Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Ben Gönül. bu sitenin bana uğuru var o yüzden tekrar buradayım. Sizlerle tanışmak bu mutlu bekleyişte sevinçlerimizi üzüntülerimizi paylaşmak için geldim. benim 20 ayını doldurmuş dünya tatlısı bir oğlum var ona hamile kalma sürecimi oğlumdan önceki düşük yaptım onun sürecini hep burada arkadaşlar paylaşmış ve en sonunda kasım 2010 hamişleri grubunu kurmuştuk. tabi bu ağustos 2010 dan beri aynı sizlerdeki gibi bu ay olmadı bir daha neyse bu sefer olacak inş. çok çalışıyorum :) şeklinde bir kaç ay gitmişti. Buraya tekrar girmemin nedeni ise oğluma kardeş istiyorum ve çalışmalara başladık sizlerle beraber bu süreci geçirmek istiyorum. çünkü benim burdan çok güzel dostlarım oldu önceki gebelikte beraber hamile kaldığımız 26 kişilik bir face grubumuz bile var. inşallah bu seferde böyle olur. Hadi bakalım hayırlısı
bu arada SAT 11 Nisan (inş. olmam :18:)

umarım bizede gerçekten uğurlu gelir canım=)

Sakın bizi bırakma. Biz seni cok seviyoruz. Senin sayende bir de listemiz oldu :) hem icimizde tıbbi alanda en bilgili sensin. Sen cok özel ve guzel bir kadinsin, vee rn hayırlı zamanda cok şanslı bir bebise iyi bir anne olacaksın :) tabii ki en dogrusuna esinle sen karar vereceksiniz. Denemeye devam edecek misin? Bizim için tüm iyi dileklerin en yakın zamanda senin için de gerçekleşsin inşallah Ozlemcim

ben de seni ve herkesi seviyorum burası cidden bambaşka insan hiç tanımadığı insanların mutluluğu ile mutlu
üzüntüleri ile hüzünleniyor
teşekkür ederim canım güzel dileklerin için her konuda yardımcı olmaya çalışırım ilaç arayıp bulamayan arkadaşlar ayrıca bana özelden ulaşabilir tüm Türkiye kanalında yardımcı olmaya çalışırım

kızlar merhaba.. intelligent ya ağlattın beni okadar duygulandım ki mesajını okurken tutamadım kendimi :KK43: Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş çok güzel bir hamilelik geçirir ve hayırlı bi evlat sahibi olursun canım canı gönülden diliyorum :KK16: öyle güzel anlatmışsın ki..
diğer hamişler nasılsınız bakalım kızlar herşey yolunda mı tek tek soramıyorum herkes bi yoklamadan geçsin bakalım :KK52::KK53::KK9::KK9:
ve diğerleriiiiiiiiiiiii kızlar inş bizlerede nasip olur amin :KK34: ben çok fazla girmiyorum kızlar girdiğimde buraya çok az bakıyorum,başka topiklere bakıyorum saç baş konularına falan.:KK53: şunu farkettim ki çok fazla stres yapıyorum buraları okuduğumda hergünü her anı her belirtiyi kafamda çok büyütüyorum bende öyle oluyo bunu farkettim,stres yapmak istemiyorum ki bizim için en kötü şey belkide sizde biliyorsunuz.. biraz oluruna bırakmaya çalışıyorum..tabiki sizleri görmek yani mesajlarınızı okumak bana çok moral oluyo hiçbirinizi tanımıyorum ama yazdıklarınız beni gerçekten mutlu ediyo,güzel haberleriniz sevinç oluyo,biriniz üzüldüğünü yazsa aklıma geliyo bazan,halbuki tanımıyorum... dra gitsem bişey olsa hemen ilk fırsatta yazıyorum o an belki bi güzel cümle moral oluyo bana,ha eş dost aile var elbetteki konuşuyoruz hepimiz ama buradaki deneyimler en küçük şeylerimizi bile yazıp konuşmak çok iyi geliyo insana.. bişey sorsak gören bi bilgisi olan illaki yardımcı oluyo o yüzden çok seviyorum burayı..ve sizleri.. biraz uzun oldu kusura bakmayın..sadece daha fazla strese girmemek için sürekli girmiyorum ama aklım burada kızlar.. hepinize mutlu umutlu çift çizgili günler aylar diliyorumm :KK16::KK16::KK16:

