Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

iyidir ozlemcimmm senden naberrrrr...
benide artik mayis topigisine yazar misin... yeni bat 14 mayis ...
gerci normal yumurtluyosam o donemde esimin yaninda olamicam galiba ama herswy Allahtan.. bazilari ayda bi kere gorusuyo kocasila hamile kaliyo.. verecek olanda o.. yine takmak yok ins.. hayirlisi hepimiz icin...

atarli Allah tamamina erdirain ins.. :-)

aynen öyle canım ne güzel düşünüyorsan sonuçta yaradan ol deyince oluyor.
ve dediğin gibi ayda 1 kere görüşende hemen hamile kalıyor hadi bi deneyelim ne olacak diyen bile o ay hamile kaldığını öğrenebiliyor.

ben aynı bekliyorum öyleee ne gebelik belirtisi ne de regli belirtisi hiç birşey yok :)

ama daha 5 gün var senin BAT a değişiklik var mı hissettiğin birşey

hissediyorum cnm yaa bakalım görücez yarın sonuç ne olursa olsun en azından içim rahat olucak bel ve kasık ağrım var baya göğüslerimde büyüdü yarın 4 gün kalıyo cnm adetime...

ÖNERİ

Kanda beta HCG ölçümü yaptırarak henüz adet gecikmeniz olmadığı dönemde gebeliğinizi saptayabilirsiniz. Ancak başlayan gebeliklerin %60'ının kadın haberdar olmadan (yani adet gecikmesi olmadan) doğa tarafından "mükemmel olmadığı gerekçesiyle iptal edildiğini" aklınızda bulundurun. Zaten yüksek olan bu olasılık size denk geldiğinde ve hatta arka arkaya birkaç kez bu durumu yaşadığınızda gereksiz bir stres yaşayabilir ve "tekrarlayan düşükler" nedeniyle doktora koşturabilirsiniz. Kanda sadece kimyasal beta HCG ölçümü ile saptanan ve "kimyasal gebelik" adını verdiğimiz bu tür gebeliklerin kaybedilmesi tam anlamıyla düşük kabul edilmez.

Tıbbi bir neden yoksa (tüp bebek tedavisi gibi) gebelik tanısı için adet gecikmenizi bekleyin.

BEN BU KONUDA 3 KEZ ÜZÜLDÜM SİZİN ÜZÜLMENİZİ İSTEMEM:KK45:

hissediyorum cnm yaa bakalım görücez yarın sonuç ne olursa olsun en azından içim rahat olucak bel ve kasık ağrım var baya göğüslerimde büyüdü yarın 4 gün kalıyo cnm adetime...

eee hadi hayırlısı bakalım zaten çıkarsa burada hep beraber sevineceğiz :)))

güzel haberler getirmen dileğiylee

eee hadi hayırlısı bakalım zaten çıkarsa burada hep beraber sevineceğiz :)))

güzel haberler getirmen dileğiylee

İnşallah cnm yazdığınıda okuyunca şimdi yine ikilemde kaldım neyse artık sabah ki duruma bakarım içime sinerse giderim sinmezse beklerim daha teşekkür ederim cvpların için iyi geceler...

İnşallah cnm yazdığınıda okuyunca şimdi yine ikilemde kaldım neyse artık sabah ki duruma bakarım içime sinerse giderim sinmezse beklerim daha teşekkür ederim cvpların için iyi geceler...

hadi bakalım ne demek elimden geldikçe cevaplamaya çalışıyorum.

sana da iyi geceler haberlerini bekliyoruz

Selam kizlar bugun ara ara telefondan girdim okudum fazla yazamadim ruyamda idrar testi yaptim cift cizgi gordum ac tavuk misaiiii :)

Canım ovulasyon testi kullandım bu ay ona göre benim bat çarşamba oluyor. Ama ümidim yok bu ay. Hiç bi belirti yok bide regl öncesi göğüslerim ağrır benim yine aynı öyle ağrıyo.:KK43:( ya aslında kan testi yaptırabilirim ama hani kan ver 2 saat bekle sonra biri senin yüzüne gebelik yok desin bunu yaşamaya korkuyorum artık. İdrar da görmek istiyorum önce.

