Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

ahahahahaha eşin de bir alem canım :) valla bence yarın sabah deneseniz daha iyi dicem ama olur mu olur belki de eşin haklıdır. Bir ay da böyle deneyin ne çıkar :) İnşallah tutar bu ay cnaım yaa

Bencede ne bu canim 12 saate bir:):):)Yarin sabah bencede uygun ama oruc tutayim demistim onu hatirlamis olmaz yarin sabah oruc olacaksin diyor bu aksam diyor:)Ben ikna ederim onu napiyim tutmam bir gun daha

kür bence uygulayın kızlar.sonuç olarak şansı artırıyor.streste yapmayın biliyorum zor oluyor ama..hakkınızda hayırlısı olsun olur inşAllah :)

canım nasılsın ??? ben bugün doktora gittim...cok sükür ikili testim temiz cıkdı...bebegim simdilik iyi...takla atıp duruyordu :)) ben sormadan doktor erkek dedi..buda pıpısı dedi...tabi esimin agzı kulaklarındaydı :)) ben anlamadım bu pipisi dedi de cıkaramadım :)) kız erkek hic fark etmez yeterki sag saglim gelsin dünyaya İNSALLAH....darısı tüm istiyenlere İNSALLAH.........

ayyy canımm valla benimde içimden erkek geçiyordu ama söylemedim sana
sağlıcakla büyüsün,hayırlısıyla doğsun inşAllah
ağrılarını söyledinmi doktora peki?

Cnm tavsiyelerin için çok teşekkürler, bi hamile kalayım dile benden ne dilersen :))

Bu topicteki herkes, "hamilelik nasıl gidiyor" diye bir topicte buluşur inşallahhhhh

deneyimli hatunlar size bişey soracaktım.

benim ateşim genelde 36.5 ile 36.6 arasındadır. ovulasyon öncesi 36.8 oldu ve ovulasyon günümde 36.2 olmuştu. ovulasyon testi de kullanıyorum ordan biliyorum.

ovulasyondan sonra 36.8 oldu ve bugün 0vulasyonun 3. günü 36.8 ile 36.9 larda gidip geliyo.

hatta gün içinde 37.0 bile oldu bugün. sizce döllenme varmı? olmayınca ateş düşüyormu tekrar 36.5 mi olurdu mesela?

Cnm ben de baktım eşimi bunaltıyorum bu kez düşündüm hamilelik müjdesi verdiğimde onu şaşırtmamış olucam, en iyisi hesabını gizliden yapmak, onu da strese sokunca sperm kalitesi etkileniyor malum.

Cnm ben de baktım eşimi bunaltıyorum bu kez düşündüm hamilelik müjdesi verdiğimde onu şaşırtmamış olucam, en iyisi hesabını gizliden yapmak, onu da strese sokunca sperm kalitesi etkileniyor malum.

Haklisin aslinda.Hayirlisi demekten baska bir yol bulamiyoruz

hehehehe nasıl olduda icinden erkek gecti ?? anneme ablama yeni söyledim hamile oldumu zaten 3 aylık olduktan sonra kaynanama kayınbabama anneme ablama söyledim daha baska kimse bilmiyor :) ama ablamla annemde erkek olcak galiba demislerdi ama onlar belirti yok rahat hamilelik geciriyorum diye erkek düsündüler...ama biliyormusun bu hic dogru degilmis hani kızda bulantı olur erkekde olmaz kızda söyle olur erkekte olmaz felan filan bunlar dogru degilmis hic belli olmazmıs yani belirtiden anlasılmazmıs :) sen nasıl olduda erkek hissetin ?? :)) bence ama daha erken 13 haftalık daha..belkide birdaki gittigimde kız derler :) ama dedigim gibi hic fark etmez kız erkek...ama oglum olursa esim ali olcak diyordu sadece ali ek isim yok diyordu...cok dedim ali yigit olsun diye hayır diyordu :) dün ali yigit olsun dedi o sevincle :) bakalım hayırlısı ALLAH yavrularımızı sag saglim kucamıza almayı nasip eder İNSALLAH....

evet söyledim agrılarımı enfeksiyondan süpelendi bende dedim zaten 2 hafta önce geldigimde enfeksiyon cıkmısdı siz yokdunuz baska doktor vardı Lokosit 6 cıkmısdı dedim...hemen idrar tahlili yaptırdı dahamı yükseldi aceba diye sonra idrarim temiz cıktı...yok enfeksiyon gecmis dedi belli bol su icmissin dedi..cokmu yürüyorsun dedi evet dedim...zaten bebekde agrıtır sonucta büyüyor karnın genislemeye hazırlanıyor felan filan dedi ve cokda yürüdügünden dolayı agrı daha cok oluyor felan filan dedi.....yani sonuc olarak cok yürümemle alakalıymıs...bende artık daha az yürücem :) sen nasılsın haftayamı seker icin gitceksin doktora ??

