Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Arkadaslar dun tahlil yaptirdim, degerim 37 cikti. Hafif kahve akintim var :KK43: sabirla ve dua ederek persrmbeyi bekliyorum. Insallah degerim 2ye katlar. Benim icin dua edin lutfen.

canım benim canımmm :))) hayatım biliyodum sana bunu her zaman sölemedim mi hep söledim. Sende bir problem yok yumurtlama zamanların rutinin dışındaydı sadece sen ilk aydan -inşalllahhhhhhh- bingooo yapıcaksın güzel arkadaşımmm, yeminle ağlayasaım geldi offff nasıl güzel bir haber anlatamam, çok duygulandım fıstığım yaaaaa harikasın harikasınnnn. Daha senin adet vaktin gelmemiştir diye dşünüyorum 21-22 günlerde yumurtladığından yanılıyomuyum, ona göre bu değer harika bence :)

Arkadaslar dun tahlil yaptirdim, degerim 37 cikti. Hafif kahve akintim var :KK43: sabirla ve dua ederek persrmbeyi bekliyorum. Insallah degerim 2ye katlar. Benim icin dua edin lutfen.

Topidik çookk sevindimmm , 2 gün arayla yumurtladık hatırlarsan. bende dün test yaptırdım değerim 198 çıktı :)))) Hala inanamıyorum şoktatım. Doktorum perşembeyi bekliyelim değerinin iliye katlanması lazım dedi. Temkinli konuştu.Banada dua edin. İnşallah artar ikimizinkide

Topidik çookk sevindimmm , 2 gün arayla yumurtladık hatırlarsan. bende dün test yaptırdım değerim 198 çıktı :)))) Hala inanamıyorum şoktatım. Doktorum perşembeyi bekliyelim değerinin iliye katlanması lazım dedi. Temkinli konuştu.Banada dua edin. İnşallah artar ikimizinkide

ay maşallah bugüne çok güzel başladık çok mutlu oldum senin adına da :) Ardarda hamielilk haberleri insanın içini ısıtoyr valla. Sağlıkla kucağına al inşallah arkadşaım :)

ay maşallah bugüne çok güzel başladık çok mutlu oldum senin adına da :) Ardarda hamielilk haberleri insanın içini ısıtoyr valla. Sağlıkla kucağına al inşallah arkadşaım :)

Saol canım Allah razı olsun, bu doktorlar nedense keseyi görmeden çok olumlu konuşmuyolar ister istemez korkuyoruz perşembe çağırdı ikiye katlanmışmı diye inşallah Allahım

evet canım bu ay korunmadım cok istiyorum gebe kalmayıda :) ama hicbir belirti olmadıgı icin bu aydan ümidimi kesdim adetim gelmesi gerekti dün veya bugün ama gelmedi...gelmemesi beni ümitlendirmiyor cünkü daha önce yazdıgım gibi gecen ayda 5-6 gün gecikmisdi bende kist var yazmısdım ben o kiste baglıyorum galiba o kist kücülmüyor gittikc büyüyor ve adet olmamı engelliyor galiba :KK43: birde ben subatta kürtaj olmusdum doktorda demisdi kürtajdan sonra adet düzensizligi olabilir demisdi...ama bu forumda kürtaj olan arkadaslara sordum tamam ilk üc ay felan onlarında düzensiz olmus da ama onlarınki mesela ilk adet 35 gün sonra ikincisi 30 gün sonra ücüncüsü 26 gün sonra yani hep daha öne gelmis benimki gecikdikce gecikiyo galiba ilki cok iyidi 29 gün sonra geldi normal düzenim ikincisi 34 :KK43: simdi üc bakalım o ne zaman gelcek :KK43:birde sen havalardan felanda oluyor yazmıssın ya bende havalardan felan gecikme hic olmadıkı 26 yasındayım her zaman adetim düzenliydi ne zaman kürtaj oldum ondan sonra böyle oldu :KK43: daha ömrümde ne kist vardı rahimde ne enfeksiyon :KK43: idrar yollarımda bile hic enfeksiyon olmamısdı :KK43: evlendikden sonra basladı hersey :KK43:

Himmm anladim canim kuryajdan sonra duzensizlik olmasi normal.canim sikma canini.. Bekle.bakalim Allah hayirli zamanda hayirli.evlat versin.. Uzme.canini.umuysuzluga.dusme.. Evlenince bi cok sey frkli.oluyo.iste.. Kist bendede vardi.sogan.kuru.ile.gitti.. Denedin mi hic.. Hayirlisi bakalim bekle canim belkide.hamilesindir.belirti sart degilki

Kızlarr bende hamileyim galiba Allahım inşallah tutunur
Çok sevindim aysbozz tebrik ederim inşallah tutunur bebeğin sağlıklı sağsalim kucağına alırsın...bu ay yaptığın farklı bi deneme oldu mu olduysa bizimle paylaşta bizede bi umut olur...

Topidik çok sevindim cnm tebrik ederim inşallah değerin kat kat katlanır...Bu ay preseed kullanmıştın sanki demi?Konuşmuştuk seninle yanlış hatırlamıyorsam bu ay bende almayı düşünüyorum senden haber bekliyorum...

dualarimizdasin cnm korkma.bisey olmayacak.ins. Yerlesiyordur ondandir o..

