Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Günaydın kızlaaaaaaaar...... İnşallah çift çizgileri görürsünüz:KK16::KK16::KK16: okuyorum yazamıyorum çoğunlukla ama burdayım dua ediyorum size çift çizgileri görün bebiş kesesini görün diye:KK17: Hamişimizde varmış bu ay sağlıkla alsın kucağına bebişini inşallaaaaaaah :KK17: bende fitil tedavime başladım dün 5 gün daha var bitmesine... Ama çok güzel uyudum ilaçla rahatlattı yanii :KK16: tedavi bitiminden sonra da çalışmalara başlarım artık :KK60:

Son düzenleme:
Evet daha iki gun var canim ama dedim belki silik milik gorurum ama nerdeeee hep negatid hep negatifff

bizim de pozitifi göreceğimiz günler gelecek inşallah :) hatta o zaman bu günlerin acısını çıkarmak için yapar yapar dizeriz testleri :)
bankada işim var dışarı çıkmam lazım, yedikolik online görünüyor. oturdum bekliyorum. yedikolikkkkkkkkkkk? dışarı çıkacam diyorum kızzzzz

Son düzenleme:
bizim de pozitifi göreceğimiz günler gelecek inşallah :) hatta o zaman bu günlerin acısını çıkarmak için yapar yapar dizeriz testleri :)
bankada işim var dışarı çıkmam lazım, yedikolik online görünüyor. oturdum bekliyorum. yedikolikkkkkkkkkkk? dışarı çıkacam diyorum kızzzzz
İns cnm arkadasim yaa.. Sagolasinn
kader arkadaşım benim cidden büyüteçle baktım bende göremedim hadi bakalım inş. c.tesiye kadar kırmızılar gelmezde tekrar yaparız.

İns.. Gonul.. Biz oniki.nisan kisilerinin birimizde bari silik cikaydi yahuuui

BAT ım 17 Nisan :)
heyecanla bekliyorum, 6 aydır deniyoruz tık yok.
ama bu ay neden olmasın diyorum buyuk bir umutla..
insallah hepimizin gönlünden gecen olur hayırlısıyla :)

dolunay
birimizde silik milik birşeyler çıksaydı şöyle düşünecektik 'hee demekki hamile olsam bendede çıkardı' ama şimdi hala umudumuzu koruyup şöyle diyebiliriz ' ya yuh yani birimizde hamile kalamamış olamayız kesin erken yaptık hafta sonu olmazsam tekrar yapayım' nasıl ama tam polyanna kafası :KK1:

Canlarrr sabah hamilelik testi değilde olüvasyon testi yaptım o bile negatif üzgünümmm hamilelik olsa çıkardı dimi :KK14:
Eşim dün testi almayı unutmuş ben de sırf size söz verdim diye olüvasyon testini yaptım ama yok :KK43:

canım ovulasyon testi hiç yapmadım, ama o idrardaki LH artışını ölçüyor. beta hcg ölçmez. hamile olunca o da iki çizgi çıkar mı hep, yoksa bazı insanlarda mı oldu bilmiyorum. ben bunu hamilelik testi olarak saymıyorum yani bilesinnnnn

canım ovulasyon testi hiç yapmadım, ama o idrardaki LH artışını ölçüyor. beta hcg ölçmez. hamile olunca o da iki çizgi çıkar mı hep, yoksa bazı insanlarda mı oldu bilmiyorum. ben bunu hamilelik testi olarak saymıyorum yani bilesinnnnn

Ama canım kimden duyduysam hamilelikte Lh değeri de artıyormuş yani çıkması lazımdı..Biliyorum kızıyorsunuz bi test yapamadım ama hep bi aksilik oldu.. Ama hamilelik adına hala bi belirtim yok olsa bak kaç gün geçti çıkardı mutlaka...
Aslında ben de korkmaya başladım acaba kist falan mı oluştu bende o yüzden mi adetim gecikiyo acaba
:18:

Son düzenleme:

Ama canım kimden duyduysam hamilelikte Lh değeri de artıyormuş yani çıkması lazımdı..Biliyorum kızıyorsunuz bi test yapamadım ama hep bi aksilik oldu.. Ama hamilelik adına hala bi belirtim yok olsa bak kaç gün geçti çıkardı mutlaka...
Aslında ben de korkmaya başladım acaba kist falan mı oluştu bende o yüzden mi adetim gecikiyo acaba

kız meraktan çatlattın bir test yapamadın,adet belirtisi de mi yok...kaç gün geçti baksana üstünden.şüphelenmen lazım bence .

Ne ağrım var ne sızı pamuk gibi oldum inannın yaa :)) Sadece dün cır cır etkisiyle çok kötü karnım ağrıdı ama onunda nedenini biliyordum.. Başkada bi belirti yok Göğüslerim bile duruyor uslu uslu :KK53::KK53::KK53:

Kızlar öncelikle sabahtan beri o kadar işim var ki sizden güzel haberler almak umudu ile girip girip bakıyorum, ama şimdi üçünüzün de negatifi görmesi bende kesin erken test yaptınız düşüncesini oluşturdu, umudum kırmızıları görmemeniz ve testleri tekrarlayıp çift çizgileri görmeniz..inanın o kadar heycanlıyım ki aynı şeyleri hissediyor olmak beni çok mutlu ediyoır ve hergün hepimiz için dua ediyorum... hafta sonu güzel haberlerinizi alacağıma inanıyorum...

Canım ovulasyon testini bende bir yerde okumuştum ama o herkeste olmuyormuş, bir kişi .günde yapmıuş ovulasyon testini negatif görmüş, 36.gün pozitif ama bir başka bayanda hiç pozitif çıkmamış, bu nedenle bence gebelik testi ile bak ve umudunu kaybetme...
kırmızıları görmedikçe umut var demektir...

günaydın kızlar
yedikolikcim bence bi pedictor al o test en güvenilir olan bende geçen ay sen gibiydim kan testinden tut da defalarca idrar testi yaptım ama hep negatifti 1 hafta geciktirdim stres yapmaktan inşallah hamişsindir

Merhaba arkadaşlar ben de 14 Mart ta regl olmuştum ve bugun 10 nisan regl oldum.

Kısmetse bu ay çalışmalara balıyoruz gerçekten çok çok heyecanlıyım, içim şimdiden kıpır kıpır. Umarım bu ay size ve bana uğuru gelir.

SAT:10 Nisan 2013
BAT: 7 Mayıs 2013:nazar::nazar:

Son düzenleme:
Kızlar öncelikle sabahtan beri o kadar işim var ki sizden güzel haberler almak umudu ile girip girip bakıyorum, ama şimdi üçünüzün de negatifi görmesi bende kesin erken test yaptınız düşüncesini oluşturdu, umudum kırmızıları görmemeniz ve testleri tekrarlayıp çift çizgileri görmeniz..inanın o kadar heycanlıyım ki aynı şeyleri hissediyor olmak beni çok mutlu ediyoır ve hergün hepimiz için dua ediyorum... hafta sonu güzel haberlerinizi alacağıma inanıyorum...

inşallah canım ya bende o şekilde düşündüm bari birimizde silik milik bişeyler çıksaydı tamam olmadı diyecektim ama hiçbirimizde olmadı ben kırmızıları bekleyeceğim inş. gelmez
he bu arada c.tesi gününe kadın doğuma randevu aldım regli olayım olmayayım gideceğim doğum yaptığımdan beri hiç gitmedim hem tekrar gebelik istiyorum bir kontrol lazım.

X