Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

pekii bu 2.düşüğün doktorlar nedenini araştırıyor dimi yani neden düşük yaptığını
canım üzme kendini üzdükçe vücudun etkileniyor çünkü hiç olmamış gibi düşün ve devam et
kendimizi fazla kaptırıyoruz o gün doktora muayeneye gttim sağım solum hamile dolu iyice morailm bozuldu ben neden değilim neden kalamıyorum bende istiyorum ya dedim kendi kendime snir oldum

bugun doktora gittim bakalım canım ultrason ve kan istedi kanı verdim ultrason cumaya bakalım ne cıkıcak nette okuduğum kadarıyla bende kalp problemi var o sebep olabilirmiş ve pko da var malesef :KK43: ilkide biraz benden kaynaklı olmuştu röntgen cekimlerine girmiştim hamile olduğumu bilmeden çalıştığım için :KK50: hayırlısı bakalım bizde hamile kalıcaz inşallah ALLAH ın izniyle sadece zamanı var sanırım.bende bu aralar youtube da doğum fotorafçılarının cekimlerine falan bakıyorum iç çekiyorum bi :KK50:

bugun doktora gittim bakalım canım ultrason ve kan istedi kanı verdim ultrason cumaya bakalım ne cıkıcak nette okuduğum kadarıyla bende kalp problemi var o sebep olabilirmiş ve pko da var malesef :KK43: ilkide biraz benden kaynaklı olmuştu röntgen cekimlerine girmiştim hamile olduğumu bilmeden çalıştığım için :KK50: hayırlısı bakalım bizde hamile kalıcaz inşallah ALLAH ın izniyle sadece zamanı var sanırım.bende bu aralar youtube da doğum fotorafçılarının cekimlerine falan bakıyorum iç çekiyorum bi :KK50:

kıyamam sana bakma hiçbişeye tamam mı kafanı boşalt düşünme hiçbişeyi sen sağlığını düşün sadece cuma günü inşallah sonuçların çok iyi çıkar

kıyamam sana bakma hiçbişeye tamam mı kafanı boşalt düşünme hiçbişeyi sen sağlığını düşün sadece cuma günü inşallah sonuçların çok iyi çıkar

valla canım eşimde sinir oldu en sonunda sabahtan akşama kadar bıkmıyon mu niye kendine işkence yapıyon diyip duruyo.inşallah canım cok sağol valla ALLAH hepimize sağlık versin inşallah

ya çok güldüm kızlar şimdi eşim aradı fındık falan almış,kaç gündür ilaç kullanıyordu performans sıfırdı,bana diyor içmicem ilaç falan ya,çocuk yapmaya engel olacak ilaç diyor.aslında hesap kitap işi değil.benim kardeşim de 7 ayda hamile kaldı.gerçekten kısmet içi Allahın taktiri kesinlikle... ben artık buna inanıyorum.planla olmuyor.adeti geciken arkadaşalrın da stresten oluyordur bence

evet kızlar benim mart rüyam bitti nisanda tam kararlııyım peki ya sizler ? :))))

herkes BAT bilgisini verirse ekleyelim arkadaşlar

GELMEMESİ İÇİN DUALAR İSTEYEN BAT'LAR

yedikolik => 5 NİSAN (kendisinin mart ayı içinde hamiş olduğunu öğrenmesini diliyoruz :)

esrarengiz86 => 5 NİSAN ( umarım oda martta bebiş olduğunu öğrenir)

egumus => 5 NİSAN yaş 35 - 9 aydır

melisa87 => 5 NİSAN

ahseninur => 5 NİSAN

YESILFINDIK => 5 NİSAN

Damla17 =>5 NİSAN

sener => 6 NİSAN

kimim85 => 6 NİSAN (ortalama  )

