Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

bemcede erken ben bekleyemedim ilk tetimi cuma gunu yapmistim a negatif cikti tabiki... persembe gunu yapalim hep birlikte bakalim :-):-):-)

pazartesi birlikte test yapalimmi diyordun bana :-):-):-)

ben daha yapmadım test canım sözümü tutarım ben yapalım ama normal testlerde çıkmaz erken gebelik testi almamız lazım yada 2 gündaha bekleyip normal testte yapalım bu arada belim sırtım kopuyor

ben daha yapmadım test canım sözümü tutarım ben yapalım ama normal testlerde çıkmaz erken gebelik testi almamız lazım yada 2 gündaha bekleyip normal testte yapalım bu arada belim sırtım kopuyor

erken gebelik testi nasıl oluyo ki.ben bilemedim onu:)
ondan alalım da hep beraber yapalım yarın sabah hadi:))

bu ay pek çok yönden senin için ilklerin ayı. bilmem farkında mısınnn??? ben çok ümitlendim, Allahım inşallah boş yere değildir

İnş canmm inş eğer hamileysem mucizeye inancam
:KK52:

kızlar merhaba;
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.o kadar iyisinizki...çok zor günler geçiriyorum etrafımda tek bir arkadaşım yok.dün doktora gittim bebeğimin kalp atışlarını duyduk.ama kanama hala devam ediyor kese dışında.doktor herşey normal kanamanın keseye zararı yok desede içim içimi yiyor..ah şu kan pıhtılaşması illeti yok mu...hergün iğne vuruyorum kendime,bide iç kanama yapıyor içerde..meleğim beni bırakmasında varsın olsun.sabaha kadar ağladım beni bırakması diye...eşim işte çalışıyor.bir kap yemek yapanımız yok...mecburen kalkıyorum kanaya kanaya yapıyorum....çok uzun yazıp moralinizide bozmak istemem.

sizleri çok seviyorum....Allah hepinize hayırlı evlat nasib etsin...bir an önce....

Rabbim yardımcın olsun canmm doktor kontrolündesin nasıl olsa moralini bozma stres yapma bunların hepsi kanama yapıyor olabilir. Yemek te yapma eşin gelirken getirsin bişeyler yada bi yumurta kırın,bi makarna yapın idare edin işte hiçbirşey senden ve çocuğundan daha önemli değil yaa

kızlar almamanızı tavsiye ederim.doğru sonuç vermiyor.20 tl verdim.öküz gibi hamile değilsin yazıp beni üzdü o kadar.
kan testi yaptırın yahu yoksa yok varsa var:emir_bebek:

kızlar almamanızı tavsiye ederim.doğru sonuç vermiyor.20 tl verdim.öküz gibi hamile değilsin yazıp beni üzdü o kadar.
kan testi yaptırın yahu yoksa yok varsa var:emir_bebek:

ne zaman yapmıştın ve negatif sonuç aldın? bende aldım, dün yaptım negatif sonuç aldım ama hala içimde bir ümit var...

nasıl yani ,annenle aynı binadasın kv 10 dakka hadi arkadaşı gectim onlar neden gelmiyor :KK43:(( üzüldüm .

evlenince başka bir semte geldik.arkadaşlarım orada kaldı.çok vefalılar semt arası on dk gelmeseler bile ararlar belki dedim.bi-iki ben aradım sonra kimseden ses çıkmayınca vazgeçtim.kayınvalidem bana 10 dk uzakta....ne yazıkki gelmiyor..annem apartmanın üst katında oturuyor.oda çalışıyormuş....

ben oğlumda adetimden 3 gün önce normal test ile öğrenmiştim çok silik bir şekilde çıkmıştı. O yüzden çarşamba sabahı yapmayı düşünüyorum normal test ile

ne zaman yapmıştın ve negatif sonuç aldın? bende aldım, dün yaptım negatif sonuç aldım ama hala içimde bir ümit var...

ahh canım inanmayın siz onlara....adete 6 gün kala aldım negatif çıktı.adete bir gün kala aldım negatif çıktı.ona vereceğiniz para ile özelde hemencik kan testi yaptırıverin.sonuç negatifse acı oluyor ama en azından muallakta kalmazsınız.

nasıl yani ,annenle aynı binadasın kv 10 dakka hadi arkadaşı gectim onlar neden gelmiyor :KK43:(( üzüldüm .

herkesin kendine göre işleri var işte...ne zaman sorsam işleri var...dün de kanamam olduğunda haber bile vermedim.atladım taksiye gittim geldim...

herkesin kendine göre işleri var işte...ne zaman sorsam işleri var...dün de kanamam olduğunda haber bile vermedim.atladım taksiye gittim geldim...

Canım rabbim yardımcın olsun, inan insan zor gününde yalnız başına ayakta durmayı öğreniyor, zor olsa bile sen güçleniyorsun şu an ve güçlenmeye devam edeceksin, hayat ve tecrübeler bize herşeyi öğretiyor ve güçlendiriyor, sen gönlünü ferah tut, stres yapma dualarımız seninle rabbim bebeğini kucağına alıp göğsüne basmayı nasip etsin...

yok cnm benim sakasina diyorum oyle.. carsamba sabah yapalim normal test ile :-):-)

canim yaaaa... insan yalniz basina doguyo istee.. yalniz yalniz da.. Allah yardimxin olsun.. bebegin sana tutunuyor iste doktor da sana umit vermis icini ferah tut canim.. bak nice insanlar lanama ile dogum yapmis.. umidini yitirme.. bebeginide uzme..

ben oğlumda adetimden 3 gün önce normal test ile öğrenmiştim çok silik bir şekilde çıkmıştı. O yüzden çarşamba sabahı yapmayı düşünüyorum normal test ile

ben de oğlumda adetimden önce öğrenmiştim ama kaç gün önceydi emin değilim. aslında ben de bekleyebilirim ama pek bi heyecan yaptım nedense:) yarın sabahki ruh halime bağlı olarak belki yaparım test belki yapmam.

X