Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

tabi canım herzaman aslında ben adet günü gelmeden test yapmak istemezdim gaza geldim burda o kendini biliyor :)
neyse bakalım zaten c.tesi gitcem doktora inş. ozamana adet olmam ve güzel haberler alırım usg de kanda tabi adet olmazsam ay olmamayım ya ne olur bide ben şuan çalışıyorum ve bu işyerinde hiç memnun değilim iş değiştirmekte istemiyorum hamile kalırsam 6-7 ay sonra bırakırım işi o yüzden biran önce olsun istiyorum

işi bırakma canım ssk lıysan rapor al,4 ay hatta 6 aya çıkacakmış gebelik izni...en azından doğum paranı falan alırsın.seni işten çıkarırsa da tazminat vermek zorunda :)))

tabi canım herzaman aslında ben adet günü gelmeden test yapmak istemezdim gaza geldim burda o kendini biliyor :)
neyse bakalım zaten c.tesi gitcem doktora inş. ozamana adet olmam ve güzel haberler alırım usg de kanda tabi adet olmazsam ay olmamayım ya ne olur bide ben şuan çalışıyorum ve bu işyerinde hiç memnun değilim iş değiştirmekte istemiyorum hamile kalırsam 6-7 ay sonra bırakırım işi o yüzden biran önce olsun istiyorum

canım ben hep diyorum bari gününüzden bir gün geçsin sonra yapın üzülüyorsunuz bakın sonra ya hamileyseniz geç döllenme olmuşsa hemen çıkmaz ki bu meret:))) sonra kafanızda yaa varsaaa umudu oluşuyor.İnş vardır diyorum.

ben bişey sormak istiyorum yardımcı olurmusunuz 6 nisanda yumrtladım sanki yani yumurta akı gibi akıntım ve sol yumurtalığımda ağrı oldu ama takvime göre 12-20 nisan arası diyo 6 nisandada eşim yoktu bende üzüldüm kaçırdım diye sizce yumurtlama belirtisimi bunlar yoksa takvime göremi hareket edeyim

Benimde bu ay aynı oldu.İnternetteki hesap hissettiğim yumurtlama tarihinden çok sonrayı gösteriyor.

Benimde bu ay aynı oldu.İnternetteki hesap hissettiğim yumurtlama tarihinden çok sonrayı gösteriyor.

Aynen internette okuduğuma göre battan 14 gün öncesi yumurtlama günü diyor kaç aydır takip ediyorum battan 15 gün önce yumurtlama belirtisi yaşıyorum 14 gün öncesinde o belirtiler kayboluyor önemli olan bence belirtileri yaşamak

işi bırakma canım ssk lıysan rapor al,4 ay hatta 6 aya çıkacakmış gebelik izni...en azından doğum paranı falan alırsın.seni işten çıkarırsa da tazminat vermek zorunda :)))

bilmezmiyim canım mesleğim bu zaten muhasebeciyim ben tabikide doğum iznimi gösterteceğim ve çatır çatır alacağım o parayı devletten :KK1:

bilmezmiyim canım mesleğim bu zaten muhasebeciyim ben tabikide doğum iznimi gösterteceğim ve çatır çatır alacağım o parayı devletten :KK1:

Ben de çocuk olunca çalışmayı düşünmüyorum..annem burda değil,eşiminde teyzeleri var onlarda uzalta..açıkcası pek bırakmak ta istemiyorum.çünkü işten geldin çocuğu aldın eve geçmek zaten olamayacak ev hayatım bitecek.o sebeple çalışmayacağım.ama rapor paramı alacağım.patronla da konuşup işten çıkartmış gibi göstersin işsizlik parası da alayım diyorum.niyetim öyle.hayırlısıyla bir çocuk olsun da hamile kalalım da planım böyle yani :)

ruzigarrcım, her zaman umudumuzu taze tutuyorsun yazdıklarınla. Allah senden razı olsun

canım benim duam geçen ay birdi şimdi iki oldu.. her zaman izinle dualarım Allahım sen bna verdiğini koru isteyen herkese de nasip et.
belirti konusunda da bizim mart ayında hamile kalanlar topiğini okursanız görürsünüz çoğunun belirtisi yok 8. haftada fln bulantısı başlayan var. yani belirti şart değil:))))

ya benimde batıma daha 15 gün var eşimde bi umuttur gitmiş iki tane test almış yapmamı istedi yaptım tek çizgi çıktı üzüldü ama belli etmiyo ben o üzüldü diye daha çok üzüldüm. :KK43:(

ama yaa 15 gün önce çıkmaz ki be tatlım:)
daha yeni yumurtluyorsundur bile sen.. iki gün önceden fln yaparsın daha erken :KK66:

Topiğimizin uzmanları

mart hamişi olmasına rağmen bizi yalnız bırakmayan sevgili rüzgarrr

tüm içtenliğiyle bize yol göstermeye devam eden hatta öğrendiği her biligiyi hemen bize aktaran sevgili unlugul

iyi ki varsınız :KK9:

topidiğiiiiim ben bu konuda kör cahilim sen bana her bilgiyi ver canım

bir alkış da senin içinnn :KK9::KK9:

işler yoğun gündüz katılamıyorum ama gece dönüşlerimi yapacağım hepinizeee

sizleri seviyorum ,sorun yok 3-5 ay daha hamile kalmazsam doğum da yaptırabilirim :)))))))))))))))

Topiğimizin uzmanları

mart hamişi olmasına rağmen bizi yalnız bırakmayan sevgili rüzgarrr

tüm içtenliğiyle bize yol göstermeye devam eden hatta öğrendiği her biligiyi hemen bize aktaran sevgili unlugul

iyi ki varsınız :KK9:

topidiğiiiiim ben bu konuda kör cahilim sen bana her bilgiyi ver canım

bir alkış da senin içinnn :KK9::KK9:

işler yoğun gündüz katılamıyorum ama gece dönüşlerimi yapacağım hepinizeee

kızlar ya aranızda hiç şu bal tarçın çörek otu karışımını deneyen oldu mu? hani yumurtaları çoğaltıyormuş?
geçen ay rahime baktıklarında bi tane yumurta görmüştü doktor az mı kaç tane oluyor ki

hayırlısı BAT ı alalım sizide ekleyelim listeyeee

bat :beklenmeyen adet tarihi imiş o ne demek anlayamadım. ilk reglim 11 nisan da olacak bu mu? son regl de 14 marttı.. gecen ay denedik regl günü yarın , karnım baya ağrımaya başladı tutmadı galiba :KK43:

Arkadaslar ben de aranızdayım artık:) sat 23 Mart, bat 21 Nisan
5-9nisan önemli günlerdi ve gün asırı değerlendirdik ama dün sabah kanamam oldu, tam ovülasyon haftam olduğunu düşünürken kanama beni şok etti Dr umu aradım tek tek anlattım ovülasyon kanamasını tarif ediyorsunuz bazen böyle olabiliyor normal, eğer döllenme olduysa da yerleşmeye falan engel değil dedi... Ama ilk kez basıma geldi huzursuzum :KK43: adet kanaması kadar çok deil ama hafif hafif devam ediyo nerden çıktı bu ovülasyon kanaması yaa :KK43:

Benin için de dua edin :KK43: Ekim ayında 26 haftalık bebeğimi kaybettim 5-6 ay korunduktan sonra şimdi tekrar başladık işallah hepimiz için hayırlısı olur, iyilik burası var aynı seylerihissetmek ve paylaşmak çok rahatlatıcı :KK66:

kızlar ya aranızda hiç şu bal tarçın çörek otu karışımını deneyen oldu mu? hani yumurtaları çoğaltıyormuş?
geçen ay rahime baktıklarında bi tane yumurta görmüştü doktor az mı kaç tane oluyor ki

Canım zaten bir tane oluyo, her ay bi tane yumurtluyosun, iki olur da ikisi de dollenirse çift yumurta ikizi tek yumurtan olup döllenmeden sonra ikiye bölünürse tek yumurta ikizin, tek olup dollenirse bitanecik bebisin, döllenmezse de 4-5 gün kırmızıların oluyo :KK66:
Bal tarcın ı bilmem de ben soğan kürü yapmıştım gecen sene ve ilk ay hamile kalmıştım ama 26 haftalıktan kaybettik maalesef kızımı... Çok zor günlerdi... Ama yeniden denemeye başlamak bi umut oldu tekrar, herseye sıfırdan başlamak istiyorum... Hepimiz için hayırlısı olsun...

Arkadaslar ben de aranızdayım artık:) sat 23 Mart, bat 21 Nisan
5-9nisan önemli günlerdi ve gün asırı değerlendirdik ama dün sabah kanamam oldu, tam ovülasyon haftam olduğunu düşünürken kanama beni şok etti Dr umu aradım tek tek anlattım ovülasyon kanamasını tarif ediyorsunuz bazen böyle olabiliyor normal, eğer döllenme olduysa da yerleşmeye falan engel değil dedi... Ama ilk kez basıma geldi huzursuzum :KK43: adet kanaması kadar çok deil ama hafif hafif devam ediyo nerden çıktı bu ovülasyon kanaması yaa :KK43:

Benin için de dua edin :KK43: Ekim ayında 26 haftalık bebeğimi kaybettim 5-6 ay korunduktan sonra şimdi tekrar başladık işallah hepimiz için hayırlısı olur, iyilik burası var aynı seylerihissetmek ve paylaşmak çok rahatlatıcı :KK66:

Başta bebeğin için çok üzgünüm Allah bir daha aynı acıyı vermesin sana benim 9 haftalık bir kaybım olmuştu oğlumdan önce yaşadıklarımı düşünerek birde senin 26 haftayı takasladım yarabbim bir daha vermesin bende düşüğemden sonra 5 ay korunmuş sonrada 3 ay sonra hamile kalmıştım. İnşaallah seninde böyle kısa sürer ovalüasyon kanamasına gelince benim arkadaşımın her ay olur bence Allahın bir lütfü bu değerlendir çünkü yumurtlayacağını anlıyorsun ve ona göre işlem yaparsın :)

Canım zaten bir tane oluyo, her ay bi tane yumurtluyosun, iki olur da ikisi de dollenirse çift yumurta ikizi tek yumurtan olup döllenmeden sonra ikiye bölünürse tek yumurta ikizin, tek olup dollenirse bitanecik bebisin, döllenmezse de 4-5 gün kırmızıların oluyo :KK66:
Bal tarcın ı bilmem de ben soğan kürü yapmıştım gecen sene ve ilk ay hamile kalmıştım ama 26 haftalıktan kaybettik maalesef kızımı... Çok zor günlerdi... Ama yeniden denemeye başlamak bi umut oldu tekrar, herseye sıfırdan başlamak istiyorum... Hepimiz için hayırlısı olsun...

canım ya inşallah birdaha böyle bişi yaşamazsın :KK43:
ben pişmiş haşlanmış soğan yiyemiyorum afedersin çıkartmaya başlıyorum o yüzden onu yapamam bu bal tarçın çörek otuyla baya gebe kalan olmuş kimiside diyor ki kist yapıyor valla şaştım kaldım acaba hiç yapmamak mı lazım bilemedim valla
valla baya bilgilisin yumurtalar konusunda ben hiç bilmiyorum :)

kızlar çok moralim bozuk.tahlil yaptırdım bugün henüz doktora göstermedim.tiroid düşmüş biraz o iyi ama progesteron 0.7 :KK5:yumurtlamamışım demek oluyo bu değil mi :KK50: çok üzüldüm şuan hamile olmadığım kesin 10 olması gerekiyomuş en az galiba.şubat 18 de regl oldum bugün 24.gündü yumurtlasaydım bu kadar düşük çıkmazdı bu değer.yani boşa çalışma yapmışım aslında çok moralim bozuk.kendi doktoruma giderim cuma inş bi aksilik olmazsa,sonuçlarımı alıp.kızlar çok üzgünüm ya ben çok buraya bile gelmiyodum sık sık sırf daha fazla kafamda yer eder diye,ama boşunaymış.resmen yumurtlama olmamış nası bebek olcaktı ki :KK5::KK5::KK5:

kızlar çok moralim bozuk.tahlil yaptırdım bugün henüz doktora göstermedim.tiroid düşmüş biraz o iyi ama progesteron 0.7 :KK5:yumurtlamamışım demek oluyo bu değil mi :KK50: çok üzüldüm şuan hamile olmadığım kesin 10 olması gerekiyomuş en az galiba.şubat 18 de regl oldum bugün 24.gündü yumurtlasaydım bu kadar düşük çıkmazdı bu değer.yani boşa çalışma yapmışım aslında çok moralim bozuk.kendi doktoruma giderim cuma inş bi aksilik olmazsa,sonuçlarımı alıp.kızlar çok üzgünüm ya ben çok buraya bile gelmiyodum sık sık sırf daha fazla kafamda yer eder diye,ama boşunaymış.resmen yumurtlama olmamış nası bebek olcaktı ki :KK5::KK5::KK5:

canım benim üzülme doktorunla halledersiniz ben hiç anlamıyorum bu progestoron seviyelerinden felan o konuda çok cahilim ama olsun bir hadaki ay yumurtlarsın o zaman olur inş. üzme tatlı canını.

kendi isteğinle yaptırabiliyormusn canım progesteron testini?

X