Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

tebrık ederım arkadasım ınsallah sorunsuz bır hamılelık gecırırısın.... bat ne zamandı ve bır belırtı yasadınmı bızımle paylaşırmısın...

arkadaşlar bugün kan testi yaptım 2 haftalık hamileyim çünkü değer 75 çıktı

Maşallahhhh, hayırlı olsun. Bu haberi bizimle paylaştıysan soru bombardımanımıza hazır ol canım. Şimdi ilk olarak sat ve bat tarihin neydi? İdrardada çıktımı bide ne gibi belirtiler vardı cevaplarsan sevinirim

Maşallahhhh, hayırlı olsun. Bu haberi bizimle paylaştıysan soru bombardımanımıza hazır ol canım. Şimdi ilk olarak sat ve bat tarihin neydi? İdrardada çıktımı bide ne gibi belirtiler vardı cevaplarsan sevinirim

tşk ederim canım,sat 6 mart bat 7 nisandı.Kasıklarımda ağrı oluyor adet ağrılarından daha farklı aniden saplanıyor, idrarı dün yaptım silik çıktı çünkü daha yeni ben 32 günde bir yumurtladığım için 24 mart gibi döllenme olmuştur diye tahmin ediyorum. Birde afedersiniz ama çok gaz ve cırcır oldum

tebrikler canım.

tşk ederim canım,sat 6 mart bat 7 nisandı.Kasıklarımda ağrı oluyor adet ağrılarından daha farklı aniden saplanıyor, idrarı dün yaptım silik çıktı çünkü daha yeni ben 32 günde bir yumurtladığım için 24 mart gibi döllenme olmuştur diye tahmin ediyorum. Birde afedersiniz ama çok gaz ve cırcır oldum

gögüste değişiklik oldumu akıntın varmıydı mide yanması vs.. ateşin yüksekmiydi.yumurtlamanı anladınmı anladıysan nasıl anladın? :)

Teşekkürler canım yani regl geçtikten 2 gün sonra idrarda sişik çıkmış bu ay bende geçmeden yapmıycam inş. Dayanabilirsem. İnşallah sorunsuz bi hamilelik geçirir bebişini kucağına alırsın

gögüste değişiklik oldumu akıntın varmıydı mide yanması vs.. ateşin yüksekmiydi.yumurtlamanı anladınmı anladıysan nasıl anladın? :)

göğüslerim sadece büyüdü normalde adetten önce sertlleşirdi ama bu defa sadece büyüdü,akıntı özellikle yumurtlama döneminde oldu şimdi normal akıntı oluyor mide yanması olmadı bir de iştahım çok açıldı çok yiyorum bugünlerde bir de ilk defa tavuk dönerden tiksindim:)ben yumurtlama hesaplayıcıdan hesapladım ama yumurtlama günümde sağ yumurtalığımda ağrı oldu

göğüslerim sadece büyüdü normalde adetten önce sertlleşirdi ama bu defa sadece büyüdü,akıntı özellikle yumurtlama döneminde oldu şimdi normal akıntı oluyor mide yanması olmadı bir de iştahım çok açıldı çok yiyorum bugünlerde bir de ilk defa tavuk dönerden tiksindim:)ben yumurtlama hesaplayıcıdan hesapladım ama yumurtlama günümde sağ yumurtalığımda ağrı oldu

Topiğimiz bi anda hareketlendi bebiş geliyooo canım bide normalde reglinden önce göğüslerin ağrırmıydı bu sefer ağrıdımı şiştimi

Teşekkürler canım yani regl geçtikten 2 gün sonra idrarda sişik çıkmış bu ay bende geçmeden yapmıycam inş. Dayanabilirsem. İnşallah sorunsuz bi hamilelik geçirir bebişini kucağına alırsın

inş canım tşk ederim Allah sana da nasip eder inş bence de geçmeden yapma

ozlemgok canım ben iyi bir hesaplayıcı buldum adet döngüm 25 günmüş leke adet başladıgı gün sayılmazmış.bu durumda beklemediğim batım 23 nisan değiştirebilirmisin :)

Ay kızlar bugun pek takip edememiştim, şimdi girip yazdıklarınızı okudum, gülmekten bir hal oldum :))
Aramıza yeni katılan arkadaslarımıza hosgeldiniz, yeni hamilelerimize de hayırlı olsun diyorum :KK66: saglikcilarimiz çoğaldı :KK66:
Prof Dr unlugul, progesreronu ben de bu ay keşfettim. Bundan sonra her ay 21. Günde prolaktinle birlikte olcturucem. Yumurtlamayi ve rahme tutunma için yeterli progesteron salgilanip salgilanmadigini kesin olarak gösteriyor bize. 21. Günde hamilelik erken belirtisi olmaz bence ama, çünkü bu kadar sürede hamilelikle iliskilendirebilecegimiz kadar bir artış olmuyor Okuduğum kadarıyla.

Yedikolik circir olmak hamilelik belirtisi imiş kizzzz :KK70: sen yarin yine test yapma e mı? Hepinize sevgiler :)

Son düzenleme:
Cok kotuyummmmmm karnim cok agriyo belimle duramiyorum adet olunca cok agrir karnim tamam da hergun daha siddetleniyo bu agrilar anlam veremiyorum adet olayim ilmayayim gidecegim sanirim dayanamiyorummmm :-X:':-)':-)'(

Keske öyle olsa ama benim 16-17.gunde oldu 29-30 günde adet oluyorum Dr umda ovülasyon kanaması dedi implantasyon bu kadar erken olmaz dedi, üstelik de bugün 2. Gün ve hala devam ediyo :s umarım haklı çıkarsın ama hiç umudum yok :KK43:
Neyse kendi sıkıntımla oyalamayalım inşallah güzel haberler gelir herkesten bize de umut olur

bende aynı senin gibi oldum canım..benimde 16 17 .günde yumurtalarım çatlıyo 30 günde birde adet oluyorum ..en son 1o martta adet oldum daha sonra 16. gün yani ayın 26 sında ve ovülasyon testi pozitifken kanamam oldu ve 3 gün sürdü şimdi bugün adet olmam lazımdı olmadım testlerde negatif niye böyle oldu bende anlamadım c.tesi doktora gidecegim...

X