Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

biliyorsunuz batım 08 mayıstı 9 mayısta kan testi yaptırmıştım negatifti ama ben hala adet olmadım ve bir damlacık bile renk koyulaşması yok akıntım var arada oda normal belimin sırtımın ağrısıda geçti göğüşlerim balon gibi oldu oda normalde hiç şişmezdi en önemlisi benim adetim hiç şamazdı 28 günde bir olurdum 3 gün geçmiş oldu ya kafayı yiyeceğim testin yanlış olma yada geç döllenme felan diyorlar olabilirmi öyle birşey ama düzenli adetlerde olurmuki geç döllenme birde nisan 27 de doktora kontrole gittiğimde yumurtaların çatlamış bitmiş birşey görünmüyor demişti yani geç de olamaz ne bileyim kafam allak bullak oldu.

göğsümden süt geldi demiştin prolaktin yükselmesim, yaşıyorsun acaba bir doktora görün sütten keseli 8 ay mı olmuştu senin

ben de iki ay önce kullanmıştım on gün kullandım üzerinden dört gün geçti de sonra adet oldum.... dr ilişki yasak dememişti ki yasak olsa demesi gerekmez mi... acele edip stres yapmayın... ilaç benim hormonlarımı altüst edip çok sıkıntı vermişti... bir de ben niye hala olmuyorum diye canımı sıkmıştım... bu ayda adet olmadım ama sırf yan etkilerinden çekindiğim için dr gitmiyorum... 17 marttan beri adet olmadım... bir olsam hormon testi için gideceğim....çok ama çok endişeliyim...

bu uzun bir süre ilacın yan etkilerini doktora söyle istersen ama ilacın hormon düzeyinde oynama ile bu reaksiyon değil de gecikmeden kaynaklı stress yaşıyor olabilirsin yan etkilerinde psikoz yok çünkü

göğsümden süt geldi demiştin prolaktin yükselmesim, yaşıyorsun acaba bir doktora görün sütten keseli 8 ay mı olmuştu senin

bu uzun bir süre ilacın yan etkilerini doktora söyle istersen ama ilacın hormon düzeyinde oynama ile bu reaksiyon değil de gecikmeden kaynaklı stress yaşıyor olabilirsin yan etkilerinde psikoz yok çünkü

şu anda herhangi bir stres yaşamıyorum önceki seferde öyle bir stresim yoktu ve ilacı kullanmaya başladıktan sonra başladı....prespektüsünde yan etkileri benimkiyle uyuştuğu için dr telefon etmediğimi hatırlıyorum

aynı dönem bir arkadaşım da kullandı ve aynı yan etkileri yaşadığını söylemişti.... aşırı ateşlenme sonra üşüme de vardı ayrıca....

Evet canım sağ göğsümden sıkınca geliyor 8 ay oldu memeden keseli ama hep sıkınca geliyordu sonuçta damarlarda kalıyor 1-2 sene sürer demişlerdi bana ama şimdi davul gibi oldu göğüslerim ve hala adet olmadım. 1 hafta bekleyeceğim olmadı doktora gideceğim
hormon testi isteyeceğim bakalım herşeye baksın.

Evet canım sağ göğsümden sıkınca geliyor 8 ay oldu memeden keseli ama hep sıkınca geliyordu sonuçta damarlarda kalıyor 1-2 sene sürer demişlerdi bana ama şimdi davul gibi oldu göğüslerim ve hala adet olmadım. 1 hafta bekleyeceğim olmadı doktora gideceğim
hormon testi isteyeceğim bakalım herşeye baksın.
bence bekleme .ocak ayından beri o kadar çok kafaya taktım ki bebiş olayını bu ay 41.günde geldi maalesef.(dr.dan 1 gün sonra).meğer prolaktin ve tsh yükselmiş.ilk defa böyle birşeyle karşılaştım.birazda stresle yükseliyor bu hormonlar galiba.