Slm kızlarrr nasıl gidiyor çalışmalar:) bol bol hamiş haberi alırız umarım. Bende tam gaz doğum kontrol hapına devam ediyorum ilk etapta yan etkileri oldu ama şimdi alıştım ilk kutu bitmek üzere hayırlısı bakalım çalışmalara kendinizi germeden devam edin allah hepimize sağlıklı sıhhatli ve salih evlatlar versin en hayırlı zamanda inş:)

Kizlar gunaydin/Dun ovu testimde gulen yuzcikmisti.Bugunde cikacak saniyordum kilavuzda 2gun diyordu ama ayni saaatte ayni kosullarda yapmama ragmen pozitif cikmadi.Ama biz yine de sabah calistik.Orucuma yarin devam edicem artik napiyim.Aksam olsa gereksiz bir iliski olacakti cunku.Neyse yumurtlama donemim bugun itibariyle gecti heralde.Artik beklemesi kaldi:):):)

şeker yüklememi 30 temmuza verdi biraz daha zaman geçsin dedi.bende bişey demedim :)
valla bilmemki his işte o gün sana erkek bence diyecektim ama sonra demedim belki kız istersin hevesin kaçar diye :)
aman fazla yürüme ben daha yeni yeni yürüyüş yapıyorum doğuma kadar devam tempoya daha 3 kg aldım :)
sen kaçtasın

canım ben 61 bucuk 62 arası hamile kaldım ve basından belli istahlıyım cok yiyorum gec saatte bile ekmek pide yiyorum hic bulantı kusma istahsızlık olmadı ama 58 kg ya düsdüm bugün tartıldım hala 58 kg almadımda geri..ama yavas yavas bende alırım bu yediklerim kesin birden patlak verecek hehe....kg almaktan korkmuyorum fizigim bozulcak diye bir takıntımda yok...ama yinede 70kg gecmessem sevinirim....biliyorsun bende kan pıhtılasması var fazla kg da zararlıymıs...yani sırf o korkum var yoksa fizigim bozulcak yemeyim cok kilo alcam takıntım kesinlikle yok...zaten bogazımada sahip cıkamıyorum...hele magnuma hic dayanamıyorum...hergün yiyorum..

aynen canım pıhtılaşma olduğu için kilo alımından bende korkuyorum :)
ama fazla abartmadan yiyorum herşeyi.günde 1 çikolata yiyorum valla kaçamak yapıyorum :)
magnumdanda bişey olmaz canım

cnm hayırlı haberlein olsun inşallah. gülen yüzü gördüğümüz(benim testte gülen yüz yok ama çift çizgi diyim) akşam birlikte olmalıyız değil mi?
Nursay o gece ve birsonraki gece demişti, sen nasıl deniyosun?

Canim ben gulen yuzu iki gun once sabah 7 de gordum calisma oldu sabah:):)Ertesi gun sabah tekrar test aptim pozitif degildi
ama yine calisma oldu yani dun sabah.Bugunde geceye calisma yapabiliriz diye dusunuyorum.Hamile kalanlarin cogu ilk gorunce ve ondan sonra yaptik diyorlar.Bakalim hayirlisi artik

aynen canım pıhtılaşma olduğu için kilo alımından bende korkuyorum :)
ama fazla abartmadan yiyorum herşeyi.günde 1 çikolata yiyorum valla kaçamak yapıyorum :)
magnumdanda bişey olmaz canım

magnum ama double cikolatalı yiyorum hehe yani baya baya cikolatalı İNSALLAH bisey olmaz ALİ YİGİTİM ALLAHA EMANET....

magnum ama double cikolatalı yiyorum hehe yani baya baya cikolatalı İNSALLAH bisey olmaz ALİ YİGİTİM ALLAHA EMANET....

yarasın bebişe :) sen en azından hamileliğe yedirip götürüyosun bende magnum hastasıyım hamile olsam hergün yerdim de böyle olunca çok göze batıyo yiyemiyorum :)

merhaba kızlarrr uzun zamandır yoktum kusura bakmayın
değiştirmem gereken birşeyler varsa liste de lütfen bildirin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…