Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım bekle ozaman belli olmaz idrar da çıkmayabilirde hayırlısı diyelim 3-5 gün bekle olmazsa ozaman tekrarlarsın

evet evet kesinlikle, sabretmek lazım.
pedimi taktım nolur nolmaz ve temizliğe girişicem biraz ben de..
evle haşır neşir olmak istiyorum
karın ağrılarım yoğun..

evet evet kesinlikle, sabretmek lazım.
pedimi taktım nolur nolmaz ve temizliğe girişicem biraz ben de..
evle haşır neşir olmak istiyorum
karın ağrılarım yoğun..

Çok yorma kendini tutunma kanaması ise kötü birşeye neden olma öyle üzerinden alıver işte temizlik herzaman yapılır

kızlar ben hala hasta olmadım 10 gün oldu ve herşey negatiiiff :))

pazartesi doktora gitsen diyorum

pazartesi doktora gitsen diyorum[/QUOTE]

pazartesi tatile gidicem o değil benim mide bulantısı kasık ağrısı falan hep geçtii..

canım kadın vücudu adet oldugu anda diğer ay gebelik hazırlığı için hazırlanmaya başlarmış.13.günü agrıması normal.vucüt döllenme olursa eger bunun için gebeliğe vücudu hazırlıyor.bu yüzden adet ve gebelik belirtileri aynı.

bugün 13.günüm göğüs ağrılarım başladı...daha çooook var gün sayıyorum

yedikolik canım inşallah mayısa olur bebiş haberin bende adet oldum yaa bahar temizliği vs. kurabiye falan duramıyorum iş yapmadan.. nasılsa bebek yok diye rahatt rahattt iş yapıyorum form çaylarımı da gönül rahatlığı ile içtim kahve keyfi de yapacağım.. söksün adetim diye kekik çayı falan içtim.. ayy dünya varmış özlemiştim o tip çayları içmeyi..ağır da kaldırdım işte yaptım. zaten benim sanırım aksayacak bu ay.. çünkü kaşıntı ve yanmadan dolayı vajinal fitil kullanacağım 6 gün boyunca akşamları.. adet bitiminden sonra tabii.. inşallah biter de hemen başlarım fitile.. sonra çalışmalara devam bakalım oğlumun doğum gününden sonra müjdeler olacak mı :)) 28 nisan bat :) 7 mayısta boncuğumun doğum günü artık kardeşi olması için hiçbir sebep yok 3 yaşında olacağız tamm hayırlısı olsun diyelim en güzeli.. nisanda da mayısta da sizden güzel haberler duyalım inşallah kızlar örgüye de veriyorum kendimi ben bir de daha ne olsun sıkıntıdan bir şeyler yapmak iyi oluyor aklından çıkıyor bebiş fikri

arkadaslar benımde bat 7 nısandı fakat ben dun 5 nısanda adet oldum onumuzdekı ay olur ınsallah ılk ay denememızdı rabbım herkese hayırlı evlatlar nasıp etsın

ya kızlar ben adet olmuştum dün bitti ama benim karnım hala şiş hassas arada sağ ve sol kasığıma ağrı giriyo en sevdiğim yiyeceklerden artık miydem bulanıyo yemek yedikten sonrada bulanıyo afedersiniz ama kabızlığım devam ediyo kendimi farklı hissediyorum adetim ilk 2 gün yoğundu soraları azalmaya başladı aklım karışık bana bi öneride bulunur musunuz ne yapmalıyım

geçen ay benim öyleydi kimyasal gebelik oluşmuştu. hiç test yaptın mı

geçen ay benim öyleydi kimyasal gebelik oluşmuştu. hiç test yaptın mı

evet ama negatiff bşey çıkmıyo yok bişey diyorum kendi kendime ama farklılık var ani hareket bile yapamıyorum çok uyuşuk oldum sence kan testi yaptırıyım mı cnm ne yapıcağımı bilmiyorum bu arada kimyasal bebek nasıl oluyo

yedirenk79 canım hayırlısı ile inş mayısta hamile kalırsın Rabbim en güzel hayırlı vakitte nasip etsin inş sana ve hepimize ..

kızlar şunu farkettim ben her ay adet tarihimi telefona not alırım takvime yani..günü gününe olmasada iki üç gün gecikmeyle olurdum benim düzenim buydu fakat ne zaman bebek çalışmasına başladık oldukça gecikmeler oldu baya değişti regl düzeni.. bir yıllık tarihlere bakıyorum eylülden bu yana baya değişti..stresten düzen müzen kalmıyo ya kızlar ama insanın pek elinde olmuyo işte :44:

stresten regl düzenin alt üst olduğu konusuna kesinlikle katılıyorum.

ben bugün regl oldum !!

ancaaaak, hoş bir duygu kapladı içimi. nedense gecikme yüzünden yaşadığım belirsizliğin düzelmesi mutlu etti beni.
bir sonraki ay için hevesim şimdiden geldi.

söz konusu ailemizi büyütmekse çocuk sahibi olma konusuyla ilgili her ayrıntı keyifli geliyor.
beklemek bile.

Kizlar selam yazamadim kac gun.Bende kirmizi gordum gelecek aya insallah,Uzuldum agladim ama simdi iyiyiyim

kızlar maalesef bende cuma günü kırmızıları gördüm bir kaç gün önce oldu hemde çok üzüldüm ama vardır her şeyde bir hayır dünden beri eşimle çok kavgalıyız eşimin ailesi yüzünden belki böylesi bizim için daha hayırlıdır mayısta dener miyiz bilmiyorum

Kizlar selam yazamadim kac gun.Bende kirmizi gordum gelecek aya insallah,Uzuldum agladim ama simdi iyiyiyim

as canım hayırlısı böyleymiş demek ki kendini üzmemeye çalış çünkü moral çok önemli bizler için,illaki üzülüyoruz ama inş önümüzdeki aya nasip olur hepimize..

deniz senin içinde hayırlısını nasip etsin Rabbim,tartışma olunca insanın canı bişey istemiyo zaten inş düzelir ..

kanda anlaşılıyor tabii değer düşük oluyor ama bekle istersen
orda biraz değer görüp 2 gün sonrada görmemek insanı daha da yıpratıyor.

insallah canım :) 5 yasında bı oglum var kardesının gelmesını sabırsızlıkla beklıyor

ailenizin daha da büyümesi dileğiyle
ilk gebeliğinde belirtiler neydi bize de biraz yol göstermeni rica edeceğim

stress yaptıkça regli de oyun oynuyor resmen bbende öyle diyorum bu duruma :))
belkş ay bitmeden sonuç alabilirsin :)

harikasın ya ne güzel düşünüyorsunn

bakış açın çok güzel ben bunu 14. ayda anca yakaladım herşeyin hayırlısı diyorum hepimiz için

iyi olmana çok sevindim..
yeni bir hazırlanma ayı bizleri bekliyor..

deniz canım eğer sizi bu sorun tartışmaya yönlendiriyorsa buna iizin verme mutluluğunuz daha önemli

kimim 85
mart topiğinde gördüm yazdıklarını gecikme olmuşmuydu

Son düzenleme:

canım biz o kadar mutluyuz ki kimse bize karışmasa ama onlar işin içine girince biz biz olmaktan çıkıyoruz ömür boyu onlara nasıl dayanacağım bilmiyorum kocamı çok seviyorum canımdan çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…