meryemsare =>7 NİSAN

inci61inci => 7 NİSAN

topidik => 8 NİSAN

deniz_yyy => 9 NİSAN

Bbilim => 9 NİSAN

theparadise => 10 NİSAN

A_ZADE => 10 NİSAN

sendrom01 => 10 NİSAN

pufboregı => 11 NİSAN

cedricx => 12 NİSAN

dolunay78 = >12 NİSAN

gnl 84 => 12 NİSAN

ncy_ => 13 NİSAN

hersey_guzel_olacak => 12 NİSAN

sinolog => 14 NİSAN

ozlemgok => 15 NİSAN yaş 33 -1 yıldır- ilk çocuk

oznurun => 15 NİSAN

aysboz => 15 NİSAN

atarli => 17 NİSAN

dilzar => 17 NİSAN

alphinrosa => 18 NİSAN

__mevsim => 18 NİSAN

ucrubucrub => 19 NİSAN

Ceylinnila => 19 NİSAN

Meltemtnc => 19 NİSAN

beremm => 20 NİSAN

unlugul =>21 NİSAN

Nilay => 21 NİSAN

yedirenk79 => 23 NİSAN

aysenazz =>23 NİSAN

analist52 => 24 NİSAN

TUGBAYA => 24 NİSAN

dandinidandini => 25 NİSAN yaş 27 -2 Aydır- ilk çocuk kız ikinci isteniyor

Drysnr => 26 NİSAN

impossible_is_nothing => 27 NİSAN

ellermbomboskald24kasm11 => 27 NİSAN

melekkkkkim => 28 NİSAN

Nurecrin => 30 NİSAN

schatzsalamon benımkısı:10 nisan

uzuldum yani beni neden eklememissiz amma ben saniyordumki varim orda yokmusum 30nihsanda

evet kızlar benim mart rüyam bitti nisanda tam kararlııyım peki ya sizler ? :))))

herkes BAT bilgisini verirse ekleyelim arkadaşlar

GELMEMESİ İÇİN DUALAR İSTEYEN BAT'LAR

yedikolik => 5 NİSAN

esrarengiz86 => 5 NİSAN

egumus => 5 NİSAN yaş 35 - 9 aydır

melisa87 => 5 NİSAN

ahseninur => 5 NİSAN

YESILFINDIK => 5 NİSAN

Damla17 =>5 NİSAN

meryemsare =>7 NİSAN

inci61inci => 7 NİSAN

topidik => 8 NİSAN

fiyonkluGelin => 8 NİSAN4 aydır istiyor

Bbilim => 9 NİSAN

theparadise => 10 NİSAN

A_ZADE => 10 NİSAN

emo13 => 10 NİSAN

pufboregı => 11 NİSAN

cedricx => 12 NİSAN

dolunay78 = >12 NİSAN

gnl 84 => 12 NİSAN

ncy_ => 13 NİSAN

sgun => 13 NİSAN

hersey_guzel_olacak => 12 NİSAN

sinolog => 14 NİSAN

ozlemgok => 15 NİSAN yaş 33 -1 yıldır- ilk çocuk

oznurun => 15 NİSAN

aysboz => 15 NİSAN

atarli => 17 NİSAN

dilzar => 17 NİSAN

alphinrosa => 18 NİSAN

__mevsim => 18 NİSAN

ucrubucrub => 19 NİSAN

Ceylinnila => 19 NİSAN

Meltemtnc => 19 NİSAN

beremm => 20 NİSAN

melake26 => 20 NİSAN

unlugul =>21 NİSAN

Nilay => 21 NİSAN

mutluluk_uzak => 22 NİSAN

yedirenk79 => 23 NİSAN

aysenazz =>23 NİSAN

analist52 => 24 NİSAN

TUGBAYA => 24 NİSAN

dandinidandini => 25 NİSAN yaş 27 -2 Aydır- ilk çocuk kız ikinci isteniyor

Drysnr => 26 NİSAN

impossible_is_nothing => 27 NİSAN

ellermbomboskald24kasm11 => 27 NİSAN

melekkkkkim => 28 NİSAN

Nurecrin => 30 NİSAN

sercem1 => 30 NİSAN

kırmızı gören mayısa sarkan hamiş adaylarımız :KK50:

(umarım nisan sonunda bir sürpriz olur kızlarrr

nrkny

rosesoulcan => 3 NİSAN

sener => 6 NİSAN

kimim85 => 6 NİSAN (ortalama  )

deniz_yyy => 9 NİSAN

sendrom01 => 10 NİSAN

tekasur

inşallah hayırlısı diyorum bakalım hamılemıyım değilmiyim............ değişik bır duygu..