İkiniz yumurtdas mi batdasmiydiniz neydiniz.. Ayni.gun de.hamile.oldugunuzuda ogrenmissinizzz ne kadar guzel.. Hayorlirli olsu.aysboz.. Uzulup duruyordun sende gordun mu bak.. Sen nasil kana gittin evde pozitifi mi gordun.. Adetin gecmismiydi.. Bide doktora gidecektin bu ay.. Hayirli olsun.. Allah saglicakla kucagina almayi.nasip.etsin amin..

Günaydın kızlar bu ayda olmadı maalesef sabah hastalandım...yeni bat 11 haziran...

Canim unlugul de seni tebrik ediyo cok sevindi adina..
Kendisinin bulantilari cok oldugu icin dinleniyo evde.. Zor geciyo biraz hamileligi.. Dua ediverin onun icinde..

Dolunay, ceylinnila Allah razı olsun kızlar. Evet doktora gidicektim bu ay. 3 aydır ovulasyon testi kullanıyodum sorun var demekki diyodum ama 2 ay tutmadı 3. Ayda oldu ovulasyon testi ile. Farklı bişi yapmadım sadece ovulasyonda ilk koyu çizgiyi gördüğüm gün ilişki oldu ve yattım sabahd kadar. İkinci günde koyu çizgi çıktı ama ilişki olmadı. Kesinlikle ovulasyon testi kullanın derim. Doktor şuan değerin iyi ama ikiye katlanması lazım dedi heyecanla prrşembeyi bklyrm

Canim unlugul de seni tebrik ediyo cok sevindi adina..
Kendisinin bulantilari cok oldugu icin dinleniyo evde.. Zor geciyo biraz hamileligi.. Dua ediverin onun icinde..

çok selam söle canım Ünlügüle de bulantı iyidir, sağlıklı bir hamileliğe işarettir :)

Dolunay, ceylinnila Allah razı olsun kızlar. Evet doktora gidicektim bu ay. 3 aydır ovulasyon testi kullanıyodum sorun var demekki diyodum ama 2 ay tutmadı 3. Ayda oldu ovulasyon testi ile. Farklı bişi yapmadım sadece ovulasyonda ilk koyu çizgiyi gördüğüm gün ilişki oldu ve yattım sabahd kadar. İkinci günde koyu çizgi çıktı ama ilişki olmadı. Kesinlikle ovulasyon testi kullanın derim. Doktor şuan değerin iyi ama ikiye katlanması lazım dedi heyecanla prrşembeyi bklyrm

Bende geçen ay doktora gitmiştim cnm bi sorun çıkmadı tahlillerimde olsun ultrasonum da olsun yumurtalıklarım çalışıyor rahim duvarın temiz olmaması için bi sebep yok dedi doktor bu 2. ayımdı inşallah benimde 3. ayımda tutar:KK43: ovulasyon testi kullanayım mı dersin ama adetim bittikten snra 8. gün başlıyoruz çalışmalara adete kadar gün aşırı devam ettik hep yumurtlamamı akıntımdan anlıyorum zaten onda sıkıntı yok ama bilmiyorum neden tutmuyor:KK43:

off yaaa benim daha 1 haftam var günler gecmiyor :KK43:(( ovulasyonda cift cizgileride tam yakalyamadım hep silikti :KK43:(( umudum yok yinee :KK43:((((((

Bende geçen ay doktora gitmiştim cnm bi sorun çıkmadı tahlillerimde olsun ultrasonum da olsun yumurtalıklarım çalışıyor rahim duvarın temiz olmaması için bi sebep yok dedi doktor bu 2. ayımdı inşallah benimde 3. ayımda tutar:KK43: ovulasyon testi kullanayım mı dersin ama adetim bittikten snra 8. gün başlıyoruz çalışmalara adete kadar gün aşırı devam ettik hep yumurtlamamı akıntımdan anlıyorum zaten onda sıkıntı yok ama bilmiyorum neden tutmuyor:KK43:

aynen canım benimde bir sıkıntı yok ama olmuyor gerci ilk defa bu ay sistemli calıştık inş hamişizdir ya umudum yok ama nedenbilmiyorum olmayınca cok üzülüyorum ya :KK43:((

Olsun canim hayirlisi bizimde olacagimiz o :-):-) uzulme onumuze devM

İnşallah bu ay olmasa bile önümüzdeki ay tuttururuz canım hayırlısı...2 aydır her ilişkiden sonra yatıyorum sabaha kadar belime yastık koyuyorum yarım saat bekliyorum gün aşırı çalışmalara devam ediyoruz hiç kaçırmadık hatta bu ay silkelemeyi bile denedik doktora göründük hiçbir sorun görünmüyor eşiminde sperm sonucu iyi olması gerektiği gibi doktorlar bi sorun görmedide tek sorun eşimde varikosel çıktı üroloğa gittik sperm sonucu çok iyi varikosel kümeleştiriyormuş sadece ama olmaz diyemem sperm sonucu iyi deneyin olmassa ameliyat olur dedi benim kadın doğum doktoruma da gösterdik sperm sonucunu sakın ameliyata gerek yok sonuç iyi varikosel olabilir ama sperm sayısını düşürürse kötü sizin iyi sonucunuz devam edin dedi kafam o kadar karışıkki:KK43:

X