Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Nursaycimmm sen buyuk ihtimalle yarin ceya persembe yumurtlayacaksin. Bu 3 gun olmasa bile sali ve persembe calisma olursa zamanlamasi mukemmel olur. Hadi insallah canim, heyecan olacak tabii nylmz dogru soylemis boyle olmasi daha guzel :)))

Nylmzcim tam fenomen haha gunlerce yumurtam da yumurtam diye tutturmustum :)) tam denemeye basladigim ay hain yumurta olgunlasmamisti, kesin benim de stresten etkilenmistir. ovu testi olmasa asla gununden emin olamazdim. Sen de al kullan ben de tavsiye ediyorum. Laboquick marka hem guvenilir hem hesapli. Insallah hic getek kalmaz bu aydan tutmustur.

Evettt evetttthamileyim galiba hala inanamiyorumdaa:):)Senidebekliyorum bak birlikte yola ciktik>olsun ama sen guzel kilo da veriyorsun daha da iyisin benden.....

Sagol tatlim hepimiz hayirlisiyla anne olucaz insallahhhh:)

Ediyorum tatlim etmez miyin hic:)

Sagolsain canim/.Sen nasilsin?En son film cektiriyordun?

Canim benim yumurtlamadan sonra ara ara akintim devam etti.O kuru doneme daha yeni gectim sayilir.Belirti olarakda birseyim yok yaa:KK1:Yalniz iste dun degil gecen aksam hafif kan geldi iskilllendim bende.Sabahina ovu testi yaptim pozitif gebelik testide cook silik cikti.Bugunde idrari tam tumadadim icin yine baya silikti gece tuvalete kalkiyorum hep:KK43:Dun iste bide kahve akintim oldu.Korluyorum aslinda.Bugun o kahvelik sanki sari gibi bilmiyorum artik.Yarin kendi doktoruma gidecegim...

Kizlar benim inanamama sebebim testteki deger araligi 2-3 haftadegerleri bile 300 lu biseyler ondan canim sikilmisti.Sagolun rahatlattiniz.

hayatım rahat ol bak bu arkadaşımın kan testi onun değeri 213 gibi bişey çıkmıştı evet ama regli geçtiği vakitti, bu testi koyuyorum ki referans aralığı görebilesin.

$test s.jpg

Nursaycimmm sen buyuk ihtimalle yarin ceya persembe yumurtlayacaksin. Bu 3 gun olmasa bile sali ve persembe calisma olursa zamanlamasi mukemmel olur. Hadi insallah canim, heyecan olacak tabii nylmz dogru soylemis boyle olmasi daha guzel :)))

Nylmzcim tam fenomen haha gunlerce yumurtam da yumurtam diye tutturmustum :)) tam denemeye basladigim ay hain yumurta olgunlasmamisti, kesin benim de stresten etkilenmistir. ovu testi olmasa asla gununden emin olamazdim. Sen de al kullan ben de tavsiye ediyorum. Laboquick marka hem guvenilir hem hesapli. Insallah hic getek kalmaz bu aydan tutmustur.

bende oyle düşünüyorum canım kısmetse bu akşam ve perşembe düşünüyorum. Aslında perşembe sabah olsa daha iyi olur da bakalım olur mu bilmiyorum sabah sabah, afyon patlamadan işe gitmeye çalışırken becerebilir miyim görücez :)

bende oyle düşünüyorum canım kısmetse bu akşam ve perşembe düşünüyorum. Aslında perşembe sabah olsa daha iyi olur da bakalım olur mu bilmiyorum sabah sabah, afyon patlamadan işe gitmeye çalışırken becerebilir miyim görücez :)

Ben hep sabah calisdim seker bu ay.Daha da iyi olyuor.Hatta cokda yatmadim 20 dk anca uzandim.Annemlere ev tutacaktik hattakalkip sabah sabah gezindim bile:)

Son düzenleme:

