Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım lütfen rahat olmaya çalış. pcos ciddi bir rahatsızlık ve yumurtlama sorunu yaratıyor. adı üstünde polikistik over sendromu. yani overlerde kistler oluşuyor. bu yönden düşün: senin yumurtalıkların temiz. kist olmadan pco olur mu? bence zor :) ama dönem dönem yumurtlamada aksama oluyor, mesela benim durumumdaki gibi prolaktin yüzünden, tiroidlere bağlı ve kiloya bağlı. bu yüzden doktorlar kilo verin diyor, kiloyla düzene girdiği için. ama pcos yapısal bir rahatsızlık ve yumurtlama için ilaç desteği gerekiyor. bana doktorum demişti, her polikistik görünüm pcos değildir, kistin olsa bile bu normal diye. ki benim pco görünümüm varmış, sonradan prolaktin yüzünden yumurtlayamadığımda oluşan kistler olduğunu öğrendim. sen benim 2 ay önceki halim gibisin şu an canım, ben çok rahatladım, umarım çarşamba gün sen de iyi haberler alıp rahatlarsın.

günaydın arkadaşlar bugünde test yaptım o dünküne göre daha koyu ikinci çizgi çıktı :) batta yarın yada çarşamba olduğundan ve çok ağrım olduğu için umutlanamıyorum yaaa (( birazdan kan vermeye gidicem dayanamıcam.akşama doğru inşallah güzel haberi veririm dua edin ne olur.Allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın..

hayirlisi.bakalim hepimiz icinde... seninde durum farkli.. Zaman ne gosterecek bakalim.. cunku hepimiz beklemek zorundayiz..

gunaydinnn...

sen hamilesiiiiiiiiiinnnnnn

hemen.git kan testine.. dwgerinde yukseliste demekki ki dune gore daha fazla olctugu ixin bugun daha koyu cikti... hadi hayirli olsuuuinn cnmm.. gelir gelmez.bize yazmayi unutmaaa

günaydın arkadaşlar.....
bugun sıze güzel haber vereyim ıstedım test yaptım pozıtıf çıktı. rabbım sızlerede nasıp etsın ınsalallah......

o çift çizgi boşuna çıkmaz Allah gönlüne göre versin..

kızlar bu arada birşey sorucam ilk kez kan testi yaptıcam ama bilmiyorum kadın doğuma gidip bhcg yaptırmak istiyorum mu diyeceği..

evet cnaım haklısın rahat olmak lazım, rahat olmayı başardığımız gün bebiş de daha çabuk gelecek ama işte işgüdüsel olarak insan %100 sorunsuz olduğunu duymak istiyor.

Ama var ya canım ben senden cidden çok umutluyum, sen en kısa zamanda bu güzel duyguyu tadacaksın ,inanıyorum buna çok. kalbin gibi gzel bir bebeğin olur inşallah en yakın zamanda

hay allahım sen hamilesin arkadaşımmmmm hemen git kan testi yaptır lütfen bizi de merakta bırakmaaaaa :)))

günaydın arkadaşlar.....
bugun sıze güzel haber vereyim ıstedım test yaptım pozıtıf çıktı. rabbım sızlerede nasıp etsın ınsalallah......

ay ay ay ne kadara güzel bir pazartesiye uyandık bugün güzel haberler akmaya başladı:)

allah sağlıkla bebeğinin yüzünü göreceğin günleri de nasip etsin arkadaşım tebrik ederim :)

umarım hepimizm güzel haberlerimizi yazarız biraz sancım var bakalım ne olacak test yapmamak için zor tutuyorum kendimi ...

ya arkadaşım git yaptır testini bak bugun ne kadar güzel bir gün bir sürü güzel haber aldık, senink de tescillenmiş olsun, bir mutlu haber de senden alalım

ve ve veeeee hamişlerimizz tü tü tü maşallahhhh diyelim

Damla17 5 NİSAN kendileri topiğimizin ilk hamişidir

mercanfen

kardelen1717 10 NİSAN

dilos

5561TM

ozlemurat

atarli 17 NİSAN

schatzsalamon 10 NİSAN

HAMİŞLERİMİZİN SON HALİİİ ALLAH DAHA DA ARTTIRSINNNNN AMİİİNNNNN

Son düzenleme:
günaydın iyi haftalar arkadaşlar, güzel haberler için çok sevindim inş.sağlıklı bir şekilde bebeklerini dünyaya getirir arkadaşlar...benim de geri sayım başladı 7 günüm kaldı .ama hiç bir belirti yok malesef o sebeple umudum yok.bu ay göğüslerimdede ağrı geçen aylar gibi değil daha az ağrıyor ve hiç bir yerimde ağrı yok.:))) ağrı duymayı ne kadarda istiyoruz demi kızlar...bu ay umudum yok.. bu arada yedikolik temelli ortadan kayboldu haber alan varmı kızlar adet olmuşmu ??

Kızlar Günaydın :)
önecelikle daha kırmızıları görmedim, garip bir şekilde hiç bir belirtim yok sadece kasıklarımda ara sancı oluyor 6 gün önce daha fazlaydı şu an azaldı hatta kasık ağrılarım...
sabah dayanamayıp doktora gitmeden tekrar idrar testi yaptım tek çizgi çıktı mükemmel bir şekilde ve ikinci çizgiden eser yok
Doktora gittim ilk ultrasonla baktı tabi bişey göremedi, kan verdim sonucunu bekliyorum bakalım saat dört gibi çıkar dediler en gç yarın öğlene öğreneceğim yani ama sanki kırmızılar gelicekmiş gibi geliyor, inşallah gelmez :))

illa her ham,ilelikte belirti olacak diye bişey yok ki, biz fazlaca takıyoruz ve o belitileri kendimiz de yaratıyoruz bence rahat ol günün bekle arkadaşım :)

hepinizeee ayrı ayrı teşekkürler edıyorum
allahım herkeze nasıp etsın ınşallah...
ve ve bana dua edene herkeze allah razı olsun
bundan sonrası sağlıklı kucağa almayı nasıp etsın rabbım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…