Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım biz o kadar mutluyuz ki kimse bize karışmasa ama onlar işin içine girince biz biz olmaktan çıkıyoruz ömür boyu onlara nasıl dayanacağım bilmiyorum kocamı çok seviyorum canımdan çok :KK43:

işte bu zor olan bunu düzeltebilecek tek etken eşin tabi aile yapısını bilmeden böyle klavyeden atıp tutmak kolay bizler burda dış kapıının mandalıyız ama sevgi varsa onu hiçbirşey yıkamaz ben buna inanır bunu söylerim

allahım gene geldim bu başlıklara. kocam askerde hala aklım hamilelikte. :KK1: bu ay 15-16-17. günler eşimin yanındaydım, acaba hamile miyim diye telaşa kapıldım. adetime daha 9 gün var. oysaki yanımdayken 7 ay hamile kalamamıştım. yumurtlamıyorum da zaten pkoluyum. ah ah bu stres bizi mahvediyor.

gece gece burnuma domates ekmek kokuyoduu :-):-) evdede ekmekde yoktu esim gitti ust kattan kv den aldida geldi bu saatte yedim:-):-) yavas ye diyo hic bisey yememis gibi yedim.. sonra bide tost yedim.. halen dahada birseyler yemek istiyorum ama neee :-):-) herkescikler uyumusss.. biz esimle.kickboks izliyozzz daa :-):-)

herkese hayirli geceler... sabah gelecek olanlara hayirli sabahlar veee mutlu haftasonlariiiii.. yeni haftada yeni hamile haberleri almak umidiyleeee..

iyi olmana çok sevindim..
yeni bir hazırlanma ayı bizleri bekliyor..

kızlar maalesef bende cuma günü kırmızıları gördüm bir kaç gün önce oldu hemde çok üzüldüm ama vardır her şeyde bir hayır dünden beri eşimle çok kavgalıyız eşimin ailesi yüzünden belki böylesi bizim için daha hayırlıdır mayısta dener miyiz bilmiyorum:KK43:

as canım hayırlısı böyleymiş demek ki kendini üzmemeye çalış çünkü moral çok önemli bizler için,illaki üzülüyoruz ama inş önümüzdeki aya nasip olur hepimize..

deniz senin içinde hayırlısını nasip etsin Rabbim,tartışma olunca insanın canı bişey istemiyo zaten inş düzelir ..

kanda anlaşılıyor tabii değer düşük oluyor ama bekle istersen
orda biraz değer görüp 2 gün sonrada görmemek insanı daha da yıpratıyor.

KIzlar cok tesekkur ederim.Ne yapalim bu ay da boyle geceekmis demekki.Adettimde gecikme olmamisti canim

ailenizin daha da büyümesi dileğiyle
ilk gebeliğinde belirtiler neydi bize de biraz yol göstermeni rica edeceğim

stress yaptıkça regli de oyun oynuyor resmen bbende öyle diyorum bu duruma :))
belkş ay bitmeden sonuç alabilirsin :)

harikasın ya ne güzel düşünüyorsunn

bakış açın çok güzel ben bunu 14. ayda anca yakaladım herşeyin hayırlısı diyorum hepimiz için

deniz canım eğer sizi bu sorun tartışmaya yönlendiriyorsa buna iizin verme mutluluğunuz daha önemli

kimim 85
mart topiğinde gördüm yazdıklarını gecikme olmuşmuydu

KIzlar cok tesekkur ederim.Ne yapalim bu ay da boyle geceekmis demekki.Adettimde gecikme olmamisti canim

Arkadaslar adetim bu sabah geldi. 1 gün erken ana artık düzene giriyor galiba :) ozlemcim beni listeden cokarabilirsin. Cok heyecanliyiz esimle, bu ay hayirlisiyla çalısmalara basliyoruzzz :)) hepinize iyi haftasonlarıii

kızlarrr gunaydınn.. yumurtlama gunlerım gectı sanırsam.... 15ınden sonra adet olacagım acaba calışmalara son versemmı yoksa son gune kadar devamm m.ı..:26:

kızlarrr gunaydınn.. yumurtlama gunlerım gectı sanırsam.... 15ınden sonra adet olacagım acaba calışmalara son versemmı yoksa son gune kadar devamm m.ı..:26:

YUmurtlamadan tam emin degilsen çalısmaları bırakma bence, her ihtimali değerlendir :)

Gebelik için düzenli ilişki önemli bence bırakma herkesin yapısı farklı sonuçta yumurtlama vardır mutlaka ama onu biz bilemeyiz canım işini garantiye al sen örn benimde yumurtlama dönemimde bazen bi gün bazende iki yada üçgün ateşimin çıktığını farkediyorum yani kolay değil anlamamız.

kızlar hamile olduğumu 4 gün önce öğrendim ilk beta hcg değerim 13.81 2 gün sonraki değer 61 buraya kadar her şey güzel fakat progesteron 0.5 çıktı. doktor bekliycez dedi. sizce bu ne demek oluyo kızlar. çok moralim bozuk
Bilenler bana yardımcı olun nolur

işte bu zor olan bunu düzeltebilecek tek etken eşin tabi aile yapısını bilmeden böyle klavyeden atıp tutmak kolay bizler burda dış kapıının mandalıyız ama sevgi varsa onu hiçbirşey yıkamaz ben buna inanır bunu söylerim

eşim bitane zaten canım o her zaman toparlar şükür bugün gittiler her şey düzelmeye başladı.bu ay yine başlıyoruz çalışmalara benim yeni beklenmeyen adet tarihim 2 mayıs:)

selam kızlar bayadır girmedim moralim bozuk oldugu için düzeldim simdi şükür bende şu kanamaya taktım kafayı ya benim 3 ünde kanamam basladı dun bitti geçen ki düşüğümde kanamam daha cok sürmüştü ama bu kez bitti hemen anlamadım valla bakalım hayırlısı

kızlar sizden başka dostum yok me yazıkki..kanamam yinebaşladı..dua edin bana nolur...

kızlar sizden başka dostum yok me yazıkki..kanamam yinebaşladı..dua edin bana nolur...

NuRdancim Allah yardımcın olsun canım :KK43: yat dinlen sakın kendini yorma. Dr unun haberi var değil mı canım? Onun tavsiyelerine uy. Ümidini kaybetme. Hamilelik boyunca ara ara kanaması olup sağlıklı bebek doğuran pek cok anne var. Ornegin benim annem :) İnşallah sen de sağlıklı bir sekilde bebeğini kucağına alacaksın canım. Dualarım seninle.

kızlar hamile olduğumu 4 gün önce öğrendim ilk beta hcg değerim 13.81 2 gün sonraki değer 61 buraya kadar her şey güzel fakat progesteron 0.5 çıktı. doktor bekliycez dedi. sizce bu ne demek oluyo kızlar. çok moralim bozuk
Bilenler bana yardımcı olun nolur

Canım benim bir arkadaşımın aynı olmuştu, eğer progesteron hormonun yükselmez ise o zaman takviye ilaç veriyorlar dışarıdan ilk üç ay kullandı arkadaşım şimdi 4.ayda çok sağlıklı o da bebeğide:))
sen gönlünü ferah tut, bu konudada bilgin olsun , ihmal etme gerekirse başka doktorada gidin...
iyi, haberlerini bekliyorum....

kızlar yarın doktora gidicem neden belirtiler hala devam ediyo diye inşş bi sorun yoktur dua edin kızlar yaaaa :KK43:(((((((

nurdancım canım benim RABBİM yüzüne baksın inşallah meleğinde sende iyi ol yat dinlen strese sokma kendini bol bol dua edicem sana ve bebeğine inşallah sağlıca kucağına alıcaksın buna inan ve dua et.burda birbirimizi tanımıyoruz ama buraya o kadar alıştım ki sizlere üzüntülerimizde sevincimizde birbirimizin yanında oluyoruz gerçekten burası iyi hissettiriyo insana.ne kadar rahatlatır bilmiyorum ama hep yanındayız dualarımız sana seninle üzme kendini hersey düzelcek

X