:nazar: HAMİŞLERİMİZ :nazar:
NickBatYaşKacinci ayŞehirKaçıncı ÇocukDurum
Damla17 5 nisan:KK49:
kardelen1717 10 nisan :KK49:
dilos :KK49:
5561TM :KK49:
ozlemurat :KK49:
atarli 17 nisan :KK49:
schatzsalamon :KK49:
berianur 29 nisan :KK49:
unlugul 23 nisan 323 ay ANKARA ilk çocuk :KK49:
Drysnr 26 nisan :KK49:
anneolmak 25 nisan 20:KK49:
sabe_35 25 nisan 20:KK49:
TUGBAYA 24 nisan 20:KK49:
egumus 2 MAYIS 34 ANKARA İLK ÇOCUK:KK49:
mutluluk_uzak 22.Nisan İKİNCİ ÇOCUK:KK49:
burcuuzunay 1 Mayıs İLK ÇOCUK:KK49:
askhiçbitmez İLK ÇOCUK:KK49:
__mevsim 18 NİSAN İLK ÇOCUK:KK49:

GÜNÜ GEÇEN ADAYLAR
bat durum
esrarengiz86 05.Nis :18:
melisa87 05.Nis :18:
ahseninur 06.Nis :18:
YESILFINDIK 07.Nis :18:
meryemsare 07.Nis :18:
inci61inci 07.Nis :18:
theparadise 10.Nis :18:
emo13 10.Nis :18:
pufboregı 11.Nis :18:
hersey_guzel_olacak 12.Nis :18:
ncy_ 13.Nis :18:
sinolog 14.Nis :18:
esrahm 14.Nis :18:
oznurun 15.Nis :18:
dilzar 17.Nis :18:
Minel 17.Nis :18:
alphinrosa . . 18.Nis :18:
ucrubucrub . 19.Nis :18:
Meltemtnc . . 19.Nis :18:
Nhg2 19.Nis :18:
beremm 20.Nis :18:
melake26 20.Nis :18:
GAMZELIM55 20. nis :18
Kelebeginruyasi 21.Nis :18:
lioness83 21.Nis :18:
azra_beril 21.Nis :18:
ruzgarozge 21.Nis :18:
mursef 21.Nis :18:
aysenazz 23.Nis :18:
sema77 23.Nis :18:
analist52 24.Nis :18:
yagmuray 24.Nis :18:
glbahcesi 24.Nis :18:
ellermbomboskald24kasm11 27.Nis :18:
melekkkkkim 28.Nis :18:
caglardamla 28.Nis :18:
Nurecrin 30.Nis
sercem1 30.Nis
rosesoulcan 30.Nis yaş 27 istanbuldan, ilk çocuk ve 8 aydır
denizyyy 02.May

:18: MAYIS BAT'LAR :18:
NickBatYaşKacinci ayŞehirKaçıncı ÇocukDurum
nylmz 4 MAYIS İLK OLACAK :18:
kimim85 5 MAYIS :18:
NURSAY22 7 MAYIS İLK OLACAK :18:
A_ZADE 8 MAYIS İLK OLACAK :18:
gnl 84 9 MAYIS İKİNCİ ÇOCUK :18:
_inci 9 MAYIS29 İLK ÇOCUK :18:
heyecanli89 9 MAYIS İLK ÇOCUK :18:
Ahseeen 12 MAYIS 3 AY İLK ÇOCUK :18:
ozlemgok 12 MAYIS 32 16 AY ANKARA İLK ÇOCUK :18:
Azranur68 14 MAYIS İLK ÇOCUK :18:
dolunay78 14 MAYIS BALIKESİRİLK ÇOCUK :18:
yedikolik 14 MAYIS ANKARAİLK ÇOCUK :18:
TOPİDİK 14 MAYIS 31 7 AY KIBRIS İLK OLACAK :18:
sgun 16 MAYIS İLK ÇOCUK :18:
Ceylinnila 16 MAYIS İLK ÇOCUK :18:
aysboz 17 MAYIS İLK ÇOCUK :18:
yedirenk79 20 MAYIS İSTANBULİLK ÇOCUK :18:
impossible_is_nothing 26 MAYIS İLK ÇOCUK :18:
dandinidandini 31 MAYIS27 İLK ÇOCUK :18:
sendrom015 haziran24 ADANA İKİNCİ ÇOCUK :18:

[TR]

[/COLOR][/SIZE]
[/tr]

KIRMIZILARI GÖRÜP HABER ALINAMAYAN ADAYLAR
HAMİŞ ADAYI BAT YAŞ ÇOCUK SAYISI İSTEK SÜRESİ
nrkny
Bbilim 09.Nis
sener 06.Nis

fiyonkluGelin 08.Nis 4 ay
cedricx 12.Nis
Nilay 21.Nis
pinkksugar 29.Nis
tekasur

canim ben gordum adet 27si dedim burda yoktum haber veremedim tum herkesden ozur dilerim benide mayis sonuna ekle 27sine

bence bekleme .ocak ayından beri o kadar çok kafaya taktım ki bebiş olayını bu ay 41.günde geldi maalesef.(dr.dan 1 gün sonra).meğer prolaktin ve tsh yükselmiş.ilk defa böyle birşeyle karşılaştım.birazda stresle yükseliyor bu hormonlar galiba.

Canim cok gecmis olsun. Prolaktin stres hormonu olarak da biliniyor, maalesef. Ilac Verdi mi dr un? Tsh de prl de ilaca cok kolay cevap veriyor. Sikma canini, umarim en yakin zamanda duserler ve hamile kalirsin.

Sercem hosgeldin tatlim :)

Kimim canim bu ay sana bebegini getirir insallah :)

valla topik sessizleşmiş bayağı,kızlaaaaaaaar biz olmayınca heralde :)))) yokluğumuz farkedilmiş hemen

YAzalim o zaman, topik senlensin :))
Herkes sessiz diyor, ama bir sey de yazmiyorsunuz kizlaaarrrr :))

Selam kizlar.Reglimin 6. gunu/Birkac gune baslariz calismalara:KK52:

aynen canım ya benim de 5.gün 7 gün sürüyo normalde bakalım bi bitsinde bu ay kasmıcam hiç, çünkü zaten yumurtlama zamanım az çok belli bi gün boş bi gün dolu çok yorucu ve tatsız oluyo :KK43: başta akışına bırakıp yumurtlama zamanında biraz dikkat etmek en iyisi galiba hadi bakalım hayırlısı yine battaş olduk :))))

Canım hiç test yaptınmı ovulasyon yada gebelik varmı bişey??

Canim carsamba ve cuma ovu. Testi yaptim, tek cizgi, silik bile yok
Bugun benim yumurtlama sonrasi 9. Gunum ama az once yuzumde 2 sivilce cikmaya basladi.
Olmadi galiba canim :KK43: umarim gelecek ay olur.
Sende durumlar ne?

Canim carsamba ve cuma ovu. Testi yaptim, tek cizgi, silik bile yok
Bugun benim yumurtlama sonrasi 9. Gunum ama az once yuzumde 2 sivilce cikmaya basladi.
Olmadi galiba canim :KK43: umarim gelecek ay olur.
Sende durumlar ne?

Benim ovulasyonda silik gebelikte bişi yok canım, aynen benimde divilceler çıktı. Benim 11. Gün ama, ünlügül nerelerde keseyi filan gördümü acaba

Sevgili arkadaslar, mustakbel anneler, seneye bu gun umarim hepimiz kucagimizda yavrularimizla anneler gununu kutlariz.

kaçırmışsın canım ben 4+5 te keseyi gördüm 5+2 de yolk kesesini en son perşembe günüde doktor kalp atımı gördü ben dinlemedim ama bebegi gördüm darısı sizlere ve inş.böyle saglıklı devam eder.

Benim ovulasyonda silik gebelikte bişi yok canım, aynen benimde divilceler çıktı. Benim 11. Gün ama, ünlügül nerelerde keseyi filan gördümü acaba

X