Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

herkesin kendine göre işleri var işte...ne zaman sorsam işleri var...dün de kanamam olduğunda haber bile vermedim.atladım taksiye gittim geldim...

olsun canım üzme sakın kendini,benim de ailem ayrı şehirde eşimin teyzesi var o da uzakta oturuyor.ablam var yakın bana o da zaten yoğun çalışıyor.keşke hamile kalsam da kimse yardımcı olmasa diye de düşündüm açıkcası.tabi o durumu sen yaşadığın için daha iyi bilirsin ama üzülme sakın.çok kişi böyle kanamalı gebelik geçiriyor.bu arada sen bana mail adresini göndermiştin ama ben bulamadım seni ekleyemedim

bende sana msj attım mailini verirmisin diye görmedin :)

Benim hissttiğime ve hesabıma göre yumurtalamadan 20 gün geçti.internetteki hasap la benimkisi uymuyor.Bir yerde 17-18 günü buluyor diye okumuştum.Acaba daha fazlasıda oluyormu diye merak ettim.İnşallah hamileyimdir.

anlamadımki sen neye göre ne soruyorsun.adetin 10.günü de yumurtlaman olabilir.kaç günde adet görüyorsun? ayrıca akıntı olması illaki yumurtladın o gün anlamına gelmezmiş.

Benim hissttiğime ve hesabıma göre yumurtalamadan 20 gün geçti.internetteki hasap la benimkisi uymuyor.Bir yerde 17-18 günü buluyor diye okumuştum.Acaba daha fazlasıda oluyormu diye merak ettim.İnşallah hamileyimdir.

kızlar melisa çayı içmek istiyorum insanı sakinleştiriyor,bana hamilelik düşünüyrosan ada çayı ve yeşil çay içme dediler melisa çayı da zaralımı acaba bilginiz varmı ????

kızlar melisa çayı içmek istiyorum insanı sakinleştiriyor,bana hamilelik düşünüyrosan ada çayı ve yeşil çay içme dediler melisa çayı da zaralımı acaba bilginiz varmı ????

melisa gebelikte zararlı diye okudum canım ben bi sitede. zaten bitki çaylarını gebelikde biraz dikkatli kullanmak lazım. içme derim ben

anlamadımki sen neye göre ne soruyorsun.adetin 10.günü de yumurtlaman olabilir.kaç günde adet görüyorsun? ayrıca akıntı olması illaki yumurtladın o gün anlamına gelmezmiş.

Canım ben 10 martta adet olmuştum.Akıntım şeffaftı,kasıklarımda ağrı vardı.Birde daha istekli oluyorsun o dönemde.Hissettiğime göre 19-20 sinde yumurtam çatladı.ona göre hesap yapmaya çalışıyorum.En kötü bir kaç gün daha bekleyip göreceğim nasılsa.ama işte her şey umut veriyor ya.

tamamdır anlaştık ç.sabahı ilk idrarla yapıyoruz hadi bakalım hayırlısı uyku sersemi çift görmeyelim ben işe gidiyorum 7,30 da ayaktayımda :)

Ya kızlar yumurta çatladıktan en çok kaç gün sonra adet olunuyor bilen varmı?
14-15 gün sonra

nurdancım canım benim bugun sabah ezanında senin için bol bol dua ettim RABBİM ihtiyacı olan herkesin yanında olur sen kendini hiç yalnız hissetme bizlerde varız dualarımda hep varsın inan ki.Hersey yasanıp geçicek bebeğini kucağına sağlıkla aldığında herseyi unutcaksın sen sadece bebeğine ve kendine odaklan kimseyi düşünme yorma kendini de ne güzel doktorunda güzel şeyler söylemiş iyi şeyleri düşün hep herşey güzel olucak üzme kendini de bebeğini de canım benim

MERHABA KIZLAR
bende mart ayında gebelik bekliyordum fakat olmadı adetim 7 gün gecikince baya ümitlenmiştim fakat gebe değilmişim...
adet oldum 2 nisanda ve cuma bitti
sat 2 nisan bakalım bu ay daha sıkı çalışıcaz karar verdim ne yumurtlama günü ne test yapmak hiçbirşeye kafamı takmıcam doğal haline bırakıcam 2 güne 1 birlikte olucaz yememe içmeme dikkat edicem eğer Allah nasip etmişse zaten olur hadi bakalım herkese bol şansss

kızlar sizden başka dostum yok me yazıkki..kanamam yinebaşladı..dua edin bana nolur...

Canim bak kalp atisi da duyulmus.Doktorunu dinle rahatla biraz.Dua ediyorum senin icin.

Ahhh ahhh .Ilk ay hic gecikmeyen adetimi geciktirdim.Simdi iki aydir iyi ama 28-max30 oluyor.Hadi insallah bu aya.

Ya kızlar yumurta çatladıktan en çok kaç gün sonra adet olunuyor bilen varmı?
14 gun sonra canim
kızlar sesiniz çıkmıyor kayboldunuz

Ben varim canimokuldan yeni geldim.Karnimi doyurdum size bakayim dedim bir.

canım aynen valla en güzeli akışına bırakmak sakin olmak acele etmemek hiç beklenmedik anda oluyo cunku ne kadar plan yapsak ayarlamaya calışsak malesef daha cok uzuluyoruz bakalım hayırlısı artık

canım aynen valla en güzeli akışına bırakmak sakin olmak acele etmemek hiç beklenmedik anda oluyo cunku ne kadar plan yapsak ayarlamaya calışsak malesef daha cok uzuluyoruz bakalım hayırlısı artık

geçen ay biliyosun mira kendimi çok kaptırmıştım eşim de öyle ve çok üzülmüştüm dedim dünyanın sonu değil elbet zamanı vardır
sende nasıl durum bayadır bakamadım buraya

kısssslaaarrrr nabersiniz

yedirenkiiimm sakın içme eğer şüphen varsa bitki çaylarının ilaçların özü olduğunu hiç unutma olurmu.

ben pek giremiyorum bugün yoğun kendinize iyi bakınnn

geçen ay biliyosun mira kendimi çok kaptırmıştım eşim de öyle ve çok üzülmüştüm dedim dünyanın sonu değil elbet zamanı vardır
sende nasıl durum bayadır bakamadım buraya

insan ne kadar umut bağlarsa daha cok uzuluyo canım malesef en güzeli hiç beklemediğimiz anda öğrenmek daha cok mutlu olunduğuna inanıyorum o zaman.dediğin gibi dunyanın sonu değil canım üzülmemeliyiz yani herseyden önce sağlık valla.benim malesef düşükle sonuçlandı canım ama elden bişey gelmiyo üzüldüm ettim ama ilki kadar üzülmedim doktorumda cok teselli etti sağolsun hayırlısı böyleymiş demek yapcak bişey yok

pekii bu 2.düşüğün doktorlar nedenini araştırıyor dimi yani neden düşük yaptığını
canım üzme kendini üzdükçe vücudun etkileniyor çünkü hiç olmamış gibi düşün ve devam et
kendimizi fazla kaptırıyoruz o gün doktora muayeneye gttim sağım solum hamile dolu iyice morailm bozuldu ben neden değilim neden kalamıyorum bende istiyorum ya dedim kendi kendime snir oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…