Ben hep sabah calisdim seker bu ay.Daha da iyi olyuor.Hatta cokda yatmadim 20 dk anca uzandim.Annemlere ev tutacaktik hattakalkip sabah sabah gezindim bile:)

evet canım herkes sabah çalışmasının daha iyi olduğunu söylüyor zaten. Bakalım bugun akşam olacak da perşembe sabah olsa daha iyi olur, hem akşam olması geç de olabilir yani.

kızlar Allah hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah..1 hafta önce bende hamile olduğumu öğrendim ama meğerse kimyasal gebelikmiş düştü. İnşallah Allah bundan sonra sağlıklı bir gebelik nasip etsin bana ve hepimize...Ama tabi önce 3 ay beklemem lazımmış doktor vücudumun kendini toparlaması lazımmış dedi..:KK5:

hatunlar şimdi bu ovi testinde koyu çizgiyi gördüğümüz gün ve ertesi gün mü çalışcaz yoksa koyu çizgiyi gördükten bi gün sonra ve ertesi gün mü ??? yani bugün koyu çizgi çıktı diyelim çalışma bugün ve yarın mı yoksa yarın ve ertesi gün mü ??? nasıl ayarlıcaz öğreneyimde ona göre önümüzdeki ay tam denk gelsin, belki bunca zamandır yumurtlamayı kaçırıyorumdur :KK43: belki de benim bitti deyip çalışmayı bıraktığım zamanlar çatlıyodur yumurta ama o zaman adette gecikmez miydi sonuçta yumurta çatladıktan tam 14 gün sonra adet oluyoruz ve benim takvimime göre bat ve yumurtlama günüm eşleşiyo üf ya ne biliyim kafa ambalaj oldu adet olup yumurtanın çatlamaması durumu olur mu yani sonuçta yumurta çatlıyo ki adet oluyoruz :KK43: ben en iyisi şu testi alayım ama çalışma günleri hakkında bilgilendirin ya kızlar

Son düzenleme:
ahahahah çok tatlısın yaa. inşallah görüşücez :)

kızlar bu arada bugun buyuk gün ovülasyon testim dün ve bugun karşılaştırmalı koyuyuorum size. BU akşam çalışma olacak çok heyecanlıyım. Sanki hayatımda ilkkez yapıcam yani o derece :)))

Eki Görüntüle 767704

ya bir ginde cizgilerdeki bu degisim beni acaip sasirtmisti masallah sende de bariz gorunuo. benim ustunden 7 gun gecti acaba ovu. testi yapsam belli eder mi hamileligi ne dersin??? bu arada kasiklarimda agri var hatta yumurtlamadan beri yumurtladigim gunku batma devam edio ama goguslerde en ufak bir sey yok hatta resmen pelte oldu mayisti :)

battaşım nerelerdesin iştesin galiba ne var ne yok var mı kayda değer bi gariplik :)

cnm az evvel nurrsaya yazdim kasiklarda agri var o tmm ama isyerimde klimadan usutmeden de olabilir diyip umutlandirmiorum kendimi hatta dun gece adet oluorum dedim o derece sancilandim ama is memislere geldi mi en ufak bir sizlanma yok hatta normalde serttir bildigin jole kivaminda hissiyatsz duruolar :) diorum kiii aceepp yarin bir ovu. test patlatsak mi ne dersin cok mu erkennnnn. sende neler varrrr

Son düzenleme:
kızlar Allah hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah..1 hafta önce bende hamile olduğumu öğrendim ama meğerse kimyasal gebelikmiş düştü. İnşallah Allah bundan sonra sağlıklı bir gebelik nasip etsin bana ve hepimize...Ama tabi önce 3 ay beklemem lazımmış doktor vücudumun kendini toparlaması lazımmış dedi..:KK5:

