Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

hamişler yaşadığınız herşey normal.mide bulantısı 6. haftada başlıyor genelde,o bile mutlu ediyor insanı :)
inşAllah rabbim tamamına erdirsin.doktorum kız demişti ama geçenlerde oğluşum pipişini gösterdi:KK1:
rabbim hepinize hepinize nasib etsin,hamile kalmayı bekleyenler 3 ayların yüzü suyu hürmetine dileklerine kavuşsun inşAllah.perşembe geceleri bir temiz gusül alın yasininizi okuyun,rabbimden hayırlı evlat dileyip birlikte olun..Rabbim geri çevirmez bi iznillah.hepinize dua ediyorum her zaman dilerim hepiniz göbişleri doldurursunuz..

sizleri çok çoookkkk seviyorum,göremesemde..
:KK54:

Nurdancıgım bugün doktoea gittim simdilik kanama yok...ama doktor gördü evet kanama gecirmissin kesenin sekli bozulmus dedi :KK43: düsükde olabilir olmayabilirde bunu simdi hicbir doktor bilemez bisey söyleyemez dedi :KK43: ama takip etmeliyiz bu durum düsüge sebeb olabilirmis :KK43: haftaya salı tekrar gel dedi bakalım kalp atısını alcazmı dedi...hayırlısı olsun..ALLAH büyüktür..hersey ALLAHIN takdiri..elimden duadan baska bisey gelmez...ha aspirine igneye devam dedi...ve progesteron yazdı...simdi coraspirin folikplus progesteron ve igne alıyorum...cümlemiz hakkında hayırlısı olsun...sendeki kanama keseye zarar vermismiydi ?

merhabalar arkadaşlar ve battaçlarım nasılsınız. var mı değişiklikler takmıcam diyorum ama insan kendini dinliyo sürekli yaaa..

gebelik yok eminim ama insan umud etmeden de yapamıyor.

hamişlerimize sağlıklı gebelikler diliyorum. allahın izniyle bebişlerinizi kucağınıza alırsınız inşallah...

Kızlar şimdi doktordan geldim. Bugün 5+5 im. Doktor kese büuümüş yolk saç oluşmuş bebekde var dedi. Benek 0,3 mm miş. Kese be bebek haftasıyla uyumlu dedi. Ama betahcg 39.000 çıktı haftana göre çok yüksek ve bu değerde kalp atışı duyulmalıydı dedi. Normalde 5+5 için kalp atışı erken ama kan değerine göre geç dedi. Haftaya çağıdı duyamazsak kalp atışını dedi ve gerisini getirmedi. Çok moralim bozuk bu değerde olupta daha sonra kalp atışı duyan varmı acaba

Nurdancıgım bugün doktoea gittim simdilik kanama yok...ama doktor gördü evet kanama gecirmissin kesenin sekli bozulmus dedi :KK43: düsükde olabilir olmayabilirde bunu simdi hicbir doktor bilemez bisey söyleyemez dedi :KK43: ama takip etmeliyiz bu durum düsüge sebeb olabilirmis :KK43: haftaya salı tekrar gel dedi bakalım kalp atısını alcazmı dedi...hayırlısı olsun..ALLAH büyüktür..hersey ALLAHIN takdiri..elimden duadan baska bisey gelmez...ha aspirine igneye devam dedi...ve progesteron yazdı...simdi coraspirin folikplus progesteron ve igne alıyorum...cümlemiz hakkında hayırlısı olsun...sendeki kanama keseye zarar vermismiydi ?

benim kanama kesenin dışındaydı.o nedenle kesenin etrafını sardığı için göremedi bile keseyi.haftaya gel demişti,haftaya gittiğimde yine kanamam vardı kese göründü ama bebeği göremedik kan kapattığı için.çok sancılı bir süreç tatlım anlıyorum seni ama inan bana geçecek biiznillah.daha önce düşük yaptım öyle ağrısız acısız pat diye düşmüyor :)

her gece eşine söyle veya sen yap (eşin olursa dahada iyi) sağ elini karnında dolaştırarak ya mubdi de..biiznillah bişey olmayacakk:KK34:

Kızlar şimdi doktordan geldim. Bugün 5+5 im. Doktor kese büuümüş yolk saç oluşmuş bebekde var dedi. Benek 0,3 mm miş. Kese be bebek haftasıyla uyumlu dedi. Ama betahcg 39.000 çıktı haftana göre çok yüksek ve bu değerde kalp atışı duyulmalıydı dedi. Normalde 5+5 için kalp atışı erken ama kan değerine göre geç dedi. Haftaya çağıdı duyamazsak kalp atışını dedi ve gerisini getirmedi. Çok moralim bozuk bu değerde olupta daha sonra kalp atışı duyan varmı acaba

betahcg yüksek olunca kalp atışı olacak demesi çok saçma bi durum.kalp atışı olmayan gebelikte betahcg hızla düşer,bebek haftası ile uyumlu olmaz benim bildiğim.böyle diyen doktorlara uyuz oluyorum.banada böyle bişeyler demişti ilk doktorum değiştirdim.sende bu kadar olumsuz düşünen bi doktorla devam etme bence..6+4 de gördüm ben kalp atışını...

betahcg yüksek olunca kalp atışı olacak demesi çok saçma bi durum.kalp atışı olmayan gebelikte betahcg hızla düşer,bebek haftası ile uyumlu olmaz benim bildiğim.böyle diyen doktorlara uyuz oluyorum.banada böyle bişeyler demişti ilk doktorum değiştirdim.sende bu kadar olumsuz düşünen bi doktorla devam etme bence..6+4 de gördüm ben kalp atışını...

Saol canım cevabın için şimdi internetten bakıyorumda kanda 10.000 olunca kalp atışı duyulanilir diyo. Benim bunun tam 4 katı. Forumlarda benimle benzerliği olanlar varmı diye baktım bulamadım. Herkes kalp atışını duyduğu haftayı yazmış hcg değerinden bahsetmemişler , bilmiyorum ne olucak

Saol canım cevabın için şimdi internetten bakıyorumda kanda 10.000 olunca kalp atışı duyulanilir diyo. Benim bunun tam 4 katı. Forumlarda benimle benzerliği olanlar varmı diye baktım bulamadım. Herkes kalp atışını duyduğu haftayı yazmış hcg değerinden bahsetmemişler , bilmiyorum ne olucak

ben gebe kaldığımda 6,12 çıkmıştı bhcg değerim,haftaya kanamam olduğunda 580 di,haftaya gittiğimde ise en fazla olsunda 5000 olsun hadi...doktorum bana sen gebe değilsin dedi.psikolojik olduğunu düşündü.betahcg bende çok geç yükseldi şimdi bile baktırmadım acaba kaçtır diye.o zaman ben hiç gebe olamazdım değilmi:KK49:
bak şimdi senin için doktorumu aradım,dediki 5+4 den itibaren alınır,ancak ultrason kalitesi ve kişinin karın bölgesine göre hafta değişebilir genelde 6. hafta ortalarında görülür dedi.
evham yapacaksın biliyorum yine ama boşuna telaş ediyosun zamanında bende çok yedim böyle kendimi :KK31:

ben gebe kaldığımda 6,12 çıkmıştı bhcg değerim,haftaya kanamam olduğunda 580 di,haftaya gittiğimde ise en fazla olsunda 5000 olsun hadi...doktorum bana sen gebe değilsin dedi.psikolojik olduğunu düşündü.betahcg bende çok geç yükseldi şimdi bile baktırmadım acaba kaçtır diye.o zaman ben hiç gebe olamazdım değilmi:KK49:
bak şimdi senin için doktorumu aradım,dediki 5+4 den itibaren alınır,ancak ultrason kalitesi ve kişinin karın bölgesine göre hafta değişebilir genelde 6. hafta ortalarında görülür dedi.
evham yapacaksın biliyorum yine ama boşuna telaş ediyosun zamanında bende çok yedim böyle kendimi :KK31:

Ayy canım çok saol ilgin için çok iyisin ben ne yapsam şimdi acaba haftaya pazartesi beklemeden başka doktoramı gitsem eşimde çok kötü oldu ben onu teselli ediyorum resmen nasıl beklicez 1 hafta diyo

Ayy canım çok saol ilgin için çok iyisin ben ne yapsam şimdi acaba haftaya pazartesi beklemeden başka doktoramı gitsem eşimde çok kötü oldu ben onu teselli ediyorum resmen nasıl beklicez 1 hafta diyo

canım şu hafta içinde hangi doktora gidersen git göremezsin kalşp atışını :)
başka doktora gitmek istersen git,sadece sana daha erken deyip içini rahatlatacaktır.6+4 te genelde her giden görüyor canım.bence 1 hafta daha beklemende fayda var.bu arada istanbuldamısın hangi doktora gidiyorsun?

canım şu hafta içinde hangi doktora gidersen git göremezsin kalşp atışını :)
başka doktora gitmek istersen git,sadece sana daha erken deyip içini rahatlatacaktır.6+4 te genelde her giden görüyor canım.bence 1 hafta daha beklemende fayda var.bu arada istanbuldamısın hangi doktora gidiyorsun?

