Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Ne kadar cok sevindim mesela, gözün aydin! Dun sabah yazismistik, bugun bebek haberi aldın :))) cok tebrik ederim darısı burdaki tüm bayanların basına :))

teşekkür ederim canlarım darısı sizin başınıza bugün kan verim adetim 2 gün gecikti bhcg değeri 243 çıktı normal mi sizce??

canim tebrikler Allahimiza sukurler olsun hamisler artikca umutlarda artiyor bizim icin... kur filan kulandinmi nezamandir bebek istiyorduz uyquladiklarini bizede yaz opduuuummmm :KK16:

canım 1 senedir uğraştım anca oldu ama kür falan hiçbirşey uygulamadım sadece bu ay bacaklarımı yukarı diktim ve yumurtlama günlerinden hariç hiç ilşki olmadı :)

herkese burdan çatır çatır yazıyorum silikse hamilesin diye

sabah test yaptım 5 dk içinde baktım hiç birşey yoktu. akşam işten döndüm lavaboda öyle bırakmıştım.

şimdi bakıyorum silik çizgi var şoktayım resmen :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: :KK53::KK53::KK53:eşime gösterdim evet var diyor. ama yinede 2-3 gün bekleyeceğim.
kan tahlili için...................

offf ya kimyasal sa diye içim içimi yiyor

sabah test yaptım 5 dk içinde baktım hiç birşey yoktu. akşam işten döndüm lavaboda öyle bırakmıştım.

şimdi bakıyorum silik çizgi var şoktayım resmen :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: :KK53::KK53::KK53:eşime gösterdim evet var diyor. ama yinede 2-3 gün bekleyeceğim.

İnşallah cnm yaa çok sevindim hadi hayırlısı olsun...

Kızlar öncelikle ilginiz için teşekkür ederim ne yazıkki sevincim iki saat sürdü doktora gittiğimde düşük yaptım artık bidahaki aylara kısmetse.;

Kızlar öncelikle ilginiz için teşekkür ederim ne yazıkki sevincim iki saat sürdü doktora gittiğimde düşük yaptım artık bidahaki aylara kısmetse.;

hayırlısı olsun canım ben 3 kere yaşadım bilirim üzüntüsünü ama hiç üzme kendini düzgün oluşmayan gebelikler böyle gidermiş bir çok kadında bunun farkına bile varamıyor

rabbim mayısta sağlıklı gebeliik nasip etsin

Kızlar bişey sorucam . 2 aydır deniyoruz olmuyor . ben ovulasyon testiyle yumurtlamamı takip ediyorum ama olmuyo.yaşımda ilerliyor acaba doktora gitsemmi nedersiniz. 1 yıldan önce gelmeyin diyolar ama ben beklemek istemiyorum. Ben baktırmıştım kendime bi engel yok demişti doktor. Ne yapsam beklesem 1 yıl belki ufak bi sorun var o yüzden olmuyo. Yada eşimde bi sorun var. Hee bide hangi gün gitmeliyim doktora regliykenmi yoksa regli bitincemi. Testler için ne zaman uygun olur

selam arkadaşlar..endişelerinizi çok iyi anladığım için tecrübelerimi paylaşıım dedim.. lütfen önce stres yapmayın inanın tahmininizden çok daha önemli. ilişki sonrası ayaklarınızı yukarıya kaldırmak hatta birsüre yastıkla uyumak ve sabaha kadar kalkmamak gerekiyor..evet 1 yıldan önce test yapcaklarını sanmıyorum sadece çook rahat olun stres yapmayın,1gün aralıklarla ilişki yaşayın(adetiniz biter bitmez başlayın) ve hayırlısı için dua inanın bukadar..heray yüzde 25 şansınız var,siz elinizden geleni yapın..allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın hepinize sağlıklı bebekler diliyorum

selam arkadaşlar..endişelerinizi çok iyi anladığım için tecrübelerimi paylaşıım dedim.. lütfen önce stres yapmayın inanın tahmininizden çok daha önemli. ilişki sonrası ayaklarınızı yukarıya kaldırmak hatta birsüre yastıkla uyumak ve sabaha kadar kalkmamak gerekiyor..evet 1 yıldan önce test yapcaklarını sanmıyorum sadece çook rahat olun stres yapmayın,1gün aralıklarla ilişki yaşayın(adetiniz biter bitmez başlayın) ve hayırlısı için dua inanın bukadar..heray yüzde 25 şansınız var,siz elinizden geleni yapın..allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın hepinize sağlıklı bebekler diliyorum

selam çok teşekkür ederiz.