Allah en kisa zamanda tkrr. nasip etsin, hayirlisiyla kucaina versin cnm, gecmis olsun

hatunlar şimdi bu ovi testinde koyu çizgiyi gördüğümüz gün ve ertesi gün mü çalışcaz yoksa koyu çizgiyi gördükten bi gün sonra ve ertesi gün mü ??? yani bugün koyu çizgi çıktı diyelim çalışma bugün ve yarın mı yoksa yarın ve ertesi gün mü ??? nasıl ayarlıcaz öğreneyimde ona göre önümüzdeki ay tam denk gelsin, belki bunca zamandır yumurtlamayı kaçırıyorumdur :KK43: belki de benim bitti deyip çalışmayı bıraktığım zamanlar çatlıyodur yumurta ama o zaman adette gecikmez miydi sonuçta yumurta çatladıktan tam 14 gün sonra adet oluyoruz ve benim takvimime göre bat ve yumurtlama günüm eşleşiyo üf ya ne biliyim kafa ambalaj oldu adet olup yumurtanın çatlamaması durumu olur mu yani sonuçta yumurta çatlıyo ki adet oluyoruz :KK43: ben en iyisi şu testi alayım ama çalışma günleri hakkında bilgilendirin ya kızlar

cnm testlere cok pra verme bnmkinden al g.gidiyor l.quick 25tane 20tl falandi bu biiirrr. Ikincisi bana da Nursayyy solemisti ilk denedim bu ay cift gordugum gece ve ertesi gece calistik ama elinizden gelirse 3. gece de dene taaabiiiii

Canım tebrik ederimm çok yoğun bi iş günü geçirdim ama hep aklımdaydın şimdi gördüm.. İnşallah ikiye katlanıcak Allahın izniyle. İyi bi doktor bul kendine şöyle moral bozmayan biri olsun.. Şu ovu testleri süper bileş sen hep diyodun bi türlü düzenli kullanmıyorum bu ay kullanıcam diye ne güzel oldu işte. Bizde topidikle 50 tane sipariş vermiştik bissürü duruyo evde :)))

Ünlügülcüm senide merak ediyoruz teslerin sonuçlandımı inşallah bi problem yoktur yada çözülebilecek bi problem vardır Allahın izniyle

benim gebelik için çalışmalar kasımda başlıycak. düşük yaptığım için. Allah herkese nasip etsin inşallah..

Son düzenleme:
cnm az evvel nurrsaya yazdim kasiklarda agri var o tmm ama isyerimde klimadan usutmeden de olabilir diyip umutlandirmiorum kendimi hatta dun gece adet oluorum dedim o derece sancilandim ama is memislere geldi mi en ufak bir sizlanma yok hatta normalde serttir bildigin jole kivaminda hissiyatsz duruolar :) diorum kiii aceepp yarin bir ovu. test patlatsak mi ne dersin cok mu erkennnnn. sende neler varrrr

varya tıpkısının aynısı :) ben pazar gecesi çok sancılandım eşim acile götürecekti dur dedim ilaç falan verirler iğne yaparlar riske atmayayım o derece sancı çektim ilk önce ağrı belimde başladı belim kütük gibi oldu ardından sol kasıkta sancı başladı hemen ardından karnım davul gibi oldu ve sancı tüm kasık ve karın bölgeme yayıldı geceyi sıcak su torbasıyla geçirdim ardından pazartesi sabahta sırt ağrısıyla uyandım özellikle sol kasığımda sancı vardı tabi bu arada pazar gecesi yapılacak çalışma güme gitmişti hadi dedim bi umut pazartesi çalışalım belki geç yumurtlarım falan diye ya canım ilişki sırasında sol kasığımda öyle bir sancı oldu ki anlatamam yani bebek derdi olmasa yarım bırakacaktım ne bileyim ya 10 aydır evliyiz böyle bi şey yaşamadım sancılandığım pazar gecesi de nasıl anlatayım böyle adetin 2.günü birden yoğunlaşırda sancın pik yaparya hani makata kadar zonklama olur aynı öyle bişeydi sanırım bende üşüttüm eşimle alabalık çiftliğine gitmiştik baya soğuktu bi de sabah banyo yapmıştım sanırım o gün epeyce üşüttüm acaba bu üşütme olumsuz etkiler mi bilemiyorum zaten önümüzdeki ay kesin ovü testine başlıyorum böyle olmayacak ha bide şu an baya sarı akıntım var epey üşütmüş galiba yumurtalıklar sağlıksız olunca zaten dölde tutmuyomuş gitti bu ayda :KK43: ha bu arada ovüde anlamak için bi 3-4 gün daha beklemek lazım bildiğim kadarıyla bata 3-4 gün kala belli oluyomuş erken yapıp moral bozmak yok ben senden ümitliyim bu ay tam gününde çalıştın olacak inşallah :)