Canım allah büyük sen olumlu düşün olmasada takma zamana bırak ama inş vardır allahın izniyle.

Ceylincim senin regl ağrılarından farklımı bu ağrılar bazen psikolojik olabiliyor eğer kanaman vs önemli bişeyin yoksa bekle canım acele etme

merhaba kizlarrr hayirli aksamlarrr.. ben dun kirmizilari gordum.. tam gunumde adet oldum bu ay takmiycam dedim takmadim ve zamaninda adet oldum.. doktora cok sinirlendigim icin tam kirmizilarin gelmesi biraz zor oldu ve cok agrim oluyo benim kizlarr boyle olan varmi aranizda...

ovulasyon testi kullanan arkadaslar bende alsammi diyorumm. nerden hangi marka alayim akil verin..

Ben bu ay ilk defa kullandım bildiğim kadarıyla ovulasyon testinde çok farklı marka yok ben 2 paket aldım ayrı eczanelerden ikiside aynı marka sorduğumda başka marka yok dediler. Ama canım adını hatırlamıyorum maalesef. 1 pakette 5 tane vardı ve 25 liraydı. Normalde 1 paket yetiyo. Adet döngüne göre reglimden sonra kaçıncı gün başlıycan yazıyo nette var. Benim 30 gün olduğu için 11. Gün başladım defiğim gibi 1 paket yetiyo ama ben sabah akşam yaptım sabırsızlıktan tamamen 2 günde 5 taneyi bitirdim. Neyse uzattım galiba kullan bence ovulasyon testindede olsa o çift çizgiyi görmek çok güzel:))

günaydın arkadaşlar uyanır uyanmaz kendimi buraya attı bugün sizden hamiş müjdeleri bekliyoruz benim son gün bugün :))

Günaydın canım! :) bizler erkenciyiz :)
İnşallah yarin senden de müjdeli haberi alırız. Bugun bir sürü hamile haberi alacagiz gibi hissediyorum :)

Nursay pcos ihtimali düşünülebilmesi için LH/FSH oranı 2drn büyük olmalı, hatta o zaman bile pcos denilebolmesi için yumurtlama tembelliği ve veya yumurtlaliklarda kistler görülmesi lazım diyor. Yani senin fsh 5 kusur, lh ise 7 kusur , 7/5 2 den epey küçük. Bence icini ferah tut, bir tuhaflık yok

canım benim çok saol, hatta bazı yazılarda bu oran 3'ten büyükse PCO dan söz edilebilir deniyor. Ancak ben kadınlar klübünde ilgili sayfalarda dolaştım oranı benden düşük olanlara bile doktor PCO teşhisi koymuş, ancak tabi senin dediğin gibi belki onların yan şikayetleri vardır.

Hatırlarsan en son gittiğim doktorumun yuömurtladığımı gördüğünü sölemiştim bu Şubat ayı içindi, ve doğru ben de bu ymurtlama olayını hisseretmiştim. Ancaak gel gelelim o tarihten sonra hiçbir yumurtlma belirtim olmadı hep içim içimi yiyordu neden böyle dşye. Dur bakalım bu ay belli olacak artık, ovülasyon testi de kullanıcam çünkü. Çarşamba gününü nasıl getiricem allah bilir.

hoşbulduk canım saol bir yıldır istyorum bir yıldırda beklyorum geliceği günü sabırsızlıkla bekliyorum inş olucak gerçekten çok ama çok istyorum..bat 29 nisan

allah en kısa zamanda dileğini kavuştursun canım, daha fazla bekletmesin isteyen hiçkimseyi :)

Son düzenleme:
X