Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

tamam canım haber veririrm randevum akşamüstü 16:30'da.

senin adetinin kaçıncı günü canım, sakın atlama bugünleri iyi değerlendir mutlaka

canım bugün 10. günüm. bugünden itibaren çok iyi değerlendirmeliyiz :) her ihtimale karşın 3-4 gündür çalışma oldu, bundan sonrasında preseed de kullanıcam :) yarın doktorun söyleyecekleri bakalım bizim tahmin ettiğimiz gibi mi? umarım herşey yolunda çıkar.

Mart ayında adet gördüm bu ayın 7 sinde görmem gerekiyordu görmedim. Sabrediyorum ama gel sen bana sor. Yarın kan tahlili olucam ak kara belli olacak. Hissedemiyorum bir türlü bu yüzden de korkuyorum çıkmayacak diye. Belirtiler bu şekilde artık bakıcaz yarın öğrenicem.

hayatım sahiden sabrına hayran kaldım desem yeridir yani :)
umarım bi terslik yokturda hamilesindir eğer öyle ise benden 1 hafta ilerdesin.10. haftanda olman gerek veya geç döllenme varsa 8-9 ayyy inanamıyorum sana yaaa

inşallah her şey yolundadır canıııımm benim
Rabbim çabalarınızı hayırlı bir evlatla taçlandırsın inşallah. (hepinizin,tüm isteyenlerin )

hayatım sahiden sabrına hayran kaldım desem yeridir yani :)
umarım bi terslik yokturda hamilesindir eğer öyle ise benden 1 hafta ilerdesin.10. haftanda olman gerek veya geç döllenme varsa 8-9 ayyy inanamıyorum sana yaaa

Yok arkadaşım ne 8 i 9 u ben en son mart ın 17 sinde yıkandım :) o zamandan bu zamana 4 hafta oluyor, eğer erken döllenme var ise tabi. Hamilelik belirtilerim geç başladı.

Yok arkadaşım ne 8 i 9 u ben en son mart ın 17 sinde yıkandım :) o zamandan bu zamana 4 hafta oluyor, eğer erken döllenme var ise tabi. Hamilelik belirtilerim geç başladı.

heee ayy bi an şok oldum ya.3 lü tarama testi falan diyince millet ancak şubatta hamile olman lazm kaçırman için.
inşallah hamilesindir :),
ilahi valla iyi güldüm nerdeyse doğurtacaktık senii

:)))) ne bilim 7 martta olmam gerekti deyince ,sandım 2.5 ay

heee ayy bi an şok oldum ya.3 lü tarama testi falan diyince millet ancak şubatta hamile olman lazm kaçırman için.

:))) ya bende diyorum ki Allah Allah o kadar oldumu adetim geçeli , bi an kuşkuya düştüm ama hesapladım anca 4 haftaya denk geliyor. Hayırlısı, sen hamilesin sanırım.

:)))) ne bilim 7 martta olmam gerekti deyince ,sandım 2.5 ay

PROFESÖR sayın ünlügül hanım.rica etsem bana bu üçlü tarama neye yarıyor anlatırmısın.sadece down sendromuna bakılıyormuş.eğer down sendromu varsa isteğe göre kürtajla alınıyormuş.böyle birşey varsa sahiden ben yaptırmam.rabbimden ne gelirse razıyım.

:))) ya bende diyorum ki Allah Allah o kadar oldumu adetim geçeli , bi an kuşkuya düştüm ama hesapladım anca 4 haftaya denk geliyor. Hayırlısı, sen hamilesin sanırım.
evet canım ama burda arkadaşlarım var onlar hamile kalmadan çıkmam topiklerinden
darısı hepiniz inşallahhhh

allah yardımcın olsun biz dua ederiz tabi ki ama lütfen sen kendin inancını kaybetme, ilk önce sen bebişinin tutunacağına inan olur mu cnaım herçey güzel olacak bak gör :)

inanmak istiyorum ama inancımı kaybediyorum artık çünkü adet olur gibi kan geliyor ve durmuyor malesef kimyasal galiba

evet oldu hemen hemen hergun oldu ayaklarda duvarda kurde yaptim hatda kendimi sirkeledim bile iste kalkmadim yerimnen iste boyle calismalarim oldu...ya kurban oluyum dua edin cocuk olmadikca kahr oluyorum.. yarin bugun o jelide bulmaya calisicam

canımmm öyle düşünme adet gbibi kanaması olup doguranlar var hemde her ay.sen o ilacı aksatma ve kalkma ltf.kimyasal olması için degerlerin 15 lerde olmalıydı.ltf dua et sadece

inanmak istiyorum ama inancımı kaybediyorum artık çünkü adet olur gibi kan geliyor ve durmuyor malesef kimyasal galiba

canım 9. haftamdayım.ve 5.haftadan beri kanamam var.arada bir öyle kanamam oluyorki bacaklarımın arasından akıyor şarıl şarıl.hiç kese görünmedi mi?
sen olumsuz düşünürsen bebeğin sana nasıl tutunacak.4 haftadır kanamam var ve ben hamileliğin tadını çıkarıyorum,üzülme iaşret parmağını karnında dolaştırarak 10 kere ya mubdi çek hatim dualayacağım bugün adını söylersen sanada dua ederim,pozitif düşün..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…