Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

rabbim hayırlısıyla versin inşAllah ben şubat adet olduktan sonra laboquik test aldım ama hiç çift çizgi göremedim malesef.ama yine de çalışma oldu.3 günde bir oluyordu.martta hamile olduğumu öğrendim çok şükür.geç döllenme olmuştu,ne zaman tutacağı belli olmuyor.kür falan uygula bence bidahaki aya olmazsa...

bakalım canım bu ay çift çizgiyi 3 kez gördüm ama adet oldum hemde çok yoğun ve ağrılı bi şekilde sanırım kimyasaldı ve düşürdüm çünkü sabah 5 te tuvalette baya parçalı geldi sonra rahatladım zaten, demek ki hamile kalabiliyorum ama sağlıklı tutmadı heralde inşallah bu ay tutarda daha fazla bekletmez beni bebişim Allah isteyen herkese nasip etsin hamiş arkadaşların da bebişlerini korusun kollasın kimse evlatla sınanmasın inşallah

kür bence uygulayın kızlar.sonuç olarak şansı artırıyor.streste yapmayın biliyorum zor oluyor ama..hakkınızda hayırlısı olsun olur inşAllah :)

günaydın canım hayırlı olsun....ALLAH bebisini sag saglim kucagına almayı nasip eder İNSALLAH...bende hamileyim sanırım aynı zamanda dogum tarihi...benimki 20 ocak 21 ocak...senin son adetinin ilk günü ne zaman ?? benimki 16 nisanda basladı 22 nisanda bitti..ikili testin yapıldımı canım ?? benim gecen hafta yapıldı bu hafta sonuclar cıkacak INSALLAH...

güzel dileklerin için sağol canım rabbim tüm hamile bayanları hayırlısıyla bebişlerine kavuştursun.ya benim adet dönemim karışık biraz :105::105: dr mun tahmini söylediği trih çünkü uzun zaman tedavi gördüm yumurtalıklarımda sıkıntı vardı buda bende adet düzensizlikleri yapıyordu nerdeyse 2 ay regl olmadım bir sürü sıkıntılar ,söktürücü ilaçlar vs. derken kontrole gittim hamileyim dr bile şaşırdı çünkü 2 hafta öncesinde test yaptı negatif sonrasında pozitif şok oldu imkansız dedi söktürücü kullanırken birde:KK50:ama çok üzüldü bende mahvoldum bebişime birşey olcak diye düşük önleyici ilaçları daha yeni bıraktım ama allahıma binlerce kez şükür sağlıklı yavrucum:109:

bütün hikayemi yazmışım canımcım:)kafanı şişirdim:) yani dr dediğine göre ben en son 14 nisanda regl olmuşum tahmini işte allaha emanetiz anlıyacağın:)2 li tarama testini 8 temmuzda yaptırdık sonuçlar iyi çıktı :nazar:canım inşaallahhhhhh seninkide iyi çıkar :emir_bebek::109:

güzel haberlerini bekliyorummm...allaha emanet olun

bakalım canım bu ay çift çizgiyi 3 kez gördüm ama adet oldum hemde çok yoğun ve ağrılı bi şekilde sanırım kimyasaldı ve düşürdüm çünkü sabah 5 te tuvalette baya parçalı geldi sonra rahatladım zaten, demek ki hamile kalabiliyorum ama sağlıklı tutmadı heralde inşallah bu ay tutarda daha fazla bekletmez beni bebişim Allah isteyen herkese nasip etsin hamiş arkadaşların da bebişlerini korusun kollasın kimse evlatla sınanmasın inşallah

Allah yardımcın olsun senin ve de bebek isteyen tüm bayanların,dilerim tez zaman da güzel haberler verirsin bize hakkında hayırlısı:109:

Allah yardımcın olsun senin ve de bebek isteyen tüm bayanların,dilerim tez zaman da güzel haberler verirsin bize hakkında hayırlısı:109:

sağol canım Allah sana ve diğer hamile arkadaşlara da bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

nerelerdesin sen canım neler yapıyosun ? bat ne zaman ?

ovulasyon testi kullanıyorum ben bu ay bugün kopkoyu bir çift çizgi gördüm ve dün çalışma oldu bu günde hiç canım istemiyor ama olsun mu bilemedim.

ovulasyona göre bat 29 temmuz olacak galiba sen kaçı bekliyorsun?

ovulasyon testi kullanıyorum ben bu ay bugün kopkoyu bir çift çizgi gördüm ve dün çalışma oldu bu günde hiç canım istemiyor ama olsun mu bilemedim.

ovulasyona göre bat 29 temmuz olacak galiba sen kaçı bekliyorsun?

canım bu akşamda çalışma olsun ne olur olmaz :) anlatmıştım ben salı günü 3 defa çift çizgi gördüğüm halde feci sancılı adet oldum sanırım kimyasaldı :KK43: şimdi adet bitsin diye bekliyorum tahmini yumurtlama tarihim 26 temmuz bat 10 ağustos hayırlısı bakalım inşallah hayırlı haberlerini burdan paylaşırsın ben batı beklerken senin durum netleşmiş olur :)

Gunaydin kizlar.bugun 14. gunum ama yine de yok gulen yuz cift cizgi yok.Acaba butestlere baslamadan 9. 10. gun mu yumurtladim yada stres yaptim diye mi oldu.Doktora bir ay takipettirdim o zamanda 15. 16.gune sarkmisti ama daha hormon bile yukselmemis:KK43:Ben kacirdimheralde bu ayi.

Gunaydin kizlar.bugun 14. gunum ama yine de yok gulen yuz cift cizgi yok.Acaba butestlere baslamadan 9. 10. gun mu yumurtladim yada stres yaptim diye mi oldu.Doktora bir ay takipettirdim o zamanda 15. 16.gune sarkmisti ama daha hormon bile yukselmemis:KK43:Ben kacirdimheralde bu ayi.

arkadaşım kaçırdığını düşünmüyorum sen daha 9. günde yapmaya başlamıştın, test markası farketmez merak etme. 15-16 ya kadar devam et bakalım. Hoş oladabilir belki bu ay yumurtlamadın, sıcaklar mevzim değişiliği etkiler. Ama bence emin olmak için bundan sonraki ay yumurtlama takibi yaptır.

Bir de bu ay kaçırıp kaçırmadığını anlamak için 21. günü progesteron testi yaptırabilirsin.

arkadaşım kaçırdığını düşünmüyorum sen daha 9. günde yapmaya başlamıştın, test markası farketmez merak etme. 15-16 ya kadar devam et bakalım. Hoş oladabilir belki bu ay yumurtlamadın, sıcaklar mevzim değişiliği etkiler. Ama bence emin olmak için bundan sonraki ay yumurtlama takibi yaptır.

Bir de bu ay kaçırıp kaçırmadığını anlamak için 21. günü progesteron testi yaptırabilirsin.

Canim doktor icin gecti artik bu ay.Gelecek ay ya da rahat durabilirsem eylulde yaptiririm artik testi.Doktorla takip edicem olmadi bir iki ay.Ay siz nasil stresden uzak duruyorsunuz bana da akil verin ya ben duramiyorum:KK43::KK43::KK43:

Canim doktor icin gecti artik bu ay.Gelecek ay ya da rahat durabilirsem eylulde yaptiririm artik testi.Doktorla takip edicem olmadi bir iki ay.Ay siz nasil stresden uzak duruyorsunuz bana da akil verin ya ben duramiyorum:KK43::KK43::KK43:

kimmm duruyomus stresten uzak! hayatım stres benim. Bırak sen henüz doğru düzxgün çalışmamış olmamam rağmen aklımdan bir saniye dahi çıkmıyor biliyor musun! uyanık oldugum her saniye bebiş hayalleri ile geçiyor valla paranoyak oldum resmen :)

şimdiden regl olayım diye gün sayıyorum asıl çalışmama başlayabileyim diye. Hayatım şu an buna endeksli sanki. Elbette Allahın gücüne gitmesin, ne zaman kısmetse o zaman olacak ama işte elde değil :-)

kimmm duruyomus stresten uzak! hayatım stres benim. Bırak sen henüz doğru düzxgün çalışmamış olmamam rağmen aklımdan bir saniye dahi çıkmıyor biliyor musun! uyanık oldugum her saniye bebiş hayalleri ile geçiyor valla paranoyak oldum resmen :)

şimdiden regl olayım diye gün sayıyorum asıl çalışmama başlayabileyim diye. Hayatım şu an buna endeksli sanki. Elbette Allahın gücüne gitmesin, ne zaman kısmetse o zaman olacak ama işte elde değil :-)

Al benden de okadar.Kendimi telkin etmeye calisiyorum.Bebek olduktan sonra korunmasiz iliskiyi unuturuz biz bu firsat ele gecmez iyi degerlenedirelim diyorum ama kafa yine yumurtladimmi tuttumu basliyor paronayaklasmaya:):):)Bu arada benim yumurtam 18-20 mm falan olmustu kontrolde doktor iyi demisti.Incir kuru varmisyumurta buyutuyormus denesem zarariya da faydasi olur mu acaba:):):)

offff kizlar offf.Esimle tartistik biraz once cok stres yapiyorsun akisina birak diyor.Ona demesi kolay tabi.Ayy bide resmen iliskiden sogudum yaa hic istemiyor canim.Regldonemini gectim ben ymurtlamada daha fazla stresli oluyorum offfffffffffffffffffffffffffffffffffff:*:KK43::KK43::KK43:

offff kizlar offf.Esimle tartistik biraz once cok stres yapiyorsun akisina birak diyor.Ona demesi kolay tabi.Ayy bide resmen iliskiden sogudum yaa hic istemiyor canim.Regldonemini gectim ben ymurtlamada daha fazla stresli oluyorum offfffffffffffffffffffffffffffffffffff:*:KK43::KK43::KK43:

canım bende aynıyım tamam bu ay hiç düşünmücem diyorum ama elde değil yapamıyorum, sanırım kafaları çok bulandırıyoruz ben başka topikleri de okuyorum bazen, dikkat ettim hamile kalanların çoğu hiç beklemedikleri, düşünmedikleri zamanlarda öğrenmişler hamile olduklarını, demek ki en güzeli yumurtlama zamanlarını takip ederek akışına bırakmak ayrıca topikte çok fazla zaman harcamakta stresi arttırıyo kafa sürekli bu işe yoğunlaşıyo çünkü, bence düzenli çalışmanı yap bu konuyu düşünmemeye çalış, film izle, kitap oku, tatil yap bata kadar bu durumu kafandan çıkar bide başka bi topikte benim hiç bebeğim olmayacak diye bi başlığa denk geldim kızın eşinde hiç canlı sperm yokmuş sonra adamdan ameliyatla sperm çıkarıyorlar ve aşılama yoluyla kız hamile kalıyo şu an bebeği dünyaya gelmiş bile, yani tıbben bu işleri bi şekilde hallediyolar Allah ta nasip ederse oluyo hiç umudu olmayanların bile şu an kucağında bebekleri varsa bizimde olacak inşallah :)

Gunaydin kizlar bugun sabah 7 de ovu testi yaptim gulen yuz cikti nihayet 16.gunumde:):)Stresden geciktirdimheralde bu kadar uzamazdi normalde...Bizde hemen bir calisma yaptik esimi ise yolladim.20 dk kadar uzanabildim kalktim.Zaten olacagi varsa oluyor sabaha kadar dursamda nafile.Bu arada ben dijital testleri birhaltsaniyordum.Icine yerlestirilen cubuklar ayni laboquick gibi.Sagolsun dijital ciftcizgiyi bulunca gulen surat cikariyor:):):):)Sabah karsilastirmak icin laboquick den de yaptim o da koyu cikti .Tipatip ayni koyulukta degil ama koyu iste:):):)Yani cokpara vermeden laboquick e devam edebilirsiniz:):):)Bu arada esim tutturdu aksamada calisma olacak diyor.Bende bir faydasi olmaz yarina dursun diyorum karisma bu sefer benim yontemlerimi deneyecegiz diyor:KK16::KK16:

Gunaydin kizlar bugun sabah 7 de ovu testi yaptim gulen yuz cikti nihayet 16.gunumde:):)Stresden geciktirdimheralde bu kadar uzamazdi normalde...Bizde hemen bir calisma yaptik esimi ise yolladim.20 dk kadar uzanabildim kalktim.Zaten olacagi varsa oluyor sabaha kadar dursamda nafile.Bu arada ben dijital testleri birhaltsaniyordum.Icine yerlestirilen cubuklar ayni laboquick gibi.Sagolsun dijital ciftcizgiyi bulunca gulen surat cikariyor:):):):)Sabah karsilastirmak icin laboquick den de yaptim o da koyu cikti .Tipatip ayni koyulukta degil ama koyu iste:):):)Yani cokpara vermeden laboquick e devam edebilirsiniz:):):)Bu arada esim tutturdu aksamada calisma olacak diyor.Bende bir faydasi olmaz yarina dursun diyorum karisma bu sefer benim yontemlerimi deneyecegiz diyor:KK16::KK16:

ahahahahaha eşin de bir alem canım :) valla bence yarın sabah deneseniz daha iyi dicem ama olur mu olur belki de eşin haklıdır. Bir ay da böyle deneyin ne çıkar :) İnşallah tutar bu ay cnaım yaa

X