Evet canım istanbuldayım bişey daha sorucam canım sen kalp atışını duyduğunda bebek kaç mm di hatırlıyomusun? Benim şuan 3 mm

Evet canım istanbuldayım bişey daha sorucam canım sen kalp atışını duyduğunda bebek kaç mm di hatırlıyomusun? Benim şuan 3 mm

hemen bakayım ultrason kağıdından :)

6+4 te bebeğin boyu 7.70 mm 6+0 dada gitmişim görememişim ondada bebek 3.45 mm olarak ölçülmüş :)

hemen bakayım ultrason kağıdından :)

6+4 te bebeğin boyu 7.70 mm 6+0 dada gitmişim görememişim ondada bebek 3.45 mm olarak ölçülmüş :)

Bu yazdıkların umut oldu bana inan. Allahım hayırlısını versin inşallah. Şöyle arıyabileceğim bi doktor olsa sormak isterdim kan değerim neden bu kadar yüksek ve 39.000 deyken kalp atışının olmaması normalmi. Herhangi bi hastaneyi arasam cevaplarlarmı acaba. Deniycem bakayım bi

nerde oturduğunu bilsem aradığım doktor çok güvenilir bende kan pıhtılaşması olduğu için çok araştırdım sonunda bu doktoru buldum.yardımcı olurdu sana.istersen bi doktor daha var o da çok bilgili onun numarasını vereyim konuş?

nerde oturduğunu bilsem aradığım doktor çok güvenilir bende kan pıhtılaşması olduğu için çok araştırdım sonunda bu doktoru buldum.yardımcı olurdu sana.istersen bi doktor daha var o da çok bilgili onun numarasını vereyim konuş?

Çok iyi olur Allah razı olsun senden gerçekten. Nerdeydi bu doktor telini nasıl alabilirim. Ben istanbulda avcılardayım

Çok iyi olur Allah razı olsun senden gerçekten. Nerdeydi bu doktor telini nasıl alabilirim. Ben istanbulda avcılardayım

hayatım ben yenibosnada oturuyorum safa hastanesinden alev hanımın telefon numarası var bende.ben sana özelden yollayacağım.ara durumu anlat.bakalım o ne diyecek çok bilgili bi doktordur inan.

:nazar: HAMİŞLERİMİZ :nazar:
NickBatYaşKacinci ayŞehirKaçıncı ÇocukDurum
Damla17 5 nisan:KK49:
kardelen1717 10 nisan :KK49:
dilos :KK49:
5561TM :KK49:
ozlemurat :KK49:
atarli 17 nisan :KK49:
schatzsalamon :KK49:
berianur 29 nisan :KK49:
unlugul 23 nisan 323 ay ANKARA ilk çocuk :KK49:
Drysnr 26 nisan :KK49:
anneolmak 25 nisan 20:KK49:
sabe_35 25 nisan 20:KK49:
TUGBAYA 24 nisan 20:KK49:
egumus 2 MAYIS 34 ANKARA İLK ÇOCUK:KK49:
mutluluk_uzak 22.Nisan İKİNCİ ÇOCUK:KK49:
burcuuzunay 1 Mayıs İLK ÇOCUK:KK49:
askhiçbitmez İLK ÇOCUK:KK49:
__mevsim 18 NİSAN İLK ÇOCUK:KK49:
TOPİDİK 14 MAYIS 31 7 AY KIBRIS İLK OLACAK :KK49:
aysboz 17 MAYIS İLK ÇOCUK :KK49:
dilzar 17 NİSAN İKİNCİ ÇOCUK :KK49:

GÜNÜ GEÇEN ADAYLAR
bat durum
esrarengiz86 05.Nis :18:
melisa87 05.Nis :18:
ahseninur 06.Nis :18:
YESILFINDIK 07.Nis :18:
meryemsare 07.Nis :18:
inci61inci 07.Nis :18:
theparadise 10.Nis :18:
emo13 10.Nis :18:
pufboregı 11.Nis :18:
hersey_guzel_olacak 12.Nis :18:
ncy_ 13.Nis :18:
sinolog 14.Nis :18:
esrahm 14.Nis :18:
oznurun 15.Nis :18:
Minel 17.Nis :18:
alphinrosa . . 18.Nis :18:
ucrubucrub . 19.Nis :18:
Meltemtnc . . 19.Nis :18:
Nhg2 19.Nis :18:
beremm 20.Nis :18:
melake26 20.Nis :18:
GAMZELIM55 20. nis :18
Kelebeginruyasi 21.Nis :18:
lioness83 21.Nis :18:
azra_beril 21.Nis :18:
ruzgarozge 21.Nis :18:
mursef 21.Nis :18:
aysenazz 23.Nis :18:
sema77 23.Nis :18:
analist52 24.Nis :18:
yagmuray 24.Nis :18:
glbahcesi 24.Nis :18:
ellermbomboskald24kasm11 27.Nis :18:
melekkkkkim 28.Nis :18:
caglardamla 28.Nis :18:
Nurecrin 30.Nis
denizyyy 02.May

:18: MAYIS BAT'LAR :18:
NickBatYaşKacinci ayŞehirKaçıncı ÇocukDurum
kimim85 5 MAYIS :18:
NURSAY22 7 MAYIS İLK OLACAK :18:
A_ZADE 8 MAYIS İLK OLACAK :18:
gnl 84 9 MAYIS İKİNCİ ÇOCUK :18:
_inci 9 MAYIS29 İLK ÇOCUK :18:
heyecanli89 9 MAYIS İLK ÇOCUK :18:
Ahseeen 12 MAYIS 3 AY İLK ÇOCUK :18:
Azranur68 14 MAYIS İLK ÇOCUK :18:
dolunay78 14 MAYIS BALIKESİRİLK ÇOCUK :18:
yedikolik 14 MAYIS ANKARAİLK ÇOCUK :18:
sgun 16 MAYIS İLK ÇOCUK :18:
Ceylinnila 16 MAYIS İLK ÇOCUK :18:
milen 20 MAYIS İLK ÇOCUK :18:
yedirenk79 20 MAYIS İSTANBULİLK ÇOCUK :18:
impossible_is_nothing 26 MAYIS İLK ÇOCUK :18:
sercem1 27 MAYIS23 İLK ÇOCUK :18:
dandinidandini 31 MAYIS27 İLK ÇOCUK :18:
sendrom015 haziran24 İLK ÇOCUK :18:
nylmz 6 HAZIRAN İLK OLACAK :18:
rosesoulcan 6 HAZIRAN27 9 AYİSTANBUL İLK ÇOCUK :18:
keping 11 HAZIRAN İKİNCİ ÇOCUK :18:
ozlemgok 12 HAZİRAN 32 16 AY ANKARA İLK ÇOCUK :18:

[TR]

.
[/COLOR][/SIZE]
[/tr]

canim malasef ben adet oldum yeni tarih 23nihsan aybozz canim duyucaksin insallah bebisinin kalp atislarini bekle sabr et bitanem diyer kizlar nasil iyidiler insallah kac gundur bura giremedim telf girip goz atiyordum herkesi opuyorum :KK54:

hayatım ben yenibosnada oturuyorum safa hastanesinden alev hanımın telefon numarası var bende.ben sana özelden yollayacağım.ara durumu anlat.bakalım o ne diyecek çok bilgili bi doktordur inan.

Aradım görüştüm şimdi normalde bebeği görür görmez kalp atışı duyulmalıydı dedi. bende arkadasın önce 3 mm miş senin yani kalp atışı yokmuş ertesi hafta 7 mm olduğunda duyulmuş kalp atışı dedim oda ilk o 3 mm olan bebek değil kesedir dedi bebek görülür görülmez kalp atışı olmalıydı dedi ve şuan ölmüştür dedi , kötüyüm ya inanamıyorum korktuğum şey başıma geldi

Aradım görüştüm şimdi normalde bebeği görür görmez kalp atışı duyulmalıydı dedi. bende arkadasın önce 3 mm miş senin yani kalp atışı yokmuş ertesi hafta 7 mm olduğunda duyulmuş kalp atışı dedim oda ilk o 3 mm olan bebek değil kesedir dedi bebek görülür görülmez kalp atışı olmalıydı dedi ve şuan ölmüştür dedi , kötüyüm ya inanamıyorum korktuğum şey başıma geldi

ya olmaz ki ama böyle bişey ya..ne desem bilemedimki şimdi...belki yanlış biliyorlardır be canım bekle bakalım haftaya kadar ne olacak.kanaman yok dimi?

Zaman zaman adet agrisi gibi oluyor, genelde belim agriyor. Benim bebe rahmin asagi kismina tutunmus, bel agrin olacak dedi dr, midemde cok sukur birsey yok, senin bulantilarin basladi mi canim? Sen gordun degil mi? Kalp atisi? istahim cok acik, Boyle giderse duba olcam :)

Canim rahimde miyomu olupta hamile kalan varmi baslikli sayfada sana bi soru sormustum.rica etsem cevaplayabilir misin. Bi karar almak üzereyim de yardimina ihtiyacim olacak.

X