Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

hatta 1.denememizde ilk ay ananasa aş ermiştim :KK70: ömrümde 2-3 kere yemişimdir belki ananas arayıp bulmuştum :p

kan tahlililmde pozitif çıktı....:)) hamdolsun rabbime
darısı sızlerın basına dua edıcem sızler için

süperrrr :)))

ozlemgok listemizde senin adın yok???? terzi kendi söküğünü dikemez misali kendini eklemeyi mi unuttun yoksa ben mi göremedim? özlemmmmmmmmmmm :)

bilerek yazmadım ki hatta önce yazdım sonra sildiiimmmm :))))

sonuç:1165,72
1-2 hafta:16-156
2-3 hafta:101-4870
3-4 hafta:1110-31500
diye devam edıyor
ben anlamıyorum bunlardan.........

canım bunlar normal değer aralıkları senin sonucun ya bu sonuçların arasında koyu renkli yazandır ya da sol tarafta bir değer vardır. ya da bu değerlerin üsütnde yazar

hamileymişim gerçektennnnnnn :))))) çok mutluyum kızlarrrrrrrrrrrrrr.kandada çıktı doktor çok erken öğrenmişsin dedi erken olmasına rağmen değerimde iyiymiş.ama haftayaa randevu verdi anca o zaman görülür dedi.ağrılarım çok dedim bazılarında olabilr dedi ama baya baya fazla ağrım var kızlar inşallah bi sorun çıkmaz inşallah şu hastalanma günlerimi bi atlatırsam belki geçer.9. ayda tutturduk sonunda.akşama güzel bir yemek ve sofra hazırlayıp eşime söylicem:) dilerim Allahtannnnnn hepiniz bu duyguyu tez zamanda yaşarsınızz..Allahıma şükürler olsun bana bu mutuluğu yaşattı inşallah yarım bırakmaz yarabbimmm..Allahım hepinizin gönlüne göre versinnnnnnnn

hadiii gözün aydın darısı tüm isteyenlere inşallah

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:nazar:

Kızlar bu ay ben çok çalışmadım inanın..ancak yumurtlama gününü de atlattım sonra bıraktım çalışmayı öncesinde ise 2-3 günde bir çalıştık...bir haftadır üstümde bir uykusuzluk yorgunluk var.hatta pazar günü saat sabah 11:30 da kalktım ama bugün yine uykum var.bir de hani soğuk algınlığı olur heryeriniz kırılır ya o derece ağrıyor heryerim o sebeple çalışmayı bıraktım.hatta dün eşim de kızdı bana :)))) hadi çocuk yapalım diyor artık ilişkinin adı çocuk yapalım oldu :))) ay çok güldüm kızlar acaba bu halsizlik belirtimi keşkeee öyle olsa yaaa

oalabülüüüür neden olmasın bir kerede tutturan oluyor :))))) :KK49:

yedikolikciiiim hayırlısı canım. 2014 de 1 kalan doğum yapda 2013 de bebeğin olur inşallah :))))))

yedirenk ve unlugull allah kızlarrrr psiklojik gebesiniz bu kesin allah biyolojik olup da bu hisleri yaratmış olsunnnnnnnnn inşallahhh

topidik nerdee acabaaaaaaa

ve bendeeee neden belirti yok :))))))):KK43::KK19::18::KK19::KK20::21::KK22::KK23::KK24::KK24:

sol gögsümüm ucuna kadar içten igneyi soktular yavaşça durdu :) anlamadıgım gebelik oluşuyorsa 2 taraflı batmalı değilmiydi?

güzel dilekleriniz için çoooookkk teşekkür ederim:) ben bu ay preseed jel kullanmıştım hatta muhabbetini yapmıştık arkadaşlar onun çok faydası olduğuna inanıyorum ilk defa kullandığım ay hamile haberimi aldım.tavsiyede ediyorum..

canım yok ben gebe falan değilim aksine hiç öyle hissetmiyorum :KK70: her belirtiyi içten inanarak başka şeye yoruyorum valla.

yedikolikciiiim hayırlısı canım. 2014 de 1 kalan doğum yapda 2013 de bebeğin olur inşallah :))))))

yedirenk ve unlugull allah kızlarrrr psiklojik gebesiniz bu kesin allah biyolojik olup da bu hisleri yaratmış olsunnnnnnnnn inşallahhh

topidik nerdee acabaaaaaaa

ve bendeeee neden belirti yok :))))))):KK43::KK19::18::KK19::KK20::21::KK22::KK23::KK24::KK24:

evet bende işe yaramayacagını aksine zararlı olacagını söylemiştim.hemen adını cinsini türünü yaz bakım canım :KK70:)))))))))))))))))))

güzel dilekleriniz için çoooookkk teşekkür ederim:) ben bu ay preseed jel kullanmıştım hatta muhabbetini yapmıştık arkadaşlar onun çok faydası olduğuna inanıyorum ilk defa kullandığım ay hamile haberimi aldım.tavsiyede ediyorum..

valla bende de bişey yok her ay belirti hissetmem azalıyor,bu ay hiç olmayacakmış gibi geliyor bana...şimdiden mayısa ekletsemmi kendimi valla böyle hemen tutmayacağını bilseydim eşimin dediği zamanda başlardım çalışmaya ancak tutardı şimdiye...şu iksirden biz de mi kullansak nedir o jel ne işe yarıyormuş ???

adet olursak alalaım valla canım neymiş deneyelim :)

valla bende de bişey yok her ay belirti hissetmem azalıyor,bu ay hiç olmayacakmış gibi geliyor bana...şimdiden mayısa ekletsemmi kendimi valla böyle hemen tutmayacağını bilseydim eşimin dediği zamanda başlardım çalışmaya ancak tutardı şimdiye...şu iksirden biz de mi kullansak nedir o jel ne işe yarıyormuş ???

jel dedik marka dedik nasıl kullandın dedik.hamile kalan sus pus oluyor ama olmuyor böyle cvb pls :)))))

ialn gördüm kadın dogum yanına asistan sekreter aranıyormuş :))))) hani aklımdan geçmiyor değil :p

kızlar ayın 3' ü hastalandım, ve çok az geliyor... bugun ayın 15' i ve hala bitmedi... azar azar devam ediyor, gunde 1 ped bile kirlenmiyor... siyah camur gibi rengi var basladıgından beri.. kasıklarımda da agrı var hala... ne oluyor bana? tansiyonum da cok yuksek... hayır duzene girmesini bekliyorum, cunku onumuzdeki ay tup bebek denicem ilk defa inşalla

X