en önemlisi tecrübeler zaten çocuğunuz var mı

Canım çok ama çok sevindim senin adına inş hamilesindir hayırlısıyla:)

korkma canim iyi seyler dusunki iyi seyler olsun tebriiiiikkkklleeeeeeeeeeeerrrr :KK16:

Kızlar dün bahsetmişdim adetimden 2 gün geçmişdi rüyamda test yapıp hamile oldugumu gördüm ve ardından test yapıp pozitif çıktıgını görüp hastaneye gittim ıdrar ve kan testi yaptırdım sonucuda 5:30da alıcam demısdım gittim 3 haftalık hamileyimm HCG 647,18 çıktı. değerim iyimi kötümü bilmiyorum.doktor hamilelik öncesinde 2 ay ewwel folidoce diye bir folikasit vermişdi.şimdi folbiol diye bir ilac verdi ultrasonda bebek çıkmadı 10 gün sonra gel bakalım eğer çıkmazsa alttan bakıcam dedi inanılmaz mutluyum. yüce rabbim hepinize nasip etsin dua edicem sizler için allah hamilelerin duasını daha çabuk kabul edermışş dilimde olucaksınız süreklii allah banada inş sağlıkla dünyaya getirmeyi nasp etsin inşallah.

Günaydın herkese, Ve beklenmeyen kırmızılar gününü şaşmadan , bide utanmadan geldiii, yüzsüzzz :KK43:((( hayırlısı.. Sadece şunu mreak ediyorum eşinde ve sende sorun yok, yumurtlama gününde ilişkiye giriliyo ama neden olmuyor.. Tabiki kader kısmet ama tıbben açıklaması nedir bunun?????

hayırlısı olsun canım ben 3 kere yaşadım bilirim üzüntüsünü ama hiç üzme kendini düzgün oluşmayan gebelikler böyle gidermiş bir çok kadında bunun farkına bile varamıyor

rabbim mayısta sağlıklı gebeliik nasip etsin

Doktorumda aynısı söyledi, herşey çok normaldi çünkü değerler falan bu sağlıksız bir gebelikmiş vücudun geri attı dedi, kürtaja gerek kalmadı cuma günü tekrar kontrole gidicem , büyük olasılıkla korunun demem ama bi bakalım dedi... herşeyin hayırlısı olsun inşallah hep dualaeımda sağlıklı bir bebek sağlıklı bir hamilelik dua ediyorum ama üzülmedim desem yalan olur inşallah önümüzdeki aylarda rabbim o duyguları yaşatır ne diyeyim...

Günaydın herkese, Ve beklenmeyen kırmızılar gününü şaşmadan , bide utanmadan geldiii, yüzsüzzz :KK43:((( hayırlısı.. Sadece şunu mreak ediyorum eşinde ve sende sorun yok, yumurtlama gününde ilişkiye giriliyo ama neden olmuyor.. Tabiki kader kısmet ama tıbben açıklaması nedir bunun?????

canım yumurtlama gününü tam biliyormusun?

Kızlar dün bahsetmişdim adetimden 2 gün geçmişdi rüyamda test yapıp hamile oldugumu gördüm ve ardından test yapıp pozitif çıktıgını görüp hastaneye gittim ıdrar ve kan testi yaptırdım sonucuda 5:30da alıcam demısdım gittim 3 haftalık hamileyimm HCG 647,18 çıktı. değerim iyimi kötümü bilmiyorum.doktor hamilelik öncesinde 2 ay ewwel folidoce diye bir folikasit vermişdi.şimdi folbiol diye bir ilac verdi ultrasonda bebek çıkmadı 10 gün sonra gel bakalım eğer çıkmazsa alttan bakıcam dedi inanılmaz mutluyum. yüce rabbim hepinize nasip etsin dua edicem sizler için allah hamilelerin duasını daha çabuk kabul edermışş dilimde olucaksınız süreklii allah banada inş sağlıkla dünyaya getirmeyi nasp etsin inşallah.

bence değerin de çok güzel canım, daha 3 haftalıksın nasılsa, gün aşırı yapılan kan testlerinde bu değerin katlanması gerek diye biliyorum takibini o şekilde de yapabilirsin.

X