Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

illa her ham,ilelikte belirti olacak diye bişey yok ki, biz fazlaca takıyoruz ve o belitileri kendimiz de yaratıyoruz bence rahat ol günün bekle arkadaşım :)

evet haklısın canım çünkü ilk çalışmaya başladığımız ay herşeyi belirti olarak görmüştüm kendimi hamile sanmıştım.ama ay geçtikçe belirti hissetme azalıyor.bugün hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar sizde belirti varmıydı paylaşabilirmisiniz

Ceylincim senin regl ağrılarından farklımı bu ağrılar bazen psikolojik olabiliyor eğer kanaman vs önemli bişeyin yoksa bekle canım acele etme

Farklı cnm benim bel ve kasık ağrım oldu sadece o da bariz belli kendimi dinlemedim yani karnım ve kasığımın arasındaki bi yerde bi dolgunluk gibi hissediyorum batıyo sanki orası göğüslerim büyüdü bide baya belli oluyor başkada belirtim yok ne bileyim mide bulantısı akıntı falan yok bende...hayırlısı diyelim...

Kızlar 1 saat önce yaptırdım bhcg yi hayırlısı artık negatif çıksa da üzülmüycem içimi ferah tutucam en azından bilicem var veya yok sonucum 12 de çıkıcak..özlem bu arada geçti diyemedim adetim ne kadar var dedi 2-3 gün kaldı dedim:)tamam zaten hamileysen her şekilde çıkar dedi..

merhaba arkadaşım ben mart 12 de regl olmuştum doktor kontrolünde hamıle kaldım.. ılk once benım göğüs uçlarımda hafıf agrı hıssettım.. onun harıcınde kasıklarımda ara ara sancı oluyordu... ben regl olucam zaman bır tane de olsa sıvılce çıkardı bu ay çıkmadı ve iştahım artardı tatlı krızım olurdu onlarıda yasamadım psıkolojık dıye umutanmadım. adet olma tarıhım 10 nısandı 9 da test yaptım ılk negatıf cıktı...bu arada sık ıdrar çıkmaya başladım.. bekledim bugunu ve sabah yaptım.. bırde akıntım da yoğunlaşmaya başlayınca sanırım hamıleyım dedım. rabbım de nasıp ettı...herkesın farklı oluyor canımcım..benımkıler bunlardı

inşallah canım hayırlısı diyelim

günaydın arkadaşlar.....
bugun sıze güzel haber vereyim ıstedım test yaptım pozıtıf çıktı. rabbım sızlerede nasıp etsın ınsalallah......

ikiniz için de çooook sevindim!!! gözünüz aydın canlar, darısı hepimizin başına :)))

ay canım ne güzel dilekler bunlar, Allah razı olsun çook teşekkür ederim. inşallah en yakın zamanda birlikte veririz güzel haberleri. :)
bu arada bu ay bacaklarımı kaldırma ve diğer yöntemleri denerim diyordum, ama eşim dalga geçiyor benimle. hiçbirşey deneyemiyorum sadece sırt üstü yatıyorum, yerimden kalkmıyorum. ayakları yukarı kaldırmadan da olur değil mi arkadaşlar? hain kocam gülüyor bana :S

bugün sabah 7de bir sürü hamile haberi alacağız bugün demiştim, güzel haberler akın etmeye başladııı :)
bugün test yaptıran arkadaşlar, sizler için dua ediyorum. inşallah hepiniz pozitif sonuç alırsınız

Hayırlı olsun.Allah sağlıklı bebek nasip etsin

günaydınlarrrrrr....

hamişler artmış maşallah. iyi iyi daha da artar bize de umut olur inşallah...

bu arada şu süt buharını deneyenler oldumu kızlar?