özelden yazamıyorum arkadaşım , biliyormusun ben dün sonucumu aldım , hiiiiiiç ümidim yoktu geçen aydan sonra 6 gün geçmişti olmamıştım , çok belirtide yoktu belkide psikolojiktir , kapıda beklerken ne dualar okudum defalarca girdim dr dediki evet 2 kişi olabilirsin dedi kaldım öylece :)) aptallaştım inanamadım, 348 çıkmş ama çok çok küçükmüş, 1 buçuk haftalık felan mış galiba , çok dikkat et felan dedi, korkuyorum inş bişy olmazda sağlıklı büyür, rabbim isteyen herkese versin inş. burdaki herkese nasip eylesin

hayırlı olsun arkadaşım..

ama bunları gebelik belirtisi olarak aklıma hiç getirmedim hatta ümidim hiç yoktu ki bir de dedim ki kendi kendime bu ay hiç bişy yok belirti felan geçen ay hepsi vardı , kesin yoktur dedim hep, tek belirgin belirtim göğüslerimdi, benm de hiç adet öncesi göğsüm şişmez ağrımaz, sadece sancım olur, hayatta ilk defa bi geçen ay ağrıdı göğüslerim bir de bu ay, hatta noluyorsa dedim bunlara göğüs dr.una felan gitmeyi düşünüyordum bebiş aklımda hiç yok ya , ümit kalmayınca,

inş .inş hadi bakalım bana yetişte beraber isim felan bulalım moral verelim doğum felan seçelim, ALLAHIM İNŞ. HEPİNİZE EN GÜZEL ÇOCUKLARI NASİP ETSİN HEPİNİZ BANA YETİŞİN İNŞ.
sizi öyle iyi anlıyorum ki , bu ay soğan kürüne başlıcaktım, silkelet felan demişler onları yapcaktım :) kadınlar kulübünden hiç çıkmıyordum kim ne derse yapasım geliyordu hevesli hevesli okuyordum , rabbime milyonlarca kez şükürler olsunki bize de layık gördü , darısı size inş. haberlerinizi bekliyorum en kısa zamanda inş. müjdelerle gelin inş. galiba akışına bırakınca oluyor , uğraşıp kafayı takınca beyin ket mi vuruyor nedir yada kasılıyoz mu neyse olmadı benm ,

dün gelene kadar ağladım yolda öyle geldim , eşime de telefonda yokmş dedim nası üzüldü yazık, dönüşte marketten emzik aldım paket yaptm üzerine mrb babacığım sana kavuşmak için sabırsızlanıyorum dedim , evde yine ağladım akşama kadar şoktayım hala, neyse eşim geldi oda üzülmş belli , ama göstermemeye çalışıo çok takdıgımı biliyordu, neyse kısmet dedi rabbim ne zaman derse felan , sonra dedim ki neyse bak sana hediye aldım bişy alamamıştım doğum gününde dedim , verdim açtı , ondan önce ben başladım ağlamaya , şuan bile ağlıyorum , şok oldu sarıldık o da ağladı yazık, baba mı olcam şimdi dedi yazık, ALLAHIM GÖNLÜNÜZÜ FERAHLATSIN İNŞ. NOLUR DUA EDİNDE BİŞY OLMASIN DÜŞMESİN ŞU DÖNEMİ HAYIRLISIYLA GEÇELİM, ÇOK KORKUYORUM,

size öyle dualar ediyorum ki çok iyi anlıyorum çünki bi burukluk , ümitsizlik, eksiklik, içinden hep üzülüyor insan , ben sadece 2 kez denediğim halde öyleydim, İNŞ. EN KISA ZAMANDA SİZE DE RABBİM VERİR DE BANA YETİŞİRSİNİZ :) takınça olmuyor, afedersiniz bırakınca daha kolay gidiyormuş içerde kadının sıvısından dolayı kasmayınca kendimizi galiba doğru.

