Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canim ben gordum adet 27si dedim burda yoktum haber veremedim tum herkesden ozur dilerim benide mayis sonuna ekle 27sine

ilk cocuk istiyoruz ve 23 yas benide ekle lutfen

ekledim canım hayırlısı

canım yeni bat 6 haziran inşallah bu ay hepimiz güzel haberler alırız :)

amiiiin düzellttim listenin en başından en sonuna geldin 30 günü geçiyormu senin

ekledim canım hayırlısı

amiiiin düzellttim listenin en başından en sonuna geldin 30 günü geçiyormu senin

normalde 30 gün canım ama bu ay 3 gün sarktı genelde mevsim değişikliğinden oluyo havalar birden ısındı ya sanırım ondan yoksa düzenlidir aslında

merhaba..ben nisanda gebe kalmayı çok istedim ama nasip olmadı..satım 11 mayıs..batımda 11 haziran..inşallah burası uğurlu gelir..Allah nasip ederse 2.çocuğu düşünüyorum..liseteye eklerseniz sevinirim :)

Günaydın kızlarrr bugün Edirne'den geldim artık bu hafta burdayım.

Ama neden forumumuzu buralara taşımışlar bence ilginin azalmasına bu taşınma olayı sebep olmuştur, forumu bulana kadar canım çıktı :KK43:

Günaydın Kızlar,
Uzun süredir fırsat bulamadım size yazmaya...
yeni hamişlerimiz var hepsine hayırlı olsun rabbim sağlıklı kucaklarına almayı nasip etsin...
benim düşüğümden sonra bir ay korunun dedi doktor, şimdi kırmızıları bekliyorum, sonra çalışmalara devam:) hayırlısı:))

Günaydın Kızlar,
Uzun süredir fırsat bulamadım size yazmaya...
yeni hamişlerimiz var hepsine hayırlı olsun rabbim sağlıklı kucaklarına almayı nasip etsin...
benim düşüğümden sonra bir ay korunun dedi doktor, şimdi kırmızıları bekliyorum, sonra çalışmalara devam:) hayırlısı:))

gunaydınn..inş.hayırlısıyla sağlıklı bır gebelık yaşar alırsın bebeğini kucağına.ben düşükten sonra üç ay dr tavsıyesıyle uc ayda ısteklı korundum.gecen ay bıraktık korunmayı ve çalıştık:) çokta düzenli bır regl dönemım vardı..ıkı gun gecıktığım halde malesef kan testı 0,2 çıkmıştı.olmadı yanı bu ay kırmızılardayım bende şuan..ovülüasyon gunumu takıp edıcem işte bu ay bakalım hayırlısı..hepimiz için

gunaydınn..inş.hayırlısıyla sağlıklı bır gebelık yaşar alırsın bebeğini kucağına.ben düşükten sonra üç ay dr tavsıyesıyle uc ayda ısteklı korundum.gecen ay bıraktık korunmayı ve çalıştık:) çokta düzenli bır regl dönemım vardı..ıkı gun gecıktığım halde malesef kan testı 0,2 çıkmıştı.olmadı yanı bu ay kırmızılardayım bende şuan..ovülüasyon gunumu takıp edıcem işte bu ay bakalım hayırlısı..hepimiz için

Umarım bu ay herşey çok güzel olur... allah isteyen herkese nasip etsin inşallah, ovulasyon takibi çok önemli ve işe yarıyor şansını arttırıyor bende ovulasyonu takip ederek devam edicem çalışmalara:)

merhaba fibo...anladıgım kadarıyla 6 ay önce düsük yaptın ?? cok gecmis olsun canım...kürtajmı oldun kendiligindenmi düsdü ???cokta düzenli bir regl dönemim vardı yazmıssın....düsükden sonra adet düzenin aynımıydı ?? bozulmadımı ??? ben 13 subatta kürtaj oldum ilk adet 29 gün sonra geldi ikinci adet 34 gün sonra geldi simdi ücüncü adetimi bekliyorum....eski düzenim 28-29 günde bi gelirdi...ya bugün yada yarın gelmesi gerek aslında..ama hicbir belirti yok :KK43: sanırım yine gec gelcek :KK43: ayrıca kist cıkdı bende sendede oldumu sonradan öyle bisey ?? doktor adetle gider dedi ama gitmedi sanırım o yüzden de adetim gecikiyo... :KK43:

Son düzenleme:
Günaydın kızlarrr bugün Edirne'den geldim artık bu hafta burdayım.

Ama neden forumumuzu buralara taşımışlar bence ilginin azalmasına bu taşınma olayı sebep olmuştur, forumu bulana kadar canım çıktı :KK43:

konu neden bu kadar taşınmış anlayamadım çok gereksiz.deli gibi konuyu arıyorum sizden haber almak için.bencede çoğu kişi konuyu bulamıyor...

konu neden bu kadar taşınmış anlayamadım çok gereksiz.deli gibi konuyu arıyorum sizden haber almak için.bencede çoğu kişi konuyu bulamıyor...

Canim ilk tup bebek bolumune tasimislardi da Ozlem idarecilere mail atip bizde bir tane bile tup bebek tedavisi goren arkadas yok dedi. Onlar da buraya tasimislar.

Nasilsin Nurdancim, kanaman durdu mu? Bebis nasil?

Nursayyyy hosgeldin canim!

Canim ilk tup bebek bolumune tasimislardi da Ozlem idarecilere mail atip bizde bir tane bile tup bebek tedavisi goren arkadas yok dedi. Onlar da buraya tasimislar.

Nasilsin Nurdancim, kanaman durdu mu? Bebis nasil?

Nursayyyy hosgeldin canim!

canımmm hoşbuldukkk :KK43: valla özlemişim sizi nasıl gidiyor hayat neler yaptınız ben yokken :)

Merhabalar
Benim bir sorum var bu konuda az cok yorumu olan varsa duymak iyi olur. Hamile kalmak icin catlatma ignesi oldum ve progestan kullandim. İgne olduktan 13 gun sonunda kan tahlili yaptim ve negatif. Progestani hemen biraktim ki hasta olayim. 7 gun gecti regli olmadim. Progestan birakinca 10-12 gun sonra regli olunurmus.
Merak ettigim eger regli olmazsam hamile olma sansim varmi. İlk test negatif olup sonra pozitif olabilir mi dersiniz? Umit dunyasi debeleniyorum.

merhabalar kızlar nasılsınız.. ne var ne yok..
yeni hamileler var mı ?
benim bugün bat günüm test negatif henüz gelen gidende yok.. hamilelikde beklemioyorum zaten.. hekes için hayırlısıı:KK66:

X