Son düzenleme:
varya tıpkısının aynısı :) ben pazar gecesi çok sancılandım eşim acile götürecekti dur dedim ilaç falan verirler iğne yaparlar riske atmayayım o derece sancı çektim ilk önce ağrı belimde başladı belim kütük gibi oldu ardından sol kasıkta sancı başladı hemen ardından karnım davul gibi oldu ve sancı tüm kasık ve karın bölgeme yayıldı geceyi sıcak su torbasıyla geçirdim ardından pazartesi sabahta sırt ağrısıyla uyandım özellikle sol kasığımda sancı vardı tabi bu arada pazar gecesi yapılacak çalışma güme gitmişti hadi dedim bi umut pazartesi çalışalım belki geç yumurtlarım falan diye ya canım ilişki sırasında sol kasığımda öyle bir sancı oldu ki anlatamam yani bebek derdi olmasa yarım bırakacaktım ne bileyim ya 10 aydır evliyiz böyle bi şey yaşamadım sancılandığım pazar gecesi de nasıl anlatayım böyle adetin 2.günü birden yoğunlaşırda sancın pik yaparya hani makata kadar zonklama olur aynı öyle bişeydi sanırım bende üşüttüm eşimle alabalık çiftliğine gitmiştik baya soğuktu bi de sabah banyo yapmıştım sanırım o gün epeyce üşüttüm acaba bu üşütme olumsuz etkiler mi bilemiyorum zaten önümüzdeki ay kesin ovü testine başlıyorum böyle olmayacak ha bide şu an baya sarı akıntım var epey üşütmüş galiba yumurtalıklar sağlıksız olunca zaten dölde tutmuyomuş gitti bu ayda :KK43: ha bu arada ovüde anlamak için bi 3-4 gün daha beklemek lazım bildiğim kadarıyla bata 3-4 gün kala belli oluyomuş erken yapıp moral bozmak yok ben senden ümitliyim bu ay tam gününde çalıştın olacak inşallah :)

Hiç belli olmaz o ağrılar yerleşme ağrıları da olabilir, ama adet olursan ve yumurtayı yorduysan adetin 5.günü soğan kürüne başlıosun şekerim sonra incir kürüyle tertemiz oluo yumuşların... benim bu ilk denemeydi ilk denemeden tutar mı bilmem bakalım Allah bilir. Geçen ay tahmini ovu. günüyle yaptım ama meğer adet günüm şaşmış demek ki ovu. da şaştı. Bu ay nolcak bakalım. demek bekle diosun o halde 03.08.2013 benim test günümdür 5 gül kala yapayım dayanamıcam :)

koyu çıkan günler ve hemen ertesi günü çalışırsan tüm yüksek olasılıklı günleri değerlendirmiş olursun. benim 2 gün koyu ardından silik çıkmıştı. ilk koyu gün çalışmadım, 2. koyu gün ve sonrası silik gün akşamı çalışma oldu. ama sabah vakti olanlar sabah çalışsın dedikleri doğru spermler daha kaliteli daha hareketli oluyormuş.

Aysbozcum evet bir sürü bir sürü ovu testim var evde benim de :) hamilelik isteyen arkadaşlarıma vereceğim. inşallah onlara da uğurlu gelir.

X