hemen ekliyorum sizide

uzuldum yani beni neden eklememissiz amma ben saniyordumki varim orda yokmusum 30nihsanda

varsın olmazmısın nisanı seninle kapatacağız

bu ay da mart ayı gibi nisan sonuna doğrumu alacağız haberleri şöyleee ard arda hamiş haberleri gelseee ne güzel olurrr:KK49:

burdayım canım benim :KK70: bende gidiyorum yarın doktora inşallah iyi şeyler duyarız canım yaa sende durumlar nasıl ?

iii diyemem cnm benim adetim bitti ama karnım hala şiş bazı belirtiler var bende doktora gidicem bugün gidemedim havadan dolayı inşş kötü bi şey yoktur en ne yaptın

ben bu ay umutlu değilim.. eltim erken doğum yaptı cumartesi günü neyse ki ilk çocuk gibi küveze girmedi. ona yardıma vs. gidiyorum annesi bakmaya gelmiyor kardeşleri de ... kayınvalidem gidiyor ama o da bir yere kadar kalp ve şeker hastası yani o da tam bakamıyor.. 15 aylık ilk bebeği diğeri de küçücük işte ben oğlumla gidip elimden geleni yapmaya çalışıyorum... birde 6 gün fitil tedavim var kısaca bat 28 kırmızılar gelir kesin hala bitmedi adetim de zaten.. bu aya umudum kalmadı :KK53::KK53:

Son düzenleme:
iii diyemem cnm benim adetim bitti ama karnım hala şiş bazı belirtiler var bende doktora gidicem bugün gidemedim havadan dolayı inşş kötü bi şey yoktur en ne yaptın

valla canım ben gittim bugun oyle ustunkoru anlattım ultrason ve kan istedi kanı verdim ultrason cuma gunu bakalım sonuçlar ne cıkcak sende bi an evvel gitmeye bak canım yaa inşallah iyi şeyler duyarsın canım yaa ama git yani ihla etme

Ayyyy inş canım inş valla çok heyecanlanıyor insan:)))

evet birde daha hamiş göbişi yapamadık kimseyeee :KK43:

yarın gideceksin değil mi mutlaka

ben bu ay umutlu değilim.. eltim erken doğum yaptı cumartesi günü neyse ki ilk çocuk gibi küveze girmedi. ona yardıma vs. gidiyorum annesi bakmaya gelmiyor kardeşleri de ... kayınvalidem gidiyor ama o da bir yere kadar kalp ve şeker hastası yani o da tam bakamıyor.. 15 aylık ilk bebeği diğeri de küçücük işte ben oğlumla gidip elimden geleni yapmaya çalışıyorum... birde 6 gün fitil tedavim var kısaca bat 28 kırmızılar gelir kesin hala bitmedi adetim de zaten.. bu aya umudum kalmadı :KK53::KK53:

hayırlısı bazende böyle engeller çıkıyor insanın karşısına ama bir iyilik var ucunda allah gönlüne göre versin

merhaba arkadaşlar ben de yeni katıldım aranıza benim son regl tarihim 6 mart henüz hastalanmadım 2 ay oldu çocuk düşüneli cumaya kadar beklemeyi düşünüyorum inş hamişimdir

Özlemcim sen merak etme canım hamiş göbeği yapacaksın allahın izniyle hemde burdaki herkese:))) vedeeee kendine tabiki.

merhaba arkadaşlar ben de yeni katıldım aranıza benim son regl tarihim 6 mart henüz hastalanmadım 2 ay oldu çocuk düşüneli cumaya kadar beklemeyi düşünüyorum inş hamişimdir

Bayağı olmuş bi idrar testi yapsana evde valla ben olsam çatlardım duramazdım iyi beklemişsin yani:) bu arada hoş geldin aramıza.

Hergün foruma girip-çıkıyorum.hamiş haberi yok.bu arada yedikolik ne durumdasın?

Bayağı olmuş bi idrar testi yapsana evde valla ben olsam çatlardım duramazdım iyi beklemişsin yani:) bu arada hoş geldin aramıza.

hoşbulduk, ya geçen ay biraz erken davrandım günüm geçmeden test yaptım negatif çıkınca hayal kırıklığına uğradım biraz şimdi korkuyorum

X