Günaydın kızlar bugün 29.Günüm genelde 30 yada 31. Günde olurum. İdrar testi yaptım az önce negatifffff bembeyaz ikinci taraf. Ne diyim hayırlısı. Acaba sorun ne, eşimdemi bişey var yada bendemi bilmiyorum ((((

ahahahah valla ben hayatta söyleyemem bile kocama çok kızar zaten bu hormon değerlerim ile ilgili internette okudum PKO olabilrim diyince bile çok sinirlendi, internette duydugun yalan yanlıs seylerle beni germe boşuna, doktorun sölediği dışında bundan sonra birşey duymak istemiyorum diye yani analaycağın ben de amuda kalkamam hamile kalmak için

Yazdıklarınızı okumaya başlamadan önce yazayım dedim..Cumartesi doktora gittim kan verdim ve muayene etti kist yok dedi kan sonucumu öğrenmeye kalmadan adet oldum dün.. Rahim filminden sonra gecikme olabilir dedi.. Yani hamilelik yok biliyordum zaten ama 9 gün gecikmesine anlam verememiştim.. Yeni adet tarihim 14 Mayıs düzeltebilirsin özlemcim.. Şimdi yazdıklarınızı okuyup geliyorum

yedikolik bişey çıkmamasına sevindim canım.olacagını hissediyorum.valla ben artık belirtilere takılmıycam.ozlemgok bir sayfa paylaştı yaptım.yumurtlamam dogru 10 nisan.döllenmede 17 nisan yazıyor yani döllenme rahme tutunmasımı oluyor kızlar.mesela ben cumartesi canım sulu meyve çekiyor diye krize girdim erik aldım tuza bandıra bandıra yarım kg yedim :) aslında daha döllenme olmamıştı.demekki tamamen can istemesiymiş.1 haftadır sadece sırt bel agrım var.arada sağ veya sol yumurtalıgımda agrıyor hatta dün rahim bölgemde böyle nasıl anlatım titreme gibi b,işey oldu ama ben üşüttüğümü düşünüyorum.bogazımda yanıyor.tek umudum çarşambadan sonra gögsüm hafif büyürse döllendi diyecem umutlanacam.

döllenme tutunmasımı bilen var mı?

ve özlem ben şunu anladım varsa adetin 21.kanda çıkar.(adet döngüsü 26 -27 den düşük olanların) döllenmeden sonra hemen kana geçtiği için 1 günlük dahi olsa çıkar dedikleri bu olsa gerek. tahmini döllenmem 17 nisan olduguna göre erken ögrenmek istersem cuma kan versem düşük degerde olsa çıkacak anladıgım.çıkarsada Allahım devamını getirir inşallah.

galiba bu ay yine hamile kalamadım çünkü gögüslerim şişti gögüs uçlarım acıyor ve aşırı duygusalım ( başka bahara kaldı benim bebek umutlarım:2:

offf aynen. ben doktoruma sormuştum bu ayakları kaldırma ve yastık koyma meselesini. kanıtlanmış birşey yok. sadece 15 dakika yat, sonra kalkıp duş alabilirsin demişti. bu yüzden kocam bana kızıyor, saçmalama doktor sana ne söyledi diye ( ama ayakları kaldırmak mantıklı aslında, yer çekimi ile spermler rahim ağzına daha kolay ulaşabiliyor. senle biz hiçbirşey deneyemeyeceğiz o zaman.

unlugul şimdi sana birşey söyleyeceğim. bilimsel değil tamamen kulaktan dolma. inanıp inanmamak sana kalmış. bir arkadaşım ve aynı dönemde hamile kalan 2 kız arkadaşı hamile olduklarını öğrenmeden önce grip/nezle türü hasta olmuş. ayrıca internette ingilizce bir sitede soğuk algınlığı hamilelik belirtisi olarak yazıyor pek çok kadın bunu yaşamış yumurtlamadan adete kadar olan 2 haftada. sen de üşüttüğünü mü düşünüyorsun? :))) hadi inşallahhhhhh

:)))))))))))))))))))))))))

Kızlar bişi sorucam 3 nisanda yumurtlamam oldu. Bu 14 gün sonrasını hesaplarken 3 nisanı 1. Günmü sayıcam acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…