duanın gücüne çok inanıyorum bol dua edin, rabbim isteyin vereyim kulum diyor, isteyelim bol bol ,

Canım rabbim sağlıklı bir gebelik geçirmeni nasip etsin.. Sağlıkla al yavrunu kucağına..

kızlar merhaba.. intelligent ya ağlattın beni okadar duygulandım ki mesajını okurken tutamadım kendimi :KK43: Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş çok güzel bir hamilelik geçirir ve hayırlı bi evlat sahibi olursun canım canı gönülden diliyorum :KK16: öyle güzel anlatmışsın ki..
diğer hamişler nasılsınız bakalım kızlar herşey yolunda mı tek tek soramıyorum herkes bi yoklamadan geçsin bakalım :KK52::KK53::KK9::KK9:
ve diğerleriiiiiiiiiiiii kızlar inş bizlerede nasip olur amin :KK34: ben çok fazla girmiyorum kızlar girdiğimde buraya çok az bakıyorum,başka topiklere bakıyorum saç baş konularına falan.:KK53: şunu farkettim ki çok fazla stres yapıyorum buraları okuduğumda hergünü her anı her belirtiyi kafamda çok büyütüyorum bende öyle oluyo bunu farkettim,stres yapmak istemiyorum ki bizim için en kötü şey belkide sizde biliyorsunuz.. biraz oluruna bırakmaya çalışıyorum..tabiki sizleri görmek yani mesajlarınızı okumak bana çok moral oluyo hiçbirinizi tanımıyorum ama yazdıklarınız beni gerçekten mutlu ediyo,güzel haberleriniz sevinç oluyo,biriniz üzüldüğünü yazsa aklıma geliyo bazan,halbuki tanımıyorum... dra gitsem bişey olsa hemen ilk fırsatta yazıyorum o an belki bi güzel cümle moral oluyo bana,ha eş dost aile var elbetteki konuşuyoruz hepimiz ama buradaki deneyimler en küçük şeylerimizi bile yazıp konuşmak çok iyi geliyo insana.. bişey sorsak gören bi bilgisi olan illaki yardımcı oluyo o yüzden çok seviyorum burayı..ve sizleri.. biraz uzun oldu kusura bakmayın..sadece daha fazla strese girmemek için sürekli girmiyorum ama aklım burada kızlar.. hepinize mutlu umutlu çift çizgili günler aylar diliyorumm :KK16::KK16::KK16:

evet canım okuyup da duygulanmamak elde değil.. Nasıl 1 mutluluktur... Rabbim isteyen herkesin kucağına almasını nasip etsin.. hepimizin ortak noktası 1 evlat sahibi olabilmek.. rabbim elini üstümüzden çekmesin dualarımızı duysun inşallah...

merhaba kizlarrt nasilsiniz... hamile olanlari tebrikler ederim drisi tum istyenlerin basina olsun ins...
bugun kv ile saglik ocagina gittik sonra ecz ilaclarini aldik.. sonra bisey unutmusuz ben geri dondum o zaman yalnizdim icimden bi ses iki de test al dedi ve aldim.. uc lira adida nova daha iyi bisey yokmu dedim bunlaar gayet iyo suphen olmasin varsa cikar dedi vede aldim.. test simdilk yapmicsm bakalim zaten bugun cok mutsuz umutsuz icimden hicbisey gelmeyen bi haldeyim nedense... hamile oldugumu ogrensem sevinmicem sanki.. aaff aff neden boyle oluyo bilmiyorum.. intelligent senin icin dua ettim ins. hayirlisi ile saglicakla kucagina alirsin degerlerin yukselir...

