiği sürece o bebek sağlıkla içerde büyüyecek

kese görünmedi canım sadece küçük siyah bir nokta vardı,görünmesi için 1500 olması gerekiyor değerin benim 51 Allah razı olsun özelden ismimi yazayım

adım kezban cnm

kese görünmedi canım sadece küçük siyah bir nokta vardı,görünmesi için 1500 olması gerekiyor değerin benim 51 Allah razı olsun özelden ismimi yazayım

e daha küçük o zaman canım benim.sen bol bol su iç bebişine iyi bak daha önce kimyasal yaşadınmı?

kızlar bugvn test sonuçlarımı aldım temiz çıktı çok şükür ama smear testinde rahim ağzında iltihap var dedi doktor gebe kalmaya engel olmaz ama erken doğuma neden olabilir dedi vajinal ovül verdi dra sormayı unuttum acaba adet olduktan sonra mi başlasam ya gebelik varsa sonuçta zararlı olur diye düşündüm siz ne dersiniz ?

bende seninle tıpa tıp aynı derdi yaşadım,bende olsaydı geçen hafta alacaktım bebeğimi kucağıma.inş. bu sefer olur darısı başına...

amin inş sende sağlıkla ol bebişini kucağına boş durma bize dua et tamammı seninkine arkadaş olurlar inş

Allah herkese sağlıklı çocuk versin ama gerçekten zor özürlü çocuk yetiştirmek.bence biliniyorsa önceden önlemi alınmalı bişeylerib,en azından o çocuğun hayatını düşünüp önlem alınmalı bence...

Kızlar bişey sorucam . 2 aydır deniyoruz olmuyor . ben ovulasyon testiyle yumurtlamamı takip ediyorum ama olmuyo.yaşımda ilerliyor acaba doktora gitsemmi nedersiniz. 1 yıldan önce gelmeyin diyolar ama ben beklemek istemiyorum. Ben baktırmıştım kendime bi engel yok demişti doktor. Ne yapsam beklesem 1 yıl belki ufak bi sorun var o yüzden olmuyo. Yada eşimde bi sorun var. Hee bide hangi gün gitmeliyim doktora regliykenmi yoksa regli bitincemi. Testler için ne zaman uygun olur

kızlar bende bişi sorcam ben 3 ay önce çatlama iğnesei vuruldum ve 2 hafta sonra hastalandım mart ayındada çatlama iğnesi vuruldum bukez olmadı öyle bişi neden oluyo böyle şeyler

canım adetin 3.günü gitmelisin o günden başlıyolar kontrole

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…