Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Merhaba arkadaşlar ben de 14 Mart ta regl olmuştum ve bugun 10 nisan regl oldum.

Kısmetse bu ay çalışmalara balıyoruz gerçekten çok çok heyecanlıyım, içim şimdiden kıpır kıpır. Umarım bu ay size ve bana uğuru gelir.

SAT:10 Nisan 2013
BAT: 7 Nisan 2013:nazar::nazar:

hadi hayırlısı bakalım bat 7 mayıs yazacaktın galiba ay bende en son 14 marttı ama hala olmadım off ya niye erken test yaptıkki :KK35:

Ne ağrım var ne sızı pamuk gibi oldum inannın yaa :)) Sadece dün cır cır etkisiyle çok kötü karnım ağrıdı ama onunda nedenini biliyordum.. Başkada bi belirti yok Göğüslerim bile duruyor uslu uslu :KK53::KK53::KK53:

kızlar belirti şart değil ben 6 haftalığım hala yok dert etmeyin:)

dolunay
birimizde silik milik birşeyler çıksaydı şöyle düşünecektik 'hee demekki hamile olsam bendede çıkardı' ama şimdi hala umudumuzu koruyup şöyle diyebiliriz ' ya yuh yani birimizde hamile kalamamış olamayız kesin erken yaptık hafta sonu olmazsam tekrar yapayım' nasıl ama tam polyanna kafası :KK1:
supersin gercekten... Ben bida teat falan yapmicam yaa olmayan umudum canlaniyo negatifi gorunce cok kotu oluyorum butun gunum harap oluyo...
Burfaki teselliler gercekten ise yariyo.. İns. Erkwn yapmisizdir.. Ben bu gece ruyamda doktordaydim ve hamile oldugumu soyluyodu
Kızlar öncelikle sabahtan beri o kadar işim var ki sizden güzel haberler almak umudu ile girip girip bakıyorum, ama şimdi üçünüzün de negatifi görmesi bende kesin erken test yaptınız düşüncesini oluşturdu, umudum kırmızıları görmemeniz ve testleri tekrarlayıp çift çizgileri görmeniz..inanın o kadar heycanlıyım ki aynı şeyleri hissediyor olmak beni çok mutlu ediyoır ve hergün hepimiz için dua ediyorum... hafta sonu güzel haberlerinizi alacağıma inanıyorum...

Allah razi olaun canim benim

Benim arkadasim var suan bes aylik hamile adeti alti gun gectiginde test yaptik bizim evde cift cizgio hemen gormustu.. Kaldiki esi ile onbes te bir gorusuyorlar.. Sekizinci ayinda kendiliginden olmustu .. Simdi bea aylik oldu hamileligi... Ama ne bulantisi ne akintisi nede agrisi nede gogus buyumesi hicbisey yok halen dahada yokkk

kızlar merhaba .negatif çıkan arkadaşlar inş hala umut var kızrmızılar gelmedikçe bakalım bikaç gün daha olmazsanız tekrarlarsınız inş olmaz ve güzel haberlerinizi alırız kızlar..yedikolik bencede gebelik testi yapmadan hemen umutsuz olma canım.. bendede hiç bir değişiklik yok 8 gün kaldı hadi 10 diyelim :KK53: off şu günler çabuk geçse :KK76:

hadi hayırlısı bakalım bat 7 mayıs yazacaktın galiba ay bende en son 14 marttı ama hala olmadım off ya niye erken test yaptıkki :KK35:

evet yanlış yazmışım düzelttim :KK1:

ee arkadaşım olmaman iyi bişey yahu, testte negatif görsen de hala hala fazlaca umut var bana göre. Bekleyip görelim bakalım. Bence 2 gün daha bekle sonra yeniden test yap inşallah gebelik vardır:nazar:

Bennn geldimmm umutları yitirmek yok kızlarr

olsun bu seferlik ekranlar tek çizgi olsun yarın ne olacağı belli değil daha

ya benimde batıma daha 15 gün var eşimde bi umuttur gitmiş iki tane test almış yapmamı istedi yaptım tek çizgi çıktı üzüldü ama belli etmiyo ben o üzüldü diye daha çok üzüldüm. :KK43:(

ben bişey sormak istiyorum yardımcı olurmusunuz 6 nisanda yumrtladım sanki yani yumurta akı gibi akıntım ve sol yumurtalığımda ağrı oldu ama takvime göre 12-20 nisan arası diyo 6 nisandada eşim yoktu bende üzüldüm kaçırdım diye sizce yumurtlama belirtisimi bunlar yoksa takvime göremi hareket edeyim

inşallah canım ya bende o şekilde düşündüm bari birimizde silik milik bişeyler çıksaydı tamam olmadı diyecektim ama hiçbirimizde olmadı ben kırmızıları bekleyeceğim inş. gelmez
he bu arada c.tesi gününe kadın doğuma randevu aldım regli olayım olmayayım gideceğim doğum yaptığımdan beri hiç gitmedim hem tekrar gebelik istiyorum bir kontrol lazım.

kesinlikle haklısın canım, ben ilk çocuğumu istiyorum ocak ayında gittik doktora her şey normal dedi, ama işte ocaktan beri çalışıyoruz :)) rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olacak inşallah, doktor kontrolünü yapsın en azından ne var ne yok bilirsin...sen ikinci çocuğunu bekliyorsun benden tecrübelisin , tecrübelerinle bizi bilgilendir lütfen....

ya benimde batıma daha 15 gün var eşimde bi umuttur gitmiş iki tane test almış yapmamı istedi yaptım tek çizgi çıktı üzüldü ama belli etmiyo ben o üzüldü diye daha çok üzüldüm. :KK43:(

canım senin BATına 15 gün varsa şu an yumurtlama günlerindesiz demektir. test yapmayın, bol bol çalışma yapınnn :) bu günleri iyi değerlendirin eşinle, en verilmli günlerin

ben herşeyi oluruna bıraktım doktora gidip geliyorum testler falan her hafta hastanedeyim.

progesteron 15,2 gibi bir değer de çıktı. iyiymiş ssanırım

sende ne var ne yok

ozlemcim progesteron benim de geçen ay 21. günde 15 küsur çıktı. bu en ideal değermiş canım. 5in üstü yumurtlama olduğunu gösteriyor, 15in üstü ise döllenmiş yumurtanın rahme tutunması için yeterli derecede progesteron salgılandı demekmiş.

eheh bir sağlıkçıya da sağlık açıklaması yaptığım şimdi aklıma geldi :))) idare edin

kesinlikle haklısın canım, ben ilk çocuğumu istiyorum ocak ayında gittik doktora her şey normal dedi, ama işte ocaktan beri çalışıyoruz :)) rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olacak inşallah, doktor kontrolünü yapsın en azından ne var ne yok bilirsin...sen ikinci çocuğunu bekliyorsun benden tecrübelisin , tecrübelerinle bizi bilgilendir lütfen....

tabi canım herzaman aslında ben adet günü gelmeden test yapmak istemezdim gaza geldim burda o kendini biliyor :)
neyse bakalım zaten c.tesi gitcem doktora inş. ozamana adet olmam ve güzel haberler alırım usg de kanda tabi adet olmazsam ay olmamayım ya ne olur bide ben şuan çalışıyorum ve bu işyerinde hiç memnun değilim iş değiştirmekte istemiyorum hamile kalırsam 6-7 ay sonra bırakırım işi o yüzden biran önce olsun istiyorum

ben bişey sormak istiyorum yardımcı olurmusunuz 6 nisanda yumrtladım sanki yani yumurta akı gibi akıntım ve sol yumurtalığımda ağrı oldu ama takvime göre 12-20 nisan arası diyo 6 nisandada eşim yoktu bende üzüldüm kaçırdım diye sizce yumurtlama belirtisimi bunlar yoksa takvime göremi hareket edeyim

canım bende geçen ay dr kontrolunde yumurtlamam oldu aynı söylediğn gibi sol tarafımdaki yumurtam büyümştü o gün çatlamış ve anladım birden bi ağrı saplandı iğne batırıolar sanki kasıklarıma dediğin gibi akıntımda oldu bence ogündür yumurtlamanın çatlaması zaten yumurta çatladığında 24saat yaşıomuş o gün beaberoldun oldun yoksa 1ay sonraya kalıo=(

merhaba arkadaşlar.
benımde bugun lerde adet olmam gerekiyor ama halen yok.. hafıf kasıklarımda ağrı var belimde de oluyor agrı zaman zaman sık ıdrara çıkmaya başladım ve bırde göğüs uçlarımda sızılar oluşuyor.. kolumu bağladığımda bıle sızlıyor gögüslerım ....dun test yapmıştım negatıf çıkmıştı erken mıs yapmamam gerekıyormus..dularınıza ıhtıyacım var... allahım ısteyen herkeze nasip etsın ınşallah...

merhaba arkadaşlar.
benımde bugun lerde adet olmam gerekiyor ama halen yok.. hafıf kasıklarımda ağrı var belimde de oluyor agrı zaman zaman sık ıdrara çıkmaya başladım ve bırde göğüs uçlarımda sızılar oluşuyor.. kolumu bağladığımda bıle sızlıyor gögüslerım ....dun test yapmıştım negatıf çıkmıştı erken mıs yapmamam gerekıyormus..dularınıza ıhtıyacım var... allahım ısteyen herkeze nasip etsın ınşallah...

bu söylediklerinin hepsi belirtinin ta kendisi bencekandan baktır fazlada beklememiş olursun=)umarım hamilesindir=))))))

bu söylediklerinin hepsi belirtinin ta kendisi bencekandan baktır fazlada beklememiş olursun=)umarım hamilesindir=))))))

teşekkürler allah razı olsun.. burdan yazışmak ınsanı ıyı motıve edıyor. bu sebeple yeni üye oldum.. bende. fakat sadece ıdrarımı yaptıktan sonra hafıf yanmalarım oluyor umarım bu bır sorun teşkıl değildir... hayırlısı kan tahlılı için beklıycem mecburen yaptıramıycam için.... teşekkürler destekleriniz için

X