tabiki butun anne olmak istyenlerede... namazlardan sonra Allahim hayirli zamanda hayirli evlat ver diye dua ediyorum sonra tum cicugu olmayanlarada yarabbim diyorum sonra kadinlar kulubundeki kizlarada diyorum :-) sonrada guluyorum.. ama ne yapayim icimden geldigi gibi duaaaa.. Rabbim bilmiyomu sanki degilmi... saglicakla kalin kizlarrrr:-\:-\:-\:-\

canım yaşımı ve istediğim süreci de yazarmısın.. 35 ve 9 aydır istiyorum..

ekledim canım

merhaba kizlarrt nasilsiniz... hamile olanlari tebrikler ederim drisi tum istyenlerin basina olsun ins...
bugun kv ile saglik ocagina gittik sonra ecz ilaclarini aldik.. sonra bisey unutmusuz ben geri dondum o zaman yalnizdim icimden bi ses iki de test al dedi ve aldim.. uc lira adida nova daha iyi bisey yokmu dedim bunlaar gayet iyo suphen olmasin varsa cikar dedi vede aldim.. test simdilk yapmicsm bakalim zaten bugun cok mutsuz umutsuz icimden hicbisey gelmeyen bi haldeyim nedense... hamile oldugumu ogrensem sevinmicem sanki.. aaff aff neden boyle oluyo bilmiyorum.. intelligent senin icin dua ettim ins. hayirlisi ile saglicakla kucagina alirsin degerlerin yukselir...

tabiki butun anne olmak istyenlerede... namazlardan sonra Allahim hayirli zamanda hayirli evlat ver diye dua ediyorum sonra tum cicugu olmayanlarada yarabbim diyorum sonra kadinlar kulubundeki kizlarada diyorum :-) sonrada guluyorum.. ama ne yapayim icimden geldigi gibi duaaaa.. Rabbim bilmiyomu sanki degilmi... saglicakla kalin kizlarrrr:-\:-\:-\:-\

yaaa lütfen umutsuz olmaa dua da zaten içinden gelenin yaradandan isteme şekli değil mi güzel yürekli bir insansın allah yüreğindekini tez zaman da versin

ben kırmızıyı gördüm özlemgök beni yaza bilirsin...

artık bir 28 gün daha bekle işin yoksa... of off. iyiki burası var ve iyiki varsınız kızlar.

dolunay78 bat ne zamandı,kendisi cvb vermiyor bilen varmı :))))))))))

dolunayı ben 12 nisan diye eklemişim

ben ben ben varım
bat 12 nisan buradaki b harfi beklenen değil beklenmeyen uyarayım dedim :KK1:

eklendin canım

ben kırmızıyı gördüm özlemgök beni yaza bilirsin...

Artık bir 28 gün daha bekle işin yoksa... Of off. Iyiki burası var ve iyiki varsınız kızlar.

kıyaamam ya umarım mayıs ayı senin ayın olur :KK43: :KK43:

ekledim canım

yaaa lütfen umutsuz olmaa dua da zaten içinden gelenin yaradandan isteme şekli değil mi güzel yürekli bir insansın allah yüreğindekini tez zaman da versin
sagol Allah razi olsun cnm guzel bakan guzel goruyo..
dolunay78 bat ne zamandı,kendisi cvb vermiyor bilen varmı :))))))))))
kuzuuummmm dun faceden de yazmistim yaaaa sanaa :-):-) bat 12 nisannn
dolunayı ben 12 nisan diye eklemişim

eklendin canım

kıyaamam ya umarım mayıs ayı senin ayın olur :KK43: :KK43:

dogru ekledin cnm benim..

sizi seviyorum arkadaslarrr iyiki varsinizzz

sagol Allah razi olsun cnm guzel bakan guzel goruyo..

kuzuuummmm dun faceden de yazmistim yaaaa sanaa :-):-) bat 12 nisannn

dogru ekledin cnm benim..

sizi seviyorum arkadaslarrr iyiki varsinizzz

Sende öyle :)

yedikolikkk nerelerde bilen varmı en tepede o var daaaa

özlemcim 27 yaşındayım geçen aydan istedik martta bu ikincisi olcak inş allah isteyen herkese nasip etsin inş:)

selam kızlar bazıların batı yaklaşıyo inşşş güzel haberi alırsınız dualarım